Skocz do zawartości

Sypialnia dachowa. Namiot dachowy.


TomekSz

Rekomendowane odpowiedzi

Naraszcie ktoś z naszych pomyślał, jednak jeśli chce podbić rodzinny rynek to cena jest zaporowa, na rynek zachodni OK.

Takie "namioty" sa bardzo popularne w niemczech ale nie na długie stacjonarne wakacje.

Powiem tak, gdyby to kosztowało max 3000zł ,nawet mógłbym zostac "testerem" :].

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Również widziałem na targach w Poznaniu ten "domek" . Myślę ,że idealne rozwiązanie dla osób preferujących wakacje z krótkimi postojami na nocleg . Na pewno lepsze to od namiociku . W muzeum w Warce na Trabanciku kombi jest podobne rozwiązanie noclegu stosowane pewnie z 30 lat temu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją opinie już wyraziłem ale chciałbym jeszcze dodać że kibicuje różnym niestandartowym rozwiązaniom :-]

 

 

Warto by oferte firmy rozbudować o wersje ze ścianami ze "szmaty" jak i wersje rozkładane na zasadzie V ... Macie może w planach takie rozwiązania? :hmm:

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naraszcie ktoś z naszych pomyślał, jednak jeśli chce podbić rodzinny rynek to cena jest zaporowa, na rynek zachodni OK.

Takie "namioty" sa bardzo popularne w niemczech ale nie na długie stacjonarne wakacje.

Powiem tak, gdyby to kosztowało max 3000zł ,nawet mógłbym zostac "testerem" :].

 

Racja. Nie jest to mały wydatek, ale patrząc na ceny zachodnie są o wiele wyższe, a laminowane ściany są plusem dla wielu użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyższe,wyższe nie odbieraj tego jako atak tylko porównanie portfela polaka i jego zachodniego kolegi.Doskonale rozumiem, że musiałeś zainwestować w formy itp. a i sam pomysł jest cenny.Oczywiście,że ściana z lamitanu jest lepsza i nie będzie problemu z wnetylacją.Planujesz inne rozmiary oraz możliwośc modyfikacji wejścia? (lewa.,prawa,przód ,tył)

Tak na marginesie to mam inny rynek zbytu na takie coś ale to juz PW lub tel.

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz inne rozmiary oraz możliwośc modyfikacji wejścia? (lewa.,prawa,przód ,tył)

 

Tak, w przyszłości mamy w planach robić inne rozmiary: mniejsze i większe oraz z miejscem na bagaż w środku.

W produkcji jest sypialnia z wejściem od tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki z tylnym wejściem i torchę większy to na mojego busa jak znalazł ;) jescze taki z dodatkową śluzą do wchdzenia z wewnątrz ;)

Mam nadzieję ,ze rozwiązłes problem przmakania przodu przy jeździ w dzeszczu ? Była to najwieksz zmora bagażników "Damari " w latach 90'

 

Koledzy co do tej nośności to wiadomo nie każde auto da rade ale porządny kombiak raczej tak.Pewnie nie jeden z was widział mniejsze auto z bagaznikiem na którym ktoś przewoził 4 rowery typu "makrokesz" czyli 25kg sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku zmień swoje konto na firmowe, i

 

poproś o przeniesienie reklamowany

 

przez Twoją firme gołębnik na odpowiednią stronę.

 

Szanujmy się nawzajem. Ty zaczynasz od małego

 

krętactwa i to nie jest oznaką szacunku dla

 

forumowiczów. Sorki za "gołębnik" ,nie myślę

 

aż tak żle o twoim produkcie, ale jakieś zasady

 

w końcu na tym forum obowiązują. Tomku jako

 

przedstawiciel lub właściciel firmy powinienes

 

wykazać więcej szacunku dla grupy potencjalnych

 

nabywców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku zmień swoje konto na firmowe, i

 

poproś o przeniesienie reklamowany

 

przez Twoją firme gołębnik na odpowiednią stronę.

 

Szanujmy się nawzajem. Ty zaczynasz od małego

 

krętactwa i to nie jest oznaką szacunku dla

 

forumowiczów. Sorki za "gołębnik" ,nie myślę

 

aż tak żle o twoim produkcie, ale jakieś zasady

 

w końcu na tym forum obowiązują. Tomku jako

 

przedstawiciel lub właściciel firmy powinienes

 

wykazać więcej szacunku dla grupy potencjalnych

 

nabywców.

 

 

 

Przepraszam za zaistniałą sytuację. Postaram się aby temat trafił tam gdzie powinien.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mnie było stać... to bym sobie takie coś lajsnął... W moim obecnym holowniku estetyka nie gra żadnej roli, pozatym mam homologacje na obciążenie dachu 250kg. Powiem Wam że często woże ładunki na dachu. Często po nim chodze, nieraz w 2 osoby i nic kompletnie nic się nie dzieje.

