Skocz do zawartości

"Jedna z najbardziej wypasionych przyczep campingowych w Polsce"


Kristofer

Rekomendowane odpowiedzi

Kristofer, zobacz ostatnie zdjęcie z ogłoszenia.

 

Masz rację !!! :ok:

Ten na kablu jest rzeczywiście od podpór (jakiś chyba przed potopowy system :niewiem: ) Electronic Quick-Level firmy "Ivra" (nazwa znana chyba bardziej Holendrom).

Pisałem, że pilot jest bez przewodu, bo u mnie go nie ma. Cały czas byłem przekonany, że tam jest: normalny "E.C.S." AL-KO.

 

Nie oglądałem tych fotek dokładnie, a teraz się przyjrzałem :skromny:

Tak w skrócie, od lewej:

1) Podpory

2) Mover

3) Pilot od gniazdek (można takie gniazdka sieciowe sterowane pilotem, kupić w różnych marketach. Wkładane jak wtyczka do normalnego gniazdka)

4) Pilot od klimatora (chyba) Wygląda na taki od przenośnego klimatora (może nawet klimatyzatora). Na przyczepie klimy nie widać, a te wewnętrzne mają zupełnie inne piloty (jeśli są). Może chodzi właśnie o taki przenośny klimator :niewiem:

 

Cztery piloty lekka przesada :).

 

Masz rację :ok: Są cztery piloty.

Nie obejrzałem dokładnie fotek.

:hej:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam podpory samo rozkładające. I to bez pilota, bez baterii, bez ciężaru silniczków, działające na głos.

W chwili gdy przyczepa jest już ustawiona krzyczę: "chłopcy podpory rozłożyć". I po kilku łykach browarka podpory już są na dole. Nawet podkłady się pod nimi pojawiają 270635636-JUMP2.gif

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podpory samo rozkładające. I to bez pilota, bez baterii, bez ciężaru silniczków, działające na głos.

W chwili gdy przyczepa jest już ustawiona krzyczę: "chłopcy podpory rozłożyć". I po kilku łykach browarka podpory już są na dole. Nawet podkłady się pod nimi pojawiają 270635636-JUMP2.gif

 

:ok: Popieram.

Ja będę szkolił młodzież w tym roku. Co prawda mam Córkę i Żona będzie pewnie dyskutować, ale ja tam jestem za równouprawnieniem. Do montażu przedsionka muszą jeszcze podrosnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ok: Popieram.

Ja będę szkolił młodzież w tym roku. Co prawda mam Córkę i Żona będzie pewnie dyskutować, ale ja tam jestem za równouprawnieniem. Do montażu przedsionka muszą jeszcze podrosnąć...

 

aby za 3 lata ograniczać się do zaparkowania i zaciągnięcia ręcznego...

i sru do lodówki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, ja jeszcze jestem na etapie, gdzie podoba mi się, że mogę sobie trochę pokręcić, wypoziomować, podkładać kliny pod koła.... Jest w tym coś magicznego :-) W tym czasie żonka się piekli bo jej nie mówię co by miała zrobić, a do przyczepy jeszcze wejść nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, ja jeszcze jestem na etapie, gdzie podoba mi się, że mogę sobie trochę pokręcić, wypoziomować, podkładać kliny pod koła.... Jest w tym coś magicznego :-) W tym czasie żonka się piekli bo jej nie mówię co by miała zrobić, a do przyczepy jeszcze wejść nie może.

 

heh moja piekli się pewnie jeszcze bardziej - bo musi w tym czasie ganiać za młodym - nasz ma 2 lata i generalnie młotek w rękę i gania po kempingu - także trzeba się nieźle nabiegać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto bardzo ciekawe ogłoszenie, na które się natknąłem w Necie.

Do sprzedania jest: " jedna z najbardziej wypasionych przyczep campingowych w Polsce " :przyczepa::yay:

 

http://otomoto.pl/ad...a-T2011414.html

 

...

 

 

Wypas to może był ale 20 lat temu :P , i do tego "muwer na pilota" :D

Edytowane przez przyczepy-wiola (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podpory samo rozkładające. I to bez pilota, bez baterii, bez ciężaru silniczków, działające na głos.

W chwili gdy przyczepa jest już ustawiona krzyczę: "chłopcy podpory rozłożyć". I po kilku łykach browarka podpory już są na dole. Nawet podkłady się pod nimi pojawiają 270635636-JUMP2.gif

 

:ok: ja niestety teraz to tylko podkłady i "czujka cofania" ja się podpinam :lol: ale za kilka lat będzie taki wypas jak Twój :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są movery bez pilotów icon_eek.gif?

Kurka wodna - jak działają?

Ale co, że wypas, bo klimka przenośna - wolne żarty 270635636-JUMP2.gif

 

To to cepka pierwsza klasa.

 

A stan techniczny pewnie BDB+. Jak zawsze i wszystkie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale cena z kosmosu

 

Trzeba być sprawiedliwym, nie znam stanu tej budki, ale zakładam, że jest wszystko w najlepszym porządku, dlatego przy opisanym wyposażeniu, cena nie wydaje mi się wygórowana.

Jeśli długo się ta przyczepa sprzedaje, to może jednak ma jakieś minusy, a może opis nie jest do końca prawdziwy :niewiem:

Już były na forum dyskusje, że nie ma sensu ogołacanie budki ze wszystkiego w chwili sprzedaży, a jak wiadomo, doposażenie przyczepy w pewne sprzęty, to baaardzo konkretne pieniądze i trudno chyba się dziwić, że nikt nie chce tego oddać za darmo :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i przy tym wyposażeniu to fakt, że musi być droższa.... W Kutnie stały dwie takie z podobnego roku wtedy jedna za 20, a druga 22 tysie....Ale Kutno też zawsze wydawało mi się drogie... Aha i tamte z Kutna faktycznie Dmc miały większe- nie pamiętam dobrze, ale 1450 lub 1500kg i dałbym sobie wszystko uciąć, że tak było. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie drogo. Za dodatkowe wyposażenie w samochodzie nie wiele osób chce później zapłacić więcej niż za wersję podstawową.

I podobnie jest w cepce.

Ja uważam, że należy się spodziewać straty finansowej związanej z doposażeniem cepki. Ja przy sprzedaży na pewno nie będę rozbierał i wybebeszał wszystkiego. A czy za to odzyskam kasę. Raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.