Skocz do zawartości

Ośrodek "Wratisłavia" nad jeziorem Sławskim.


pastuch75

Rekomendowane odpowiedzi

To jest raczej Ośrodek Wypoczynkowy niż kemping. Miejsce dla kilkunastu przyczep. Często odbywają się tam imprezy muzyczne. Nawet jest kilka płytek chodnikowych upamietniających jakichś tam wykonawców.

Ogólnie nie polecam. Lepiej juz uderzyć do samej Sławy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie chcę polecać.

 

Poprostu szukam czegoś dla moich nastoletnich dzieci aby nie wisiały mi na szyi, że im się cały czas nudzi więc szukam czegoś gdzie będą dla nich jakieś atrakcje.

 

Kemping ten ( czy też OW) polecał jeden człowiek na moim miejskim forum i z tąd moje zapytanie.

Edytowane przez pastuch75 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć pastuch75 i zarazem witam Krajana!

 

Wróciłem właśnie ze Sławy. Byliśmy tam we dwie rodziny z dziećmi 1, 3, 4.

Polecam http://www.sckiw.slawa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=57&Itemid=12

Dużo atrakcji dla najmłodszych ale i nastolatkowie na pewno też nie będą się nudzić.

Fajny kemping fajna lokalizacja i co najważniejsze tam zawsze coś się dzieje - jeśli nie na samym kempingu to w bliskiej okolicy.

Polecam.

 

P.S.: Z tego co zauważyłem, to miejsce jest generalnie bardzo dobrze opisywane przez Forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega wyżej troche mnie wyprzedził, ale również polecam :)

 

lepiej pojechać na druga strone jeziora do sławy, tam jest super kemping.

zawsze członkowie naszego forum przynajmniej raz w roku organizuja tam spotkania

camping nr 261

http://www.sckiw.slawa.pl/

pozdrawiam i zycze udanego wypoczynku :)

Edytowane przez tusia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za podpowiedź.

Właśnie o takie coś mi chodzi chodź wydaje mi się, że ceny są dość wysokie.

Nie sądzicie?:oslabiony:

Ps. A jak wygląda czystość wody bo wyczytałem gdzieś na forum, że ocena to (-3) ale nie wiem w jakiej skali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co niektórzy na forum piszą:

 

Użytkownik ........ dnia 26 kwiecień 2012 - 21:44 napisałWg obietnic z ubiegłego roku i lat poprzednich aby załapać się na zniżki nie jest potrzebna lista spotkania ponieważ jedynym warunkiem była przynależność do forum karawaning.pl i posiadanie naklejki na przyczepie . Właściwie to wystarczy posiadać widoczną na przyczepie naklejkę i tyle . Pani z recepcji przy wjeździe wnikliwym okiem stwierdzi czy zniżki będą . :skromny::ok:

 

Zniżki dla nas obowiązują cały rok . Nie tylko w trakcie naszych imprez .

Taka była informacja .

:ok:

 

Tak nam Pan Burmistrz i Pan Piotr kierownik OSIR Sława obiecał :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Teraz po przyjeździe ze Sławy mogę z czystym sumieniem polecić http://www.sckiw.slawa.pl/.

Pole naprawdę super. Woda w jeziorze czysta. Cała moja ekipa zadowolona więc pewnie znów zawitamy tam za rok. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.