Skocz do zawartości

Pole namiotowe w Rzędkowicach


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

Pole namiotowe w Rzędkowicach

Zapraszamy do odpoczynku na Polu namiotowym w Rzędkowicach. U nas znajdziesz ciszę i spokój oraz chłód w cieniu drzew po wojażach w strumieniach słońca na świeżym powietrzu. Całość ogrodzona i oświetlona, zaopatrzona w węzeł sanitarny z zimną i ciepłą wodą (prysznice). Po polu rozprowadzone są stanowiska z prądem. Dostępne są sanitariaty (WC, prysznice, aneks kuchenny, punkt mycia naczyń). Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w siatkówkę, miejsce na ognisko.


śląskie
Rzędkowice / Włodowice
Rzędkowice, ul. Leśna 4
42 - 421 Włodowice


Zobacz cały kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemne pole z pełnym i bardzo dobrym węzłem sanitarnym(ciepła woda nonstop, wszystko w cenie). Prąd dostępny na całym polu. Dwa miejsca na ognisko. Pole należy do gminy, zostało wykonane przy znacznym udziale środków unijnych a więc jest na bardzo przyzwoitym poziomie.

Idealne miejsce na piesze i rowerowe zwiedzanie Jury.

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pole położone w lesie. Las izoluje go od dość bliskiej głównej drogi (~500m) i zabudowań.

Generalnie cisza i spokój. Do Rzędkowickich Skałek kilkaset metrów.

Pole zarządzane przez szkołę podstawową. Kontakt z Paniami bardzo miły i konkretny.

Ma status „pola namiotowego”, ale standardem i wyposażeniem odpowiada całkiem fajnemu kempingowi.

W związku ze stosunkowo małą powierzchnią myślę, że w sezonie warto wykonać telefon przed przyjazdem.

POLECAMY!!!

W załączeniu klika trochę nie najlepszych fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Piękne zadbane pole namiotowe. Cisza, spokój bardzo czysto. Jężdżę tu z dużą grupą dzieci i młodzieży  od paru lat. Jednakże w tym roku ceny poszły do góry i to znacznie. Płaci się od namiotu (wielkości) od osoby oraz za prysznic 4 zł, za prąd 12, za psa samochód za WSZYSTKO! Drogo! Za podobną grupę w ubiegłym roku płaciłam 800zł w tym roku 1100zł z jednym prysznicem na 4 dni. :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam! Byłem w weekend BOŻOCIAŁOWY i powaliło mnie na kolana. Gdyby nie fakt, że już się rozłożyłem i dopiero poszedłem płacić to pewnie bym tam nie został. Ceny jak nad morzem! Mało tego to w niedziele pani z recepcji nakazała opuścić teren do 12 bo ona zamyka bramę. Ceny na stronie nie pokrywały się z aktualnym cennikiem. Powiedziano mi, że jak mi nie pasuje to wypad. Fajna miejscówka ale nie polecam. Mam wrażenie, że ktoś robi to celowo, żeby pole padło i kupi to za bezcen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nawet nowy cenik jest mało atrakcyjny w porównaniu do Gościńca Jurajskiego w Podlesicach - mniejszy koszt a i prysznic nie limitowany !

Edytowane przez krystian186 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przeliczając rodzinę 2+1 wychodzi w Rzędkowicach 57 zł + prysznice, a w Podlesicach 57 zł. 

W Podlesicach muszę nosić do prysznica jakieś głupie karty na wymianę za klucz, co mnie zawsze bardzo denerwuje.

Po zmianie cennik cena na obydwu polach jest porównywalna. Jak będzie w Rzędkowicach z egzekwowaniem opłat za prysznic to nie wiem.

Widać jednak wyraźnie, że wójt spuścił z tonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Wybieram się dzisiaj na to pole, więc po powrocie dam znać co i jak.

Ceny wychodzą znacznie niższe niż w Podlesicach. Samochód z przyczepą i z nami (2+2) w Rzędkowicach 51 (+prysznic) w Podlesicach 78.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pole ciche i spokojne. Byłem w weekend Bożego Ciała. Pomimo dużej ilości osób nikt nie zakłócał pozostałym. Doba liczy się do godziny 12:00

Jak przyjechałem nad ranem i zaraz poszliśmy spać to i tak musiałem zapłacić pierwszą dobę do godziny 12:00. Pani powiedziała że jakbym przyjechał np. o 10:00 to już by tej doby nie policzyła, taki regulamin i jej tak każą. Tak więc lepiej przekimać pod bramą gdzie jest sporo miejsca na poboczu i wjechać przed południem, a tak głupio wydane ponad 50 zł. Prysznic dodatkowo płatny 3zł. Sanitariaty w porządku, czysto !!! ciepła woda jest ale w bojlerach może być kłopot przy dużej ilości ludzi korzystających. Nas to nie spotkało. Na polu ogólnodostępna lodówka.

Ogólnie pozytywnie wspominam pobyt na tym polu, wybraliśmy się tam głownie na rowery. Ciekawe miejsce na Jurze w towarzystwie wyjątkowych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Pozwolę sobie podbić temat.

Czy był tam ktoś ostatnio?

Zdjęcia z google maps wyglądają zachęcająco (szukamy czegoś spokojnego, z dużą ilością drzew, Nasza Dolina jest dla nas za mało zadrzewiona)

Uprzedzę - Brandysówka na najbliższy weekend nie przyjmuje już rezerwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.