Skocz do zawartości

Lista chętnych na logo


geloo77

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy jest szansa otrzymania przed tymi wakacjami.

Przelew dawno gdzieś tam sobie poszedł, potwierdzenie za nim .

Pozdrawiam Marek

 

Z pocztą jak z zimą - wiadomo, że przyjdzie tylko nie wiadomo kiedy... :miga:

 

Chyba wykrakałem u mnie to samo listonosz się gdzieś zapodział z naklejkami :niewiem: . Muszę zobaczyć czy sobie czasem na autku nie poprzyklejał :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystkie naklejki wysyłałem w jednym dniu i jak widzę do dwóch osób już dotarły więc muszą dotrzeć i do reszty :)

Gdzieś ostatnio czytałem raport odnośnie Poczty Polskiej i statusu przesyłek niedoręczonych i tam w tym artykule Poczta chwaliła się że nie doręcza tylko 1% więc trzeba być dobrej mysli i czekać na pana listonosza ( no chyba że ma się takiego jak Beruang :oslabiony::jump:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc trzeba być dobrej mysli i czekać na pana listonosza ( no chyba że ma się takiego jak Beruang :oslabiony::jump:)

 

Spokojnie to był tylko żarcik :palacz: wszystkie przesyłki i listy do mnie dochodzą i lubię mojego listonosza :ok: ale jak on nie ma co przynieśc to nie przynosi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ukrywam troch się człowiek narobił przy zabezpieczaniu tych naklejek przed zniszczeniem ale widać warto było.Mama nadzieję że do reszty też już dotarły bo w tym samym czasie chyba z 10 przesyłek wysyłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ukrywam troch się człowiek narobił przy zabezpieczaniu tych naklejek przed zniszczeniem ale widać warto było.Mama nadzieję że do reszty też już dotarły bo w tym samym czasie chyba z 10 przesyłek wysyłałem.

 

Warto było, bo dotarły i do mnie w doskonałym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

Trochę mnie tu nie było..i przegapiłam moment gdy zbieraliście zamówienia na naklejki z logo klubu :(

 

Mam pytanie, czy byłaby możliwość zamówienia naklejki :tuptup:

 

Jeśli tak, to proszę na pv numer konta na który mam zrobić przelew.

 

Pozdrawiam Eljolka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:] jutro klejenie

 

I po klejeniu :skromny:

 

 

 

 

 

 

:miga: Przypominam wszystkim nie wprawnym w klejeniu, że najlepiej klei się na mokro - czyli woda z ludwikiem lub szamponem samochodowym, zwilżamy powierzchnię cepki, odklejamy naklejkę od papieru transportowego, moczymy klej i na budkę. Spokojnie ustalamy miejsce, ustawiamy poziom i dociskamy szmatką lub czymś elastycznym ( ja używam skrobaczki do szyb z gumką ) najpierw delikatnie, a potem mocniej, żeby wycisnąć całą wodę z pod naklejki. Po pół godzinie nie ma siły żeby ją oderwać. Powodzenia :hej:

 

Witam

U nas już naklejone :gitara:

 

Uprzedziłeś mnie - chciałem być pierwszy :-]

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po klejeniu :skromny:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:miga: Przypominam wszystkim nie wprawnym w klejeniu, że najlepiej klei się na mokro - czyli woda z ludwikiem lub szamponem samochodowym, zwilżamy powierzchnię cepki, odklejamy naklejkę od papieru transportowego, moczymy klej i na budkę. Spokojnie ustalamy miejsce, ustawiamy poziom i dociskamy szmatką lub czymś elastycznym ( ja używam skrobaczki do szyb z gumką ) najpierw delikatnie, a potem mocniej, żeby wycisnąć całą wodę z pod naklejki. Po pół godzinie nie ma siły żeby ją oderwać. Powodzenia :hej:

 

 

 

Uprzedziłeś mnie - chciałem być pierwszy :-]

 

Na sucho też można. Odklejamy kawałek papieru pod folią i zaginamy. Ustawiamy naklejkę w wybranym miejscu ( wcześniej umytym) tą część folii, która jest odklejona od papieru przyklejamy palcem - ruchem po szerokości naklejki, a następnie doklejamy resztę powoli odrywając papier. Dociskać najlepiej kawałkiem grubego filcu ( dociskać znaczy ruchami lewo - prawo) Nie potrzeba wody.:jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.