Skocz do zawartości

Lista chętnych na logo


geloo77

Rekomendowane odpowiedzi

Geloo !!!!!!!!!!!!!!!! na razie nazwę Cię niesolidnym, ale

 

za niedługo może się do Ciebie przylepić łatka o bardziej

 

dosadnym określeniu. Czy te pare setek jest tego warte???.

 

 

Spokojnie marko mam nadzieję, że nie chodzi tu o te pare setek tylko coś poważniejszego. Liczę, że jednak sprawa się niedługo wyjaśni.

Może jestem naiwny ale... jestem dobrej myśli. Z drugiej strony jak się pisze zrobię przelew to się go robi :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie tylko Major został okradziony. Ja również nie mam ani kasy ani naklejek niewiem.gif

Taką informację otrzymałem jako ostatnią od kolegi geloo

Wysłano 06 październik 2012 - 05:57

 

tak wiem kolego

miałem przeprowadzkę i po prostu nie mogłem znaleźć gdzie je wsadziłem ale już jest wszystko w porzadku i w poniedziałek naklejki zostaną wysłane

 

przepraszam za to opóźnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zwyczaj do końca roku regulować moje zobowiązania finansowe. Mam nadzieję, że kolega Geloo robi podobnie jak ja :hmm:.

 

Te z lutego też? ;)

 

 

Tak patrze od jakiegoś czasu a tu stale nowa wiadomość w temacie logo . Myślę sobie że temat tak ożył bo może ktoś jakieś wyjątkowe logosy sprzedaje , W końcu wchodzę , a tu takie "kwiatki"

Współczuje wszystkim naciągniętym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z lutego też? ;)

 

 

Tak patrze od jakiegoś czasu a tu stale nowa wiadomość w temacie logo . Myślę sobie że temat tak ożył bo może ktoś jakieś wyjątkowe logosy sprzedaje , W końcu wchodzę , a tu takie "kwiatki"

Współczuje wszystkim naciągniętym.

 

Ja nie czekam od lutego do grudnia ze spłatą długów. Staram się płacić na bieżąco ;) pozdrawiam :hej: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Troszkę poszukałem w necie.

Poszkodowani, macie tutaj adres @ tego całego gello77: chol_g@wp.pl a tutaj znalazłem jakiś telefon, którym się kiedyś posługiwał : 502-336-227

 

Nie sądzę, abym zdradzał jakieś tajne dane, ponieważ te namiary on sam zamieścił w sieci :ok:

 

 

Ponadto osoby, które robiły przelewy, mają chyba adres tego pana. Ciężko go odwiedzić i przekonać do zwrotu ukradzionej kasy ? :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Gello77 to nie jedyny taki padalec bo mieliśmy wątpliwą przyjemność w jurkowie zobaczyć takiego http://forum.karawaning.pl/user/9309-mirhan2/ który zrobił sobie promocję i oddalił się po angielsku nie regulując należności za pobyt a na pierwszy rzut oka obaj nie wyglądali najgorzej. Jedyna pozytywna rzecz w tym wszystkim to że już ich raczej nie spotkamy na szlaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Najłatwiej jest oczernić nie znając przyczyn stanu rzeczy

Ale po kolei:

Pieniądze już raz wysłałem za naklejki, nie wiem dlaczego nie doszły będę to wyjaśniał z bankiem

po drugie: w dniu dzisiejszym dokonałem przelewu na konto kol. Majora, zainteresowanym mogę przedstawić potwierdzenie przelewu

Po trzecie - do kol Baraka drugi raz wysłałem naklejki za potwierdzeniem odbioru dokładając do przesyłki wyliczonej na 2 zł swoje prywatne pieniądze(nie wiem dlaczego nie doszła, będę to również wyjaśniał z pocztą ( mogę zeskanować i udokumentować potwierdzenie wysyłki)

Po czwarte korzystam z uprzejmości internetu znajomego gdyż obecnie nie mam możliowści korzystania z dobrodziejstw internetu, nie było mnie tu z bardzo ważnych powodów osobisto rodzinnych i jak koledzy nie wiecieco sie dzieje to nie jeździjcie po nikim bo nie życzę nikomu sytuacji w której się znalazłem, nawet najgorszemu wrogowi

Po piąte - w moim profilu jest nr tel - można zadzwonic zapytać co się dzieje.dziś jeden z kolegów potrafil zadzwonić i pogadać ,nie będe mowił kto bo to nieważne

I po szóste i najważniejsze - nie czytałem co tam wcześniej koledzy napisaliście i czytał nie będę bo nie mam ochoty. resztę naklejek wysyłam po niedzieli do kol. Majora i proszę z nim załatwiać dalej temat

 

Myślcie sobie o mnie co chcecie - wasze święte prawo. Ja wiem jaka jest prawda a jeśli ona kogoś interesuje a nie obrzucanie błotem to może sie dowiedzieć

 

miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że nieszczęścia chodzą po Tobie stadami. Banki Cię oszukują, kradną przelewy , poczta kradnie przesyłki. Popatrz - nawet numer telefonu Ci ukradli z profilu. Tak więc można dzwonić ... na Berdyczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jako, że wywołałem ten temat mam propozycję. Proszę na razie dać koledze geloo77 chwilkę spokoju. Major jeśli możesz to proszę odezwij się i napisz czy zapewnienie geloo77 znalazły pokrycie na Twoim koncie. Jeśli tak to może dajmy geloo77 już spokój. Wiemy, że to i tak póżno, ale ktoś mądrzejszy już dawno powiedział " LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE ". Jeśli Major dostanie do tego nie sprzedane naklejki, to napewno znajdą się chętni aby je nabyć. Są naprawdę estetyczne i trwałe. Major- czekamy na Twoją informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.