Skocz do zawartości

Gdzie na Mazury...?


bidziak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki, widzę na stronie, że kemping ogarnięty i wygląda to całkiem nieźle..

Jezioro znam i jest dla mnie wzorcowe pod kątem czystości i brzegu dla dzieciaków.

A jak powieje to i idealne dla windsurferów.

Daj znać jak dobijesz jakie warunki ceny itd chciałem się wybrać w sierpniu gdzieś na mazury

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bindudze 10% znizki dla forumowiczow, chyba wystarczy sie powolac lub na naklejki.

Camping fajny, kapielisko super, sanitariaty spoko, ale prysznice i ciepla woda do poprawki. W sumie fajny klimat i ogromny potencjal na ekstra miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bindudze byłem w weekend, więc kemping nabity. Bardzo dużo ludzi, pomimo nie najlepszej pogody. Była też młodzież weekendowa, ale grzeczna.

Jak wygląda kemping, to juz koledzy wczesniej opisali.

Jest część leśna przy jeziorze (stali bywalcy) i część łąkowa. Infrastruktura przygotowana nie najgorzej (są słupki z prądem, kontenerek z łazienkami, woda z rurki na polu, sklep/bar z jedzeniem, plac zabaw itp.

Tylko z tą wodą w tym miejscu nie jest tak jak w innych częściach jeziora. Dno mulisto-gliniaste powodowało totalną mętność.

Ceny chyba przystępne, ale dzieci liczone do 10 lat. Nie liczą przedsionków, ale już altanki tak. Prysznice płatne.

Mydło i papier toaletowy w łazienkach to był chyba tylko w piątek...

Edytowane przez Prusiak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Wybieram się koło 15 sierpnia na Mazury z dwojgiem dzieci (8 lat). Przeczytałem forum z różnymi propozycjami kempingów i coś bym sam wybrał. Problem polega jednak na tym że ostatnie lata spędzaliśmy nad morzem, Karwia, Krynica, Jastrzębia Góra itd. i dzieci są przyzwyczajone że ma być takie miasteczko turystyczne, deptak, ulica z kramami, maszyny, cymbergaj, restauracje, ryby wędzone, pamiątki itp., taki festyn jak w miasteczkach nadmorskich. Na Mazurach byłem 15 lat temu i już nie pamiętam co i jak. czy takie klimaty znajdę w Mikołajkach, czy Giżycku a może innym mniejszym miasteczku? Szukam kempingu, średni standard, średnie ceny, nad jeziorem z miejscem przyjaznym dzieciom, prysznic i kibelek, z obiadami na miejscu lub niedaleko i żeby blisko było do takiego miasteczka ewentualnie na rowerach. Czekam na podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam straszny sentyment do pola Kula (półwysep Kula).

Jednak właściciel - warszawska złotówa robi wszystko aby mnie zniechęcić do pobytu w tym miejscu.

Sanitariaty otwarte tylko w jakchichś tam godzinach i trzeba chodzić w krzaczory, prysznice tak samo.

Do tego wielka reklama postawiona przy dostępie do wody.

 

Mimo wszystko to pole ma coś w sobie i od czasu do czasu tam bywam......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wybieram się koło 15 sierpnia na Mazury z dwojgiem dzieci (8 lat). Przeczytałem forum z różnymi propozycjami kempingów i coś bym sam wybrał. Problem polega jednak na tym że ostatnie lata spędzaliśmy nad morzem, Karwia, Krynica, Jastrzębia Góra itd. i dzieci są przyzwyczajone że ma być takie miasteczko turystyczne, deptak, ulica z kramami, maszyny, cymbergaj, restauracje, ryby wędzone, pamiątki itp., taki festyn jak w miasteczkach nadmorskich. Na Mazurach byłem 15 lat temu i już nie pamiętam co i jak. czy takie klimaty znajdę w Mikołajkach, czy Giżycku a może innym mniejszym miasteczku? Szukam kempingu, średni standard, średnie ceny, nad jeziorem z miejscem przyjaznym dzieciom, prysznic i kibelek, z obiadami na miejscu lub niedaleko i żeby blisko było do takiego miasteczka ewentualnie na rowerach. Czekam na podpowiedzi.

Tak to będzie chyba tylko w Mrągowie i Mikołajkach. Inne miejsca za małe, nawet ulica przy kanale w Giżycku jest mało obfitująca w takie rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to będzie chyba tylko w Mrągowie i Mikołajkach. Inne miejsca za małe, nawet ulica przy kanale w Giżycku jest mało obfitująca w takie rozrywki.

 

Mrągowo mnie zainteresowało, jaki camping polecilibyście w tamtych stronach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam straszny sentyment do pola Kula (półwysep Kula).

Jednak właściciel - warszawska złotówa robi wszystko aby mnie zniechęcić do pobytu w tym miejscu.

Sanitariaty otwarte tylko w jakchichś tam godzinach i trzeba chodzić w krzaczory, prysznice tak samo.

Do tego wielka reklama postawiona przy dostępie do wody.

 

Mimo wszystko to pole ma coś w sobie i od czasu do czasu tam bywam......

Fajna miejscówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camping Binduga nr 69....byliśmy tam na objazdówce,  ale musieliśmy zawrócić i jechać dalej do Rucianego...porażka po prostu, masa ludzi, dyszel w dyszel, namioty i przyczepy rozstawiane na otwartym polu, głośno, muzyka non stop z różnych stron, właściciel poszedł chyba na ilość...po prostu nie w moim typie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam pensjonat Żurawi Kąt.

 

http://www.millennium.pl.eu.org

 

Bylem tam ostatni tydzień lipca. Bylem sam na campingu.Idealny spokój. Tawerna na miejscu. Uwaga : ceny przystepne ale pryszbić 15 zł za jeden raz. Nie ma problemu jak masz własny prysznic w cepie. Czyste łazienki i ciepła woda.

Zdjecia

 

 

Polecam pensjonat Żurawi Kąt.

 

http://www.millennium.pl.eu.org

 

Bylem tam ostatni tydzień lipca. Bylem sam na campingu.Idealny spokój. Tawerna na miejscu. Uwaga : ceny przystepne ale pryszbić 15 zł za jeden raz. Nie ma problemu jak masz własny prysznic w cepie. Czyste łazienki i ciepła woda.

 

Zdjecia

Zdjecia...Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my właśnie w Bindudze. Mieliśmy być pod Sosnami nad jeziorem Gim ale to jakaś porażka. Przyjechaliśmy więc w sprawdzone miejsce i jest okej, ludzi sporo ale dla każdego znajdzie się miejsce, my akurat stoimy w lasku. Nowe toalety i nowy plac zabaw dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.