Skocz do zawartości

Firma TRANSA-M


marko6

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad :lol2: niebiesko - zielonymi facjatami zasiadającymi w tej budzie,:jump: bo jak wiadomo poświata będzie, jak na tapecie ?

Bóg pokarał Kolegę za przejaw pychy, rozwalając szybę, a teraz obawiam się, czy jakiś zauroczony widokiem kierowca, nie będzie chciał przejechać pomiędzy palmami :drive:

Bardziej serio, to pomysł mnie zaintrygował, bo pomyślałem o lustrzanej folii odbijającej promienie słoneczne i miłym chłodzie w budzie :palacz:.

Edytowane przez adamkwiatek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marko6 do adamkwiatek.

 

Muszę się ustosunkować. Po pierwsze nie ma żadnej poświaty w przyczepie.

 

Dam Ci dobrą radę jak się na czymś nie znasz to nie pisz o tym.

 

Po drugie w BUDZIE to siedzi i śpi co najwyżej pies.

 

Po trzecie to obyci ludzie nie dyskutują o czyiś gustach.Ok. może Ci się

 

to nie podobać, ale komentarz o ukaraniu pychy zagrzał mnie troszkę i stąd

 

moja riposta. Po czwarte zazdrość nie jest dobrym doradcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marko6 do adamkwiatek.

 

Muszę się ustosunkować. Po pierwsze nie ma żadnej poświaty w przyczepie.

 

Dam Ci dobrą radę jak się na czymś nie znasz to nie pisz o tym.

 

Po drugie w BUDZIE to siedzi i śpi co najwyżej pies.

 

Po trzecie to obyci ludzie nie dyskutują o czyiś gustach.Ok. może Ci się

 

to nie podobać, ale komentarz o ukaraniu pychy zagrzał mnie troszkę i stąd

 

moja riposta. Po czwarte zazdrość nie jest dobrym doradcą

 

 

No i stało się, trafiła kosa na kamień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, trafiła kosa na kamień.

 

Nic się nie stało aczkolwiek eksponujący dzieło sztuki na przyczepie campingowej, zaprasza tym samym do komentowania.

Dobrze, że ja nie mam szyb, co wylatują, wręcz myślę nad tapetą imitującą okna w mojej budzie i to na kilku piętrach jak w srebrzystym biurowcu.

Obawiam się jednak terrorystów w samolotach.

Gdybym się znał, to nie obawiałbym się wypadków beksa.gif przy tuningowaniu ani piegów z dziurkowanej folii, zamiast ewentualnej zielonej facjaty :palacz:

Na campingu,zwłaszcza w niepogodę, każde dziecko przyniesie trochę słońca z tej tapety do swojej ponurej budy :tuk:

Oklejanie wydaje mi się ciekawą i tanią alternatywą dla malowania i tu wyrazy uznania dla koncepcji Marko6 z wyrazami nie zawiści ale ubolewania nad wredną szybą .

Wypadki bywają czasem tak straszne, że aż śmieszne więc wybacz Marko6 jeśli Cię uraziłem, bo nie chciałem :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklejanie wydaje mi się ciekawą i tanią alternatywą dla malowania i tu wyrazy uznania dla koncepcji Marko6 z wyrazami nie zawiści ale ubolewania nad wredną szybą .

 

Dla mnie to tania alternatywa zapobiegania przeciekom w budzie .

 

Oklejając całą mamy pewne , że buda nam nie przecieknie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, a ja jestem fanem Twoich wypowiedzi. Nie dostrzegam w nich ani grama złośliwości.

Fakt, ironiczne teksty nasycone humorem nie każdy potrafi właściwie odebrać, ale gdyby każdy z założenia czytał to jako skecz, to szybko dojdzie do wniosku że nie piszesz uwag złośliwych.

Chłopaki, nie nerwujta się na Adama, w mojej ocenie pozytywnie się wyróżnia, no, chyba że gdzieś czegoś nie doczytałem :)

Miłego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

ALe to znowu miała być reklama jednej wspaniałej firmy która oklei przeciek. przyczepa oklejona, teraz choinka taka jaką kolega lubi i git. Swoją drogą to chyba nie ma problemu ze znalezieniem firmy która zmieni kolor budki oklejeniem, naklei motyw lub reklamę. W Lublinie w 30 minut znalazłem 4 firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, a ja jestem fanem Twoich wypowiedzi. Nie dostrzegam w nich ani grama złośliwości.

Fakt, ironiczne teksty nasycone humorem nie każdy potrafi właściwie odebrać, ale gdyby każdy z założenia czytał to jako skecz, to szybko dojdzie do wniosku że nie piszesz uwag złośliwych.

Chłopaki, nie nerwujta się na Adama, w mojej ocenie pozytywnie się wyróżnia, no, chyba że gdzieś czegoś nie doczytałem :)

Miłego...

 

 

Bo Adam jest tym który ma i tego nie okazuje , a zarazem szuka tanich i praktycznych patentów .

Większość tych co się denerwują to goli biznesmeni za wszelką cenę chcący coś udowodnić na pokaz drugim , a zarazem uciekający przed komornikami i kredytami na tak zwaną wyższą konieczność .

Adam takich jak ty ludzi jest garstka i mamy tak jak mamy w sprzedanej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Co do firmy Transa-M to też same pozytywy

w przypadku awarii zamka w budce właściciel Pan Tomek został  w sobotę dłużej w zakładzie i czekał aż przyjadę z uszkodzonym

Jak okazało się że wkładka nietypowa to szukał przez prawie godzinę takiej w zapasach które miał i skasował jak za normalną wkładkę

Tak że pełen szacunek dla Pana Tomka

Ps to nie była pierwsza rzecz u niego i zawsze doradzi co kupić żeby nie wywalić za dużo kasy a żeby było dobrze

No i miło z nim czasem na jakimś kempingu porozmawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.