Skocz do zawartości

Lodówka turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

szary11, ale rozbawilo mnie co innego .. zamknij jedno oko a drugie przymknij i wyobraz sobie lepciaka na srodku gorki siedzacego okrakiem wcinajacego kotlety :ok::ok::ok::ok::):):):ok: a rzesz skiingowcow i boardowcow omija go szerokim lukiem zostawiajac na sniegu struge slinki :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11, ale rozbawilo mnie co innego .. zamknij jedno oko a drugie przymknij i wyobraz sobie lepciaka na srodku gorki siedzacego okrakiem wcinajacego kotlety :ok::ok::ok::):):):):ok: a rzesz skiingowcow i boardowcow omija go szerokim lukiem zostawiajac na sniegu struge slinki :) :) :)

 

 

Wyraże to obrazkiem :) :) :ok: heheheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Lodówka okazała się warta zakupu. Fajnie chłodzi, nawet w upały. Chociaż miałem jedną wpadkę... po 4h nie odpaliłem samochodu :-] bo zapomniałem jej wyłączyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wg mnie wszystkie te lodóweczki made in China nie wiele są warte :) Z racji tego,że uzywam lodówki turystycznej dość często od dlugiego czasu, wiec mam z nimi pewne doświadczenia. Kiedys kupilem tanią chlodziarke na 12V i dość szybko się jej pozbylem tzn wywalilem do kubla ponieważ szybciutko się popsula. Kupiłem nową,większą i drogą(we Wloszech) i to też byl zakup chybiony.Wreszcie kiedyś posluchalem rady Kolegi z Niemiec i kupilem lodówkę na 12, 230V i na gaz. I to wlasnie jest to! Jest to najlepsza inwestycja jaką zrobiłem. Koszt takiej lodówki to ok 170 euro (choć można kupić taniej) w Holandii ostatnio widziałem identyczną 120 eur. Lodówka chłodzi na prawdę i ma idenyczne parametry jak lodówki w naszych przyczepach z małym wyjatkiem( nie ma zamrażalnika) choć lód do drinków można w niej zamrozić :) . Moja lodówka najlepiej pracuje kiedy jest podłączona do butli z gazem. Ma to zaletę taką,że nie potrzebujemy energii elektrycznej, i nie zuzywamy prądu w akumulatorze.

Z czystym sumieniem moge taka lodówke polecić wszyskim którzy czegoś takiego potrzebują.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo znależć taką lodówkę we wszystkich sklepach wysyłkowych tak na zachodzie jak i u nas w Polsce. Z tą róznicą ,że za zachodnia granicą są one tańsze ( nie wiem z jakiego powodu :) ) moja ma napisane "Combicool" ale moze też być napisane "Waeco" lub jeszcze inaczej. Wyroby mają prawie identyczne parametry. Wracając do cen krajowych to muszę stwierdzić, że u nas identyczne produkty są sprzedawane w wyższych cenach niż w Holandii i w Niemczech wystarczy wejść tam do sklepu i porównać ceny!. Nasi sprzedawcy sztywno trzymaja się cen katalogowych i uwazają ceny w katalogch za cennik sztywny , a to przecież nie jest prawdą. Od dawna kupuję interesujące mnie rzeczy na zachodzie ponieważ tam są one o wiele tańsze niż u nas. Moją przyczepę,którąś z kolei tez tam kupiłem i nie załuję, ponieważ identyczne jak moja ,w Polsce kosztują o 20-30% drozej!

Pozdrawiam

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, lubię widzieć co kupuję i miec możliwość dotknięcia i sprawdzenia towaru. Kupuję w normalnych sklepach przy okazji pobytu w tamtych stronach. Trzeba tylko trzymać się listy zkupów bo można wydać wszyskie pieniądze narzeczy zbędne i nie wolno kierować się emocjami. :)

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegrowni aż się roi od takich co wpadli na ten pomysł przed nami! :) