Skocz do zawartości

Gdzie na Mazury...?


bidziak

Rekomendowane odpowiedzi

W Cierzpiętach byłem w zeszłym roku. Kilka fotek mogę zamieścić. Plusów dużo i jeden minusik - brak możliwości regulacji wody w prysznicach. Jest tylko jedno pokrętło. Jak będziecie jednymi z pierwszych korzystających to ostrożnie - woda jest b.gorąca.

 

Jeśli znajdziesz chwilkę to chętnie zobaczę. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam. Oto kilka obiecanych zdjęć:

Widok na jezioro Mokre.

Jak w/

Okolice jeziora

Widok na kemping.

W tle sanitariaty i prysznice.

W głębi stanowiska do mycia naczyń.

Restauracja - ponoć smaczne jedzenie i niedrogie, sam nie próbowałem.

Domki na kempingu.

Zejście z kempingu na plażę.

Molo.

Dla chętnych - poranna porcja jogi z panem ratownikiem.

Nasz zestawik.

 

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku biwak.gif

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez Arkady11 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wtedy stałem po drugiej stronie drogi :banan:.

Pozdrawiam Arku ! :piwo:

 

Dołożę jeszcze od siebie :

 

... rybki można połowić

 

... a potem je oskrobać.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez Konrad_wawa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Konrad. Zastanawiałem się nawet czy nie umieścić zdjęcia Twojego zestawu, ale nie chciałem tego robić bez Twojej zgody. A wy w tym roku jakie plany? My myślimy o Kotlinie Jeleniogórskiej - Szklarska,Karpacz może Miłków. Pozdrawiam :piwo:, Arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wrzucaj :jump:.

My : jeżeli się uda - znowu Cierzpięty, i może morze ... ale zobaczymy.

Edytowane przez Konrad_wawa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Konrad. Zastanawiałem się nawet czy nie umieścić zdjęcia Twojego zestawu, ale nie chciałem tego robić bez Twojej zgody. A wy w tym roku jakie plany? My myślimy o Kotlinie Jeleniogórskiej - Szklarska,Karpacz może Miłków. Pozdrawiam :piwo:, Arek.

 

a może kotlina kłodzka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam kamping PTTK "U Andrzeja" w Ruciane Nida. Bezpośrednio nad jeziorem, sporo budek przyłączeniowych (chyba 8-9).

Sanitariaty mają lata świetności za sobą ale są kilka razy dziennie sprzątane. Prysznice po remoncie - bardzo ok. Ceny też przystępne.

Dodatkową atrakcją jest bar przy samym jeziorku.

Jeździłem tam zawsze do domków a w tym roku już 2 raz z przyczepką.

Link do strony: http://www.uandrzeja.pl/index.php?dzial=uandrzeja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy 6 dni w Starej Baśnie w Kosewie , parę kilometrów od Mrągowa przy drodze na Mikołajki.

Wróciliśmy zadowoleni. Sanitariaty w miarę czyste, ciepła woda, miła Pani Szefowa, smaczna kuchnia, czysta woda w jeziorze, pomost, plaża i łagodne zejście.

Było kilka rodzin z małymi dziećm

 

 

 

 

W sprawie "Starej Baśni" to moim zdaniem pełna komercja. Kilka lat temu może 8-10 to było coś, nie było tego drewnianego straszydła nad brzegiem, piękne wąskie wejście do wody, z obu stron zarośnięte trzciną. Poprzedni zarządca miał inną wizję, ale uznał, że wysoki cennik i goście z importu to za mało i wymyślił to coś. Moim zdaniem zeszło na psy, zdecydowanie polecam po drugiej stronie jeziora camping na CYPLU, właściciel zdaje się nazywa się PUPEK, niegdyś sołtys. w miejscowości PROBARK, dużo ciszej i bardziej swojsko, mniejsza komercja, tylko prysznice płatne za co duży minus, Pozdrawiam Jack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli Mazury to polecam Kemping w Rrydzewie ,u Kamila.Obok przystani jachtów Mazuria.Jesteśmy tu po raz drugi i jest super.To jest Jezioro Boczne od Niegocin.W porównaniu z innymi ceny bardzo przyzwoite.Obok Można wyczarterować łódź jeśli ma ktoś taką chęć.Ciepła woda cały dzień.Sklep i dobre jedzenie w zasięgu ręki.Pozdrawiam wszystkich miłośników Mazur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samym Rydzewie jest kilka kampingów, sporo też jest w okolicy. Każdy może dobrać coś dla siebie.

Na kamping Echo dotarliśmy w zeszły czwartek. Ostatnio byliśmy na nim 6 lat tamu. Pani Basia (właścicielka) taka sama, wstaje o 4 rano i sprawdza czy jest czysto:)

O naszych przygodach na kampingu Echo można przeczytać tutaj: http://kajman.bikestats.pl/765584,Sentymentalna-wycieczka.html

 

Koniec przygód i zmiana kampingu na Guty jest tutaj: http://kajman.bikestats.pl/768634,Dookola-wyspy-Duzy-Ostrow.html

 

Kamping w Gutach jest o 25 zł droższy od kampingu w Rydzewie, ale jeżeli jadę przez całą Polskę i chcę mieć to co mi potrzebne to warto dopłacić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

W samym Rydzewie jest kilka kampingów, sporo też jest w okolicy. Każdy może dobrać coś dla siebie.

