Skocz do zawartości

Ośrodek wypoczynkowy Łabędź


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

Ośrodek wypoczynkowy Łabędź

Pięknie położony ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem Rajgrodzkim. Czyste jezioro, cisza i spokój to cechy tego miejsca. W ośrodku odnowiono węzeł sanitarny, są domki do wynajęcia, miejsce dla przyczep i namiotów. Możliwość wykupienia wyżywienia.
podlaskie
Rajgród

ul. Leśna 3
19-206 Rajgród


Zobacz cały kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośrodek znam od dzieciństwa. Jeździłem tu z rodzicami na wczasy. Wiele się nie zmieniło, aczkolwiek od niedawna są nowe domki, odnowione sanitariaty, plac zabaw.

Miejsce piękne, z dala od zgiełku i hałasu. Na jeziorze obowiązuje strefa ciszy. Woda bardzo czysta.

Ośrodek otoczony pięknymi lasami. Jest gdzie spacerować, jeździć rowerami. Idealne miejsce do prawdziwego wypoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostka (aczkolwiek nie sprawdzona) właścicielem jest podobno Cezary Pazura - zasłyszane z plotek.

 

Kemping poleciłbym szczególnie miłośnikom rowerów. Bardzo przyjemnie jeździ się tam rowerami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 10 miesięcy temu...

Po 3 latach od pierwszego zajrzenia w to miejsce trafiłem tu jeszcze raz. Co prawda bez budki, ale pewnie następnym razem pojadę tam trochę odpocząć :) 

Ośrodek zadbany, czysto, schludnie, fajny plac zabaw, porządny pomost. Pole kempingowe to deko poboczna gałąź biznesu, ale nie traktowana po macoszemu. Stanowisk jest w granicach 30, ceny rozsądne można śmiało jechać i się nie rozczarować miejscem.

 

Ośrodek oglądałem pod kątem ewentualnego przyjazdu grupy Podlasian i jakby ktoś chciał jechać w kilka przyczep to warto najpierw zadzwonić i wypytać o wolne miejsca. 

 

Nie miałem sił obejść całego ośrodka (miałem problem z plecami i tylko jazda rowerem była akceptowana przez mój kręgosłup) więc fotek nie za wiele. 

 

Jak pisałem wcześniej, kto lubi rowery warto je zabrać :ok:

post-8-0-18254400-1436221298_thumb.jpg

post-8-0-26829800-1436221304_thumb.jpg

post-8-0-58454500-1436221309_thumb.jpg

post-8-0-71604000-1436221314_thumb.jpg

post-8-0-91243400-1436221319_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bylismy właśnie na weekend z trójką dzieciaków, bardzo pozytywnie oceniamy.

Ceny bardzo rozsądne.

Dla rodzin z dziećmi polecam, duży plac zabaw blisko przyczep, strzeżone kąpielisko, spory kawałek plaży, na miejscu bar ("liżace pierścionki" po złotówce to był hit )

 

ośrodek bardzo rozległy a sanitariaty położone są drugiej stronie od miejsca gdzie stoją namioty i przyczepy, spory kawałek, także wc chemiczne na pokładzie cepki się przydało. Budynek sanitariatów tak jak i domki w tym ośrodku pochodzą z poprzedniej epoki, ale codziennie było posprzątane, ciepła woda, przestronne kabiny prysznicowe. pomimo że ośrodek był pełny to kolejek nie było....

 

w piątki koncerty szantowo-ogólne przed barem, było głośno, ale tylko do ciszy nocnej. ogólnie fajna zabawa, dziciaki szalały.

 

obok dwa fajne ośrodki - Energetyk i Knieja chociaż trochę irytujący był fakt że przez pole dla przyczep biegnie ścieżka łącząca sąsiednie ośrodki - ciągła wędrówka ludów się odbywała, wieczorem jakiś lunatyk prawie wlazł nam w grilla.

 

Ogólne wrażenia bardzo pozytywne, chętnie tam wrócimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wygląda sprawa zakupów-jak daleko jest do najbliższego spożywczaka?

2. Czy jest możliwość wypożyczenia rowerów?

3. Czy "przyjaciele" komary dadzą posiedzieć przy gillu i piwku czy OFF-y, spirale i inna chemia musi być w użyciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowery można wypożyczyć obok w ośrodku ENERGETYK. 
Też maja pole kempingowe, tylko nie jest rozreklamowane, bede tam w ten wekend.
Do sklepu w Rajgrodzie jest moze z 5km samochodem rowerem ze 4 :) nawet Biedronka zawitała.

 

Co do komarów zależności od miejsca, jak wieje nie ma ich za wiele.

 

 

 

Zapraszam na PRV

Turniej tenisa ziemnego sie zapowiada :) rakiety sa chęci też

Edytowane przez DjPiecia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Własnie wróciłem z Łabędzia... powiem krótko - zbudowano w PRL'u i tak tez zostało. Powrót do przeszłości.

  • Sanitariaty - no jak już trzeba... ale lepiej mieć swoje
  • Prąd podobno jest
  • Plaża fajna. Płytko dla dzieciaków super. Piasek.

Ogólnie na dłużej to bym tam nie został. Przenocować można ale żeby tak na tydzień... nie dla mnie.

 

Zdjęcia:

https://onedrive.live.com/redir?resid=D80293C835B43F85!3498&authkey=!ALu73jXLVNJV1DU&ithint=folder%2cjpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dokładnie. Nowy właściciel. Raczej odświeża niż przebudowuje. Ale łazienki przy kempingu już zrobione. Teraz trwa remont domków - niestety tylko obicie z zewnątrz. 

Grzanie wody prawdopodobnie zostaje tak jak do tej pory - czyli piec węglowy. Tak więc nadal w łazienkach ciepła woda do oporu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.