Skocz do zawartości

kemping w Łebie ważne pytanie


agam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a zachodniopomorskie plaze czyste szerokie przygotowane do sezonu :-] nic tylko jechac ;) IMO takie miejscowosci jak leba czy swinoujscie albo miedzyzdroje sa bardzo przereklamowane.. drozyzna ludzi pelno i kicz na straganach... ja staram wybierac se miejscowosci ciche i spokojne i jak najmniejsze... bez boksow bez stonki ( no to nie zawsze sie udaje) i jak najdalej od tzw centrow.. bywa ze w tych miejscowosciach (malych) nich jest wiecej atrakcji ...jednym slowem zachodniopomorskie zaprasza ;)

 

Sama prawda. Szkoda czasu i zdrowia oraz pieniędzy na pobyt w "kurortach". Im mniejsza miejscowość, tym fajniejsza na urlopowy wypoczynek, n arelaks i ukojenie nerwów.

 

Czy na pierwszej z fotek widnieje w tle latarnia w Niechorzu, widziana od strony Pogorzelicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem rozbity w sektorze D, ja akurat mam spore miejsce ale na sąsiadów patrzę ze współczuciem. Druga rzecz, że jak jest tak kosmicznie ciasno to trudno nawet jeździć po tym kempingu.

 

kiszon - ja zachodniopomorskie zwiedzałem już (dwa lata temu byłem w okolicach Mielna, rok temu w Niechorzu. Zasadę mam taką, że nie chcę jeździć dwa razy w to samo miejsce bo nie ma co zwiedzać. Stąd w tym roku padło na Łebę, a to z racji tej że małżonka nie mogła znaleźć "odpowiadających" jej wymaganiom kempingów i pojechaliśmy na taki rekomendowany. Co do położenia kempingu to jest on jakoś trochę z boku Łeby i jak chcesz możesz iść na piechotę nazwijmy to do centrum Łeby a jak nie to to centrum Ci nie przeszkadza. Podpadł mi tylko właściciel, który mnie zwyzywał i to tylko za ta że źle zaparkowałem.

Co do ciszy i spokoju tonawet w Łebie jest 5 razy ciszej niż u mnie pod oknem :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłe w Ambre przed sezonem i plaża była ok, fakt te rury były przy porcie.

 

podajcie proszę relazje czy przy tej pogodzie jest ciasno czy da się wcisnąć na plaży.

 

my palnujemy 2 tyg pobyt na tym polu, bo z rocznym dzieckiem nie da się dużo podrózować.

 

no i jeszcze ta pogoda ;)

 

pozdrowionka do wypoczywających

:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 5 lat jeździliśmy w Zachodniopomorskie, więc czas zobaczyć coś innego. Jak pojedziemy na urlop, to na pewno fotki nie mniej ciekawe zrobimy, to i się pochwalimy. Ale jeszcze Kiszonową Rodzinkę odwiedzimy! I zrobimy rekonesans okolicznych kempingów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.