Skocz do zawartości

Turawa - parę watpliwości


rosołek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Turawa ma swój urok. Moim zdaniem można jechać w ciemno i na miejscu wybrać odpowiednie miejsce - zawsze się znajdzie. Od jednego do drugiego jeziora można przejść szybciutko na nogach więc nie ma żadnego problemu żeby zobaczyć wszystko i porównać. Pola są dobrze wyposażone, można spędzić fajnie czas. My jeździmy tylko na jeden dzień, żeby pochodzić i trochę pooddychać lasem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam.

Byłem w sierpniu w Turawie nad Średnim. Kemping Turawik wzbudza moje mieszane uczucia... Z jednej strony syf kiła i mogiła... Z drugiej cisza nocna i bardzo spokojnie (leciwe BMW z bum bum i harnasiową ekipa wewnątrz odsyłane jest na Srebrne), początki inwestycji w postaci remontu łazienek , ładna okolica na spacery albo rowery. Fajna plaża ( ta mała) i ciepłe jezioro. Sąsiedzi to głównie emeryci i stare puste stacjonarki.

Wszystko da się przełknąć podczas pięknej pogody... Myślę, że warto przynajmniej samemu sprawdzić...o tak mogę polecić.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Byłem w sierpniu w Turawie nad Średnim. Kemping Turawik wzbudza moje mieszane uczucia... Z jednej strony syf kiła i mogiła... Z drugiej....

Nic dodać nic ująć. Mnie się podoba. Dodam jeszcze, że w Średnim są raki i to żywe  :]  więc o czymś to świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy na długi sierpniowy weekend nad jez. Średnim. Kemping pamięta komunę i to bardzo dobrze. Podłoga pod prysznicem zrobiona z palet i plyt OSB była dla nas hitem

Edytowane przez Piotrn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...
W dniu 14.10.2017 o 23:20, Commander napisał:

Ten?

post-12392-0-62194500-1508015954_thumb.jpg

Odświeżę temat, bo ciekawy :)
Choć minęły prawie 4 lata, to te prysznice się nie zmieniły (tylko się postarzały) ;) 
Po drugiej stronie od wjazdu są łazienki i ubikacje, nie wiem jakie były wtedy. Teraz są, może szału nie ma, ale tragedii też nie. Ciepła woda była cały czas, a był weekend i spore obłożenie. 
Sklepik na polu choć nie duży, to zaopatrzony we wszystko - podkreślam : wszystko - co może być potrzebne w takim miejscu. Ciepłe bułeczki z rana! 
Do prądu się nie podłączaliśmy, ale był wszędzie w zasięgu. Na kempingu spokój w nocy, żadnych imprez głośnej młodzieży. Jest nawet sołtys :D 
Samo jezioro z bardzo czystą wodą, ciepłą (22 stopnie C), mała plaża przy wyjściu z kempingu, 5 minut marszu dalej plaża strzeżona z ratownikami, posterunek policji sezonowy na przeciw tej plaży. Zaplecze gastronomiczne bardzo dobre, kilka możliwości zjedzenia nawet przyzwoitego posiłku. 
Park linowy, który zachwyci dzieci w wieku nawet od 3 lat (nasz córka), ale jest kilka stopni trudności i nawet duże dzieci po 40-stce będą zadowolone. Zjazd tyrolką nad jeziorem dla tych odważniejszych. Świetna baza wypadowa na wycieczki rowerowe. Brak zasięgu internetu na terenie kempingu, ale na plaży już był. Dwie wypożyczalnie sprzętu pływającego. 
Nam się bardzo podoba, będziemy z pewnością jeździć w to miejsce. Sanitariaty dla nas mniej istotne, bo mamy w przyczepie, ale jak ktoś jest zdany na murowane, to też da radę bez zaciskania zębów (nie mam na myśli tych zielonych na zdjęciu ;) )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2021 o 00:50, jerrylin napisał:

Odświeżę temat, bo ciekawy :)
Choć minęły prawie 4 lata, to te prysznice się nie zmieniły (tylko się postarzały) ;) 
Po drugiej stronie od wjazdu są łazienki i ubikacje, nie wiem jakie były wtedy. Teraz są, może szału nie ma, ale tragedii też nie. Ciepła woda była cały czas, a był weekend i spore obłożenie. 
Sklepik na polu choć nie duży, to zaopatrzony we wszystko - podkreślam : wszystko - co może być potrzebne w takim miejscu. Ciepłe bułeczki z rana! 
Do prądu się nie podłączaliśmy, ale był wszędzie w zasięgu. Na kempingu spokój w nocy, żadnych imprez głośnej młodzieży. Jest nawet sołtys :D 
Samo jezioro z bardzo czystą wodą, ciepłą (22 stopnie C), mała plaża przy wyjściu z kempingu, 5 minut marszu dalej plaża strzeżona z ratownikami, posterunek policji sezonowy na przeciw tej plaży. Zaplecze gastronomiczne bardzo dobre, kilka możliwości zjedzenia nawet przyzwoitego posiłku. 
Park linowy, który zachwyci dzieci w wieku nawet od 3 lat (nasz córka), ale jest kilka stopni trudności i nawet duże dzieci po 40-stce będą zadowolone. Zjazd tyrolką nad jeziorem dla tych odważniejszych. Świetna baza wypadowa na wycieczki rowerowe. Brak zasięgu internetu na terenie kempingu, ale na plaży już był. Dwie wypożyczalnie sprzętu pływającego. 
Nam się bardzo podoba, będziemy z pewnością jeździć w to miejsce. Sanitariaty dla nas mniej istotne, bo mamy w przyczepie, ale jak ktoś jest zdany na murowane, to też da radę bez zaciskania zębów (nie mam na myśli tych zielonych na zdjęciu ;) )

 

Czy to o Turawiku ? jak cenowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turawik, ul Wędkarska. Dwa tygodnie temu zapłaciliśmy za 3 doby po 70 zł na dobę czyli 210 zeta. Jedna i dwie doby kosztowały  by nas 90 zł/ doba. Nasza załoga to 2+2, dzieci 3 i 5 lat, prądu nie braliśmy,  przyczepa bez przedsionka, auto na terenie  kempingu ( można postawić  na parkingu obok za pół ceny). Cena uczciwa, adekwatna do standardu. Biorą  kaucję  20 zł, która zostanie  zwrócona  jeżeli w dniu wyjazdu opuścisz kemping przed 16:30. Jeżeli zmieścisz się do 22:00, kaucja nie zostanie  zwrócona, lecz uznana za opłatę za pobyt po 16:30. Dopiero po 22:00 liczą opłatę za następną dobę. 

Edytowane przez jerrylin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.