Skocz do zawartości

Pytanie dotyczące XII zlotu


finger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Zwracam się z pytaniem do administracji forum w sprawie XII zlotu karawaning.pl .

Czy jest już znane miejsce oraz termin przyszłego zlotu ?

Z tego co wiem to są jedna lub dwie propozycje co do organizacji i miejsca jesiennego zlotu .

 

Celowo zadałem to pytanie ponieważ ma to bezpośredni związek z planami karawaningowymi wielu osób w tym i mnie .

Zależy mi na poznaniu terminu . Pozwoli to na pewne rozplanowanie podróży oraz spotkań karawaningowych . Oglądając wyprzedzająco kalendarz widzę , że niektóre pomysły mogą się pokrywać terminami .

Samo miejsce też jest dość ważne aby nie dublowało się z planami forumowiczów .

 

Jeśli to możliwe to proszę o odpowiedź w tej sprawie .

 

Nadmieniam , że moim celem nie jest toczenie dyskusji w temacie komu bliżej lub dalej i tym podobne .

 

Pozdrawiam . :ok:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce jest wstępnie wybrane, jest organizator. Kwestia jeszcze dogadania się z właścicielem żeby nie było problemu z terminem. Myślę że w ciągu 2 tygodni podamy wszystkie informacje do wiadomości publicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.