Skocz do zawartości

Lista chętnych


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zgłaszamy sie na zlot: leszek,moja żona Lucyna ,syn Adrian oraz drugi syn Bartosz.Po zobaczeniu jak wygląda zaplecze i otoczenie campingu w Kozienicach i przeczytaniu kto jest na liście chętnych, stwierdziliśmy że na pewno nie będziemy się nudzić :jump::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie !!!!!

Coście tacy nieruchawi. Do zlotu zostało tylko 3 tygodnie a zgłoszonych jest zaledwie 18 załóg na (jeżeli dobrze policzyłem) 709 zarejestrowanych użytkowników. :]:) Zapisujcie się i jedziemy na :jump::):) do Kozienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga!

 

ponieważ zostane chrzestnym 9 września pod gdańskiem to nie mogę przyjechać.

 

różnych sytuacji się spodziewałem ale nie to że chrzest mi przeszkodzi w zlocie.

 

życzymy z żoną ładnej pogody i miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku - ojcze chrzestny. Przenieś chrzciny do Kozienic. Z pewnością przybędzie dużo życzliwych i bezinteresownych gości. U wyjścia z kościoła utworzymy szpaler z przyczep kempingowych po jednej stronie i kamperów po przeciwnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku - ojcze chrzestny. Przenieś chrzciny do Kozienic. Z pewnością przybędzie dużo życzliwych i bezinteresownych gości. U wyjścia z kościoła utworzymy szpaler z przyczep kempingowych po jednej stronie i kamperów po przeciwnej.

 

to by było fajnie ale niestety nie odemnie to niezależy tym bardziej że to po drugiej stonie Polski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Troszke odświeże wontek bo coś niektórzy nieśmiało się wpisują, a więc prosze

dopisać do listy tata Mariusz, mama Kasia,synek nr.1 Konrad 10L, synek nr.2 Kacper 9L

a wszyscy niemogą się już doczekać zlotu i spotkania z wami :ok: Do Piątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.