Skocz do zawartości

Amsterdam.


Rekomendowane odpowiedzi

Zaczne od poczatku, wracając z polski do domu zabralismy ze sobą moją mamę na tydzień, ale żeby nie było nudno i żeby ona zobaczyła coś więcej postanowiliśmy gdzieś stanąć. Patrząc na mape by nie dołożyć za dużo trasy wybór padł na Amsterdam. Problem był z hotelem, to co było dostępne było bardzo drogie, a to co tanie bardzo daleko od miasta, finalnie udało się znaleść w miasteczku obok, hotel to najwiekszy jaki widziałem klub golfowy. Po zakwaterowaniu się w hotelu wypad do miasta, UWAGA !!! rowerzysci i motocyklisci sa niebezpieczni polecam parkować auto na uboczu i poruszać się na pieszo i wciąż uważać na nich sa wszędzie jak unas samochody w szczycie. Będąc w mieście dowiedzieliśmy się że 5 maja to Swięto i dlatego nie było miejsc w hotelach, od samego rana do następnego ranka są imprezy i parady, i dziewczyny w dzielnicy czerwonych latani też :P. Ogólnie bardzo polecam klimat który tam jest tego dnia nie do opisania, a i bym zapomniał jest to święto wyzwolenia od niemców.

Na tą chwilę kilka filmików jak się ogarnę bedzie kilka fotosów i adres hotelu, jest tam pięknie powiedział bym że wenecja to dno przy tych kanałach co są w holandii.

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=-91uKAu-6Ac&hd=1

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=2GXwwPL1HqI&hd=1

 

 

 

filmiki nagrywane telefonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Bardzo możliwe , że będziemy w tym roku w Amsterdamie ( przynajmniej bardzo bym chciał ....) 

 

Bardzo chętnie zobaczy,my i może nawet popływamy kanałami , ale co po za tym oferuję to miast ?

 

Tylko PLEASE - na pokładzie będzie z nami 9-cio letnia córka , także "ulica czerwonych latarni" zdecydowanie odpada. 

 

Nie bardzo też jestem pewnie czy skoczymy na zakupy do Coffee Shop-a .

 

Innymi słowy - czy jest tam coś ciekawego dla rodziny z dzieciaczkiem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem Paczek!

 

Zajrzyj tu: www.amsterdam.info/pl/ i wybierz...

 

Pod www.amsterdam.info/de/kinder znajdziesz cos (po niemiecku) o atrakcjach dla dzieci.

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

 

A swoja droga, to dobry pomysl, by odwiedzic to miasto. Tez sie pewnie wiosna wybierzemy. Dawno tam nie bylismy...

Edytowane przez MaK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Tak  sobie pomyślałem, że jak już się wyrwiemy na zwiedzanie Europy to chyba warto było by zajrzeć również tutaj .

 

Wogóle to chcielibyśmy zaliczyć wszystkie ( !!!!! ) europejskie stolice

 

Czy może ktoś z Was poleciłby jakiś kemping w Amsterdamie ?

 

W ogóle wszelkie sugestie i pomysły na zwiedzanie tego miasta będą mile widziane .

 

Ze względu na skład naszej załogi ( 2 + 1) wykluczam "czerwone dzielnice" , ale za to chętnie uwzględnimy Lunaparki , aquaparki lub podobne śmiszne place .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paczek  >  Czy może ktoś z Was poleciłby jakiś kemping w Amsterdamie ?

                                                                                  
                                                                                 i n f o

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to jedzmy razem .....

 

Mamy wolny prawie cały sierpień .

 

Pasuje Wam ?

 

 

@Paczek  >...Szkoda tylko, że nikt nie chce do nas dołączyć ...

 

Jak nikogo nie zapraszacie to jak dołączyć ...?

My z Wami zawsze chętni nawet na koniec świata...

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

@Paczek > ( do 2-go sierpnia ) ....

Kiedy rozpoczynacie pakowanie się ?

Pozdrawiamy z attachicon.gifs-2.gifHR,

Ir & Ed

Właściwie dziś zaczęliśmy i .... od razu szoooooook

 

Pojechałem zważyć "pustą " przyczepkę i ....wyszło 760 kg

 

Pusta i już przeważona :look: :look: :look:

 

A gdzie jeszcze pościel , piżamki, bielizna, dresiki, koszulki, buciki, sandałki, paltociki , pelerynki( jakby padało) , kosmetyki, środki czystości, gary, talerzyki, sztućce, krzesełeczka, stolik, przedsionek albo chociaż daszek, badbinkton, piłeczka do siatkówki, mój tablecik i żony lokówka, oraz jakieś 1500 szpargałków córci.......

 

No nie ma rady - jedziemy na dwa auta i dwie przyczepki .  Ja pociągnę Niewiadkę 132-kę , a żona zahaczy towarówkę - też Niewiadów ale n410 .

Albo wywalimy wszystko i odepniemy obie przyczepki i.... pojedziemy pod namiot .

 

Kurcze - już miałem wszystko względnie poukładane i znowu dupa .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.