Skocz do zawartości

zestaw juz czeka....


kiszon

Rekomendowane odpowiedzi

nocoz napisac wiecej... mala miejscowosc ludzi tak srednio... campingi widzialem ale jeszcze nie zawitalem tam aby o nich cos wiecej... woda jak woda zimna .. plaza czesciowo pozabierana przez morze.. piwo OK tylko bosmana niestetyy niet i nie wiem dlaczego... napewno nie polecam ustronia morskiego ... przejazdem wczoraj bylem.. (odwiedzilem effendi -owska rodzinke) i ludziow ze ojej :-] chodnikiem ciezko przejsc... mi sie milo tu przebywa.. zona zadowolona syn tez .. moze jakies przemyslenia po powocie dodam...

miejscowosc sie tak naprawde rozwija brak jej troszke oglady i chyba brakuje powaznie jakiegos planu zagospodarowania po jest sporo obiektow ktore szpeca...

 

 

 

w zalaczeiu zdjatka z odwiedzin u effendi.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej mniej więcej jest ta miejscowość części? I czy aby na pewno są miejsca dla karawaningowców? czy bardziej polecasz gdzieś za stodołą u gospodarza się rozłożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... czy aby na pewno są miejsca dla karawaniarzy?

 

Pewnie jak w każdej miejscowości jest jakiś karawaniarz (to ten od pogrzebów) :-]

Gorzej może być z miejscami dla karawaningowców (to ci od przyczep) ;)

 

kiszon - pozdrów Kiszonkę od kolegi z Wejherowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej, spoko... wyleguje sie na plazy z dzieckiem... a ja wole cien i zimne piwko... jak zladuje na obiadek spoelnie twoja prosbe...

 

w jakiej mniej więcej jest ta miejscowość części?
ni kumam.... sianozety sa z prawej strony kolobrzegu ok 15km ... - jesli o to ci chodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w Sinożętach warto podjechać po ryby do Kukini (kierunek na Dygowo), jest tam zakład Superfish chyba. Mają stołówkę na potrzeby pracowników zakładu i przejezdnych gdzie można zjeść pyszne ryby smażone, wędzone marynowane itd. Ceny niższe, ryby lepsze niż na deptaku. Przy zakładzie jest sklep firmowy można kupić ryby na wynos (np przysmak gajowego pyszne polecam).

W Sianożętach jest lotnisko wojskowe kiedyś była tam baza rosyjska chyba. Ogromne można objechać rowerem i zobaczyć hangary.

Kilka lat temu byłem tam bez przyczepy i jeśli chodzi o infrastrukturę kwater czy ośrodków to była tragedia nic nie zmieniło się od komuny i czasów które pamiętam sprzed kilkunastu lat. Pokoje znalazłem dopiero w Ustroniu Morskim, ale tam za duży tłok i na plażę i tak jeździło się do Sianożęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sianozety sa z prawej strony kolobrzegu ok 15km ... - jesli o to ci chodzi...

 

właśnie o to mi chodziło, dzięki ;)

 

Znaczy czy cmentarz jest??? Czy może dom pogrzebowy??? :-]

 

jak jest jedno i drugie to wezmę teściową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiszon, tę fotke z małym, żołtym namiotem to do konkursu daj, wygraną masz jak w banku.

 

Pozdrawiam serdecznie, juz niedlugo też wyjeżdżajacy Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to koncze wyprawe.... po kilku dniach w sianozetach w piatek przenieslismy sie do nowego starego miejsca camping szkolny - miedzywodzie... no ta miejscowosc bardziej przypadla mi do gustu powiem szczerze... mala ale juz wiecej atrakcji.... no i blizej do sulomina gdzie na wieczor wybralismy sie na piknik (piknik!) gdzie bylo naprawde zajefajnie.... niestety niedziela powrot do domu... w ulewe... i tyle... moge zyczyc wszystkim tak udanych wypadow i wiekszej ochoty na relacje z nich... ale juz planuje kolejny wypad... ale o tym w nowym watku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.