 

W moim przypadku auto czasami służy jako rusztowanie. Wtedy stoje na nim ja, mój pracownik i agregat który często waży ok 100 kg. To tylko auto. Jak się popsuje to się kupi inne.

Moim zdaniem auto to tylko przedmiot który ma spełniać oczekiwania, nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że każdy pomysł jest świetny, jeśli nie szkodzi innym.

Każdy towar ma swojego klienta. Tak będzie i tym razem.

Podoba mi się, ale nie mam pojęcia o jakości, wytrzymałości i trwałości tego monstrum.

Z pewnością dobra byłaby opcja szybkiego demontażu z dachu i montażu na glebie, ze względu na izolację, spanie byłoby bezpieczniejsze niż w namiocie.

Na pewno jest to wygodniejsze niż organizowanie całego majdanu namiotu i wyposażenia :swieca:

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ....na wstępie coś o kontach firmowych , też mam jak widzicie , musiałem by podzielić się tym co robię nie w ramach hobby ale by zapłacić rachunki ... teraz już nie wiem czy jestem Kogutem prywatnym czy firmowym , czy jako firma zrobiłem Ivonę czy jako hobbysta , czy w temacie bramki wyłamanej przez karetkę wypowiadam się prywatnie czy firmowo albo w dziale "na dziko" i prawie FREE też jednak firma działa ??? Pokręcone to trochę ale jak ktos tak wymyślił to ja muszę się dostosować i też nie pytam dalej i więcej ... niech sobie bedzie i tak .

 

 

Teraz sedno .... bardzo się cieszę , że pojawił się u nas człowiek od "gołębników z Poznania ".... byłem , widziałem , nawet wejść chciałem( rano w piątek) ale drabinka się ugięła i zatrzymałem ciało nim biedne audi dostałoby w drzwi.... tu ponownie przepraszam , że za energicznie widocznie wchodziłem ale Pan prezentujący wyrób , był bardzo wyrozumiały :dzieki:

 

Wracałem z Poznania i mysli przechodziły przez głowę co by było gdyby ...no właśnie ...gdyby z Ivony wyjąć te łóżka dodatkowe , wypełnić półkami wolne miejsca a gołębnik wsadzić na dach . Mam wielki elektryczny szyberdach , który może być lukiem wejściowym jeśli nad nim zamontować rozkładaną sypialnię , można doprowadzić od dołu ogrzewanie , można wszystko .... tylko czy się da to zrobić biorąc za bazę właśnie tą budkę . Ona jest otwierana z zewnątrz , klamry z zewnątrz , wejście z zewnątrz a dach w buso kamperze to w moim wypadku jest na wysokości 2700 mm więc drabinka odpada by wchodzić i składać .....

 

To jest podpowiedź dla Tomka by pomyśleć o tej sypialni właśnie w wersji dla blaszaka .... powiem więcej , jestem gotów udostępnić moje auto do zmajstrowania prototypu takiego domku tylko czy jest możliwym by przerobić sposób otwierania i zabezpieczenia od wewnątrz czyli od podłogi ??? Wyobrażam sobie , że wejście byłoby uszczelnione kołnierzem do dachu a całość można by w 10 minut zdemontować jeśli wyjazd byłby w dwie osoby a nie cztery...

 

Dla zobrazowania posklejałem fotki byście mieli pogląd na to jak by mogło to wyglądać w moim wypadku w wersji juz rozłożonej .....

 

Podoba mi się taki pomysł i chętnie porozmawiam dalej :gitara:

 

Możesz podać dokładne wymiary ?

 

 

 

pozdrawiam

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Dla zobrazowania posklejałem fotki byście mieli pogląd na to jak by mogło to wyglądać w moim wypadku w wersji juz rozłożonej .....

 

(...)

 

Jeszcze trochę i będziesz miał klasycznego kampera z alkową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://allegro.pl/na...2406736919.html

Sypialnia w odróżnieniu do namiotów innych producentów ma boczne ściany wykonane z laminatu, wewnątrz są one tapicerowane. Wykonana w całości w izotermie lepiej trzyma swoją temperaturę.

 

Czas potrzebny na przygotowanie wypoczynku trwa ok. 3 minut. Długość 205 cm, szerokość 143 cm, gdy złożona jej wysokość wynosi 25 cm, rozłożona ma 115 przy wadze 75 kg.

 

Sypialnia na aukcji allegro jest to sypialnia, która służyła jako model prezentowany na Targach Motor Show 2012.

 

Cena wynosi 7700 zł. Udzielamy 10% rabatu dla użytkowników forum oraz uczestników Zlotu TLC Camp, który zaczął się właśnie dziś w Śremie. Będziemy tam obecni w sobotę (16 czerwca 2012).

 

Sprzedaż następnych sztuk będzie się odbywała na zasadzie przedpłaty ok. 3000 zł i okresie zrealizowania przez nas zamówienia w miesiąc.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.