Skocz do zawartości

Slowacja nie taka straszna


dzidas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Siedze sobie teraz na Slowacji i jest super. Przejazd przez granice to bajeczka. Nikt nic nie kontrolowal. Najpierw kamping w miejscvowosci Vrbov, a teraz super wyposazony kamping w m. Liptovsky Tronvec. Pogoda pewnie podobna jak w Polsce, przelotne opady i troche wieje ale w miare cieplo.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i reszte relacji i zdjecia po powrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vrbov - kemping był o ile pamiętam koło kąpieliska termalnego i chyba nawet wejściówki wliczone w cenę (?) ale nie wyglądał zachęcająco.

 

Masz na kempingu WiFi (płatne / bezpłatne) czy korzystasz z czegoś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) TO SUPER że nie masz przykrych niespodzianek z tamtejszą policją .Jestem na etapie szukania jakiegoś ciekawego kempingu w okolicach TATRALANDI może coś polecicie.

POZDRAWIAM i życze miłego wypoczynku. :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vrbov - kemping był o ile pamiętam koło kąpieliska termalnego i chyba nawet wejściówki wliczone w cenę (?) ale nie wyglądał zachęcająco.

Kamping jest koło basenów ale za baseny płaci się osobno. Warunki takie sobie, Ja raczej tego miejsca bym nie polecił.

 


Kamping w m. Vrbov

post-22722-imported-ccb64037-8d8a-45c8-8fb3-4b06a10d31e0_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie szukania jakiegoś ciekawego kempingu w okolicach TATRALANDI może coś polecicie.

POZDRAWIAM i życze miłego wypoczynku.

Kamping w m. Liptovsky Trnovec znajduje się 1 km od Tatralandii. Super położenie i wyposażenie. W recepcji dostęp do internetu. To miejsce mogę z całą odpowiedzialnością polecić.

 


Nasza miejscóweczka.

post-22726-imported-dae54042-fe54-4b1b-991e-84aa7a0b8f7e_thumb.jpg

 

Takie super sprzęty też tam stały.

post-22726-imported-8492d344-92c1-4063-9a27-829b0b04df8d_thumb.jpg

 

Patent w toalecie na chyba każdym kampingu na Słowacji.

post-22726-imported-513df3ad-679e-4f15-949d-62691001a906_thumb.jpg

 

Węzeł sanitarny z kolektorami słonecznymi.

post-22726-imported-ab7108ba-0e9a-417e-93e7-f48cb5b307a4_thumb.jpg

 

Łazienka

post-22726-imported-7aa848a2-b93c-4df6-af66-d6a518c43bff_thumb.jpg

 

Wiadome miejsce.

post-22726-imported-688c6f56-ce25-438f-935f-6ccd94be5d42_thumb.jpg

 

Można sobie coś upichcić.

post-22726-imported-e8ae0ca7-024d-4124-b376-55bfee33e38a_thumb.jpg

 

Widok na kawałek Liptovskiej Mary i zejście na plaże.

post-22726-imported-9aca8467-dc14-465b-8c51-425735fc95fb_thumb.jpg

 

Rejs stateczkiem, nawet sobie pokierowałem tym pojazdem. ;-))

post-22726-imported-0ca96d9f-ed1c-43f9-861c-7be54f0ebfe1_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znalazłam na Słowacji przy granicy węgierskiej takie miejscowości,

-Sladkowicovo

-Dunajska Streda

-Vadas

-Patince

Czy ktoś tam był? A jesli tak to bardzo prosiłabym o informację,na temat gorących basenów i kempingów./Interesują mnie warunki i o ile to możliwe ceny/

Słowację znam odsyć dobrze,ale raczej kąpieliska w górach,gdzie niestety noce bywają bardzo zimne.

A tu jest-jak pisze mtworus-bliżej Madziarów i jest szansa,że będzie cieplej. :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem kiedyś w Velki Meder ...

baseny ze zjeżdżalniami plus stare żwirowisko ale tam nie ma kempingu niestety...

stamtąd blisko 10km do węgierskiego GYOR /piękne miasto/...ciepełko, arbuzy w ogrodzie itp... blisko do Bratysławy /ok 80km/ do Balatonu 120 do Budapesztu ok 150...

 

:jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtworus dzięki za informacje.

Od 9 lat jeżdzimy niezmiennie do bratanków i właśnie pomyśleliśmy ,że może warto spróbować na Słowację.Nie ukrywam,że spodziewamy się niższych cen niż na Węgrzech,ale może się mylę? Nie zależy nam na atrakcjach , potrzebujemy basenu leczniczego i sportowego.No i żeby był w miarę przyzwoity camping. :jump:

Może ktoś inny zna takie miejsce na Słowacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.