Na kamping Echo dotarliśmy w zeszły czwartek. Ostatnio byliśmy na nim 6 lat tamu. Pani Basia (właścicielka) taka sama, wstaje o 4 rano i sprawdza czy jest czysto:)

O naszych przygodach na kampingu Echo można przeczytać tutaj: http://kajman.bikestats.pl/765584,Sentymentalna-wycieczka.html

 

Koniec przygód i zmiana kampingu na Guty jest tutaj: http://kajman.bikestats.pl/768634,Dookola-wyspy-Duzy-Ostrow.html

 

Kamping w Gutach jest o 25 zł droższy od kampingu w Rydzewie, ale jeżeli jadę przez całą Polskę i chcę mieć to co mi potrzebne to warto dopłacić :)

Kolego Kajman, 

a czy możesz dać dokładniejszy namiar na camping w Gutach? Zdjęcia bardzo mnie zachęciły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozdrowienia polskich kolegów z Čech.Mam camper i tym roku chcę zobaczyć Polskę. W Polsce bedymy dwa tygodnie. Jadę z żoną i 2 córkami. Chcemy zobaczyć morze, Mazury a innych pięknych

miejsc w Polsce - Zamki, Pałace, skanseny ....

Czy mi możecze polecić ładne miejsce, które

powinien odwiedzić na

trase Cieszyn, Mazury, morze? Byliśmy już w Krakowie, Wadowicach, Wieliczce. Bardzo pienkne. Będę szczęśliwy, jeśli polecam fajny kemping lub STPL drogowego na trasie. Dziękuję za pomysłów AHOJ TomA - Czechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam jezioro Narty (Świętajno) koło Szczytna w gminie Jedwabne. Baaardzo czysta woda (6 metrów przejrzystości - raj dla płetwonurków). piaszczyste dno. co prawda nie jest to jakiś mega ośrodek turystyczny, a do tego początek mazur, ale klimaty już są zwłaszcza dla mieszkańca podkarpacia ;)

 

jest kilka opcji. są kwatery, są pensjonaty ale to przecież nas nie interesuje ;)

 

ja od 12 lat jeźdzę (początkowo z rodzinką, a od kilku lat ze znajomymi i kuzynostwem) na polde "u darka" - trafilismy tam przypadkiem jadąc od jeziora do jeziora szukając miejsówki "u chłopa na łące".

 

 

żeby nie było, nie jest to moja ekipa hehe. to pole jest specyficzne. mozna powiedziec ulubione przez młodzież bo jest najtańsze, a bez prądu i prysznica da się przeżyć (można skoczyć na sąsiedni ośrodek). toalety są (papier nalezy zabierac ze soba ;)), własciciel ugodowy. można rozbić sie praktycznie nad samym brzegiem. ogolnie przez caly tydzien jest spokuj i mało ludzi (głownie w srednim wieku z dziecmi itd) ale to zalezy od pogody. gdy jest bardzo ladny weekend ściąga tu bardzo duuzo mlodziezy, ale przez ostatnie 3 lata widzę spadek. nie wiem moze nie nie umieja biwakowac - kompytery itd. ceny oficjalne w tamtym roku to wszystko po 8. przy dluzszych pobytach i dobrym kontakcie z wlascicielami uzyskuje sie jakis tam rabat ;) podsumowujac praktycznie nie ma tam nic poza pomostem (jeden duuzy nowszy i male stare bedace na pierwszym filmiku), placem, studnią z wodą i "wychodkiem" ale ceny też są jakie sa;). sprzet wodny mozna wyporzyczyc nie daleko na osrodku. choc wlasciciel ma kajak i 2 rowerki tyle ze nie zawsze sprawne bo zawsze ktos cos musi zepsuc np wplynac na plycizne nie wyciagajac steru). dla kogoś samowytarczalnego z dobrym zapleczem obozowym niema problemu spędzić tam 2-3 tygodnie nawet bez lodówki w kampingu (wiem z doświadczenia). aha, na terenie tegoż pola od tamtego roku funkcjonuje szkółka winserfingu - bardzo fajni ludzie i dobre ceny w porownaniu z np Soliną. ja po godzinie umialem płynąć i robic zwrot ;)https://www.facebook.com/surfschoolpl?fref=ts

 

 

 

jest też ośrodek Rusałka z polem kempingowym. tam już więcej cywilizacji i ceny w góre ale chyba nie tragiczne. w tamtym roku okolo 12 zl od punktu. duże molo, ochrona, lazienki itd. ogolnie musicie poszperac w necie - jest strona osrodka

 

http://www.youtube.com/watch?v=RvryJTIZONA

 

o i jeszcze jakis taki filmik:

 

 

jakby co, służe inforacjami ;)

Edytowane przez sliwek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam jezioro Narty (Świętajno) koło Szczytna w gminie Jedwabne.

@sliwek napisał:

Polecam jezioro Narty (Świętajno) koło Szczytna w gminie Jedwabne < moje/nasze

ulubione miejsce z lat 90-tych ubiegłego wieku

Odżyły wspomnienia...

Dzięki za wszystkie filmiki, chyba chociaż na sobotę&niedzielę tam podjedziemy wymoczyć pięty.

Pozdrawiam,

PS

Polecam nasze inne ulubione pole namiotowe < zerknij

W panelu obok mapy i literki A masz współrzędne GPS tego miejsca.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.