Skocz do zawartości

"Jedna z najbardziej wypasionych przyczep campingowych w Polsce"


Kristofer

Rekomendowane odpowiedzi

Oto bardzo ciekawe ogłoszenie, na które się natknąłem w Necie.

Do sprzedania jest: " jedna z najbardziej wypasionych przyczep campingowych w Polsce " :przyczepa::yay:

 

http://otomoto.pl/adria-unica-b502-wypasiona-klima-T2011414.html

 

 

Może kogoś zainteresuje, a może sprzedaje ktoś z forum :niewiem:

 

Swoją drogą, ciekawe ile jest w Polsce "wypasionych" przyczep :hmm: , oraz co oznacza w wypadku przyczep słowo "wypasiona" :hmm:

 

 

:hej:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kristofer mnie zastanawia waga. 350 kg ładowności, tylko czy z klimatyzacją, solarem 100W (akumulator pewnie min 60Ah), mover, elektrycznie opuszczane podpory (4 silniki elektryczne), pełny przedsionek, bojler na ciepłą wodę 20 litów i tylko DMC 1300 kg. Twoja mniej wypasiona przyczepa ma przy podobnej długości (jak dobrze pamiętam) 1500 DMC.

 

Więc :hmm: istne cudo, tylko brać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer mnie zastanawia waga. 350 kg ładowności, tylko czy z klimatyzacją, solarem 100W (akumulator pewnie min 60Ah), mover, elektrycznie opuszczane podpory (4 silniki elektryczne), pełny przedsionek, bojler na ciepłą wodę 20 litów i tylko DMC 1300 kg.

 

Więc :hmm: istne cudo, tylko brać :lol:

 

Bardzo słuszna uwaga. Sam akumulator przy tym wyposażeniu, to ok 30 kg. i min. 80 Ah (60 byłby za mikry).

Łapa, to kolejne 9 kg. / sztuka (wiem, bo mam u siebie), mover 30 - 40 kg. , instalacja solarna min. z 10 kg., Klimy i bojlera nie ważyłem :lol:, to nie wiem ile mogą ważyć, ale nie mało, a o przedsionku ze stelażem, to lepiej nie wspominać.

1300 DMC i ładowność 350 kg może faktycznie być naciągane.

Dobrze pamiętasz, u mnie DMC 1500 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania jest: " jedna z najbardziej wypasionych przyczep campingowych w Polsce " :przyczepa::yay:

 

http://otomoto.pl/ad...a-T2011414.html

 

 

 

No nie dla mnie - żebym jeszcze na urlopie miał pilotów szukać... :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery piloty lekka przesada :).

Ale jak kto woli cepka chyba dla leniwych ja wole korbą pokręcić :)

 

ja tam wolę pilotem niż korbą ............. zresztą namiastkę pilota w postaci zakrętarki z kluczem pasującym do podpór :-)

 

A jak zgubisz pilota to z Chorwacji z rozłożonymi podporami, trzeba by wracać :niewiem:

Jest to bardziej skuteczne, niż blokada Straży Miejskiej hehe%281%29.gif

 

od podpór to chyba ten z kablem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolę pilotem niż korbą .............

 

Ja też zdecydowanie bardziej wolę taką opcję :skromny:

 

od podpór to chyba ten z kablem :)

 

Pilot podpór nie ma kabla.

Jest dodatkowy kabelek dla pilotów movera (tylko w kilku modelach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery piloty lekka przesada :).

 

Przeczytałem to ogłoszenie dokładnie, ale nie ma tam chyba mowy o czterech pilotach :niewiem:

 

to od czego jest ten pilot z kabelkiem ?

 

Maciek - gdzie jest mowa o pilocie z kabelkiem.

Chyba coś przegapiłem :niewiem:

Wiem tylko, że np. firma "Reich GmbH" stosuje takie rozwiązanie: jeśli w pilocie padnie bateria, to można połączyć go z centralką w przyczepie kilku metrowym kabelkiem, aby sterować moverem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem to ogłoszenie dokładnie, ale nie ma tam chyba mowy o czterech pilotach :niewiem:

 

 

 

Maciek - gdzie jest mowa o pilocie z kabelkiem.

Chyba coś przegapiłem :niewiem:

Wiem tylko, że np. firma "Reich GmbH" stosuje takie rozwiązanie: jeśli w pilocie padnie bateria, to można połączyć go z centralką w przyczepie kilku metrowym kabelkiem, aby sterować moverem.

 

Kristofer, zobacz ostatnie zdjęcie z ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.