Skocz do zawartości

kemping w Łebie ważne pytanie


agam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

agam, Nikogo nie zniechęcam do Łeby !!! To mój trzeci przystanek w te wakacje i przedłużyłem pobyt, spokojnie. Sorki za te fotki ale sam pierwszy raz w życiu widzę takie wynalazki :zlo:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, ze to pokazujesz witus. Niestety dzwoniac na camping otrzymalem zupelnie inne czyt. falszywe informacje na temat przewezenia plazy (Klamia dla wlasnego interesu). Dzieki Twojej relacji zmienilismy z zona miejsce wakacji. DZIEKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzwoniąc dostałem informację, że nic wielkiego się nie dziej, ot po prostu poszerzaja plażę.

Ja jadę najpierw do Łeby jak będzie żle to szukam innego kempingu gdzieś w okolicy.

Fotki jak najbardziej OK.

Co do normalności plaży to chyba nie tak długo, tylko woda musi się przesączyć o ile nie naniesli błocka zamiast piachu oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedna sproboje pojechać do Łeby, ale przed rozbiciem obozowiska wykonam lustracje plazy.

Witus jakmożesz to odpowiedz.

Czy cała plaża w Łebie sie zmniejszyła ?

Chodzi o porównanie plaży z lewej i prawej strony portu.

Ja zawsze jezdziłem na kemping Leśny i wchodziłem na plaże jakimś 5 wejsciem z prawej strony.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za płotem mojego campingu jest kolejny "Przymorze". Standard wysoki i przy nim jest już piękna plaża, ich stronka http://www.camping.leba.pl/. Mniej mi się podoba tylko to, że nie są wytyczone działeczki żywopłotem tak jak na ambre. Nie wiem jaka była plaża w Łebie wcześniej i nie wiem gdzie jest Leśny generalnie ambre i przymorze są w ładniejszej części łeby takiej mniej zaludnionej w centrum jest tragedia. Przed łebą jest rondo i na nim reklama jaką drogę wybrać do campingów, jadący na ambre i przymorze niech skręcają w prawo nowa obwodnica dojeżdża prawie na miejsce omijając centrum (w centrum cieżko wyminąć się z przyczepą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki plażowej pogodzie zlustrowałem plażę. Po ustaniu sztormów wygląda tak przy moim campingu :-] ... to by było na tyle z Łeby ... jutro dalej w drogę ... Camping super, warunki extra, pralki, kuchnie, prysznice, toalety itd ... najlepsza pizza w knajpce Aquarium przy campingu ... pozdrawiam.

post-23092-imported-a7ca1c5b-99d5-4478-bd55-88e2625ed8e9_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z Łeby, zostawiłem przyczepę z rodzinka na Ambre.

Plaża przy tym kempinku to nieoporozumienie trzeba sporo przejść (ja byłem z lewej strony) i trudno o miejsce, ale dziś niedziela więc pewnie sporo ludzi wpadło na weekend.

Co do kempingu jedno poważne ale strasznie tam ciasno, działeczki sa jednak troche za małe.

Jak pojadę za dwa tyg. już na swój urlop to chybawyniosę się z tego kempingu.

Plaże usypują ale nie idzie to zbyt szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee no bylem tam nie raz i opisywalem, ze sa sektory maciupkie i duze. samo centrum miasta fakt tragedia ale 1 km dalej cisza i spokoj. W tym roku brak plazy chyba polozyl miejscowosc na lopatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zachodniopomorskie plaze czyste szerokie przygotowane do sezonu :-] nic tylko jechac ;) IMO takie miejscowosci jak leba czy swinoujscie albo miedzyzdroje sa bardzo przereklamowane.. drozyzna ludzi pelno i kicz na straganach... ja staram wybierac se miejscowosci ciche i spokojne i jak najmniejsze... bez boksow bez stonki ( no to nie zawsze sie udaje) i jak najdalej od tzw centrow.. bywa ze w tych miejscowosciach (malych) nich jest wiecej atrakcji ...

jednym slowem zachodniopomorskie zaprasza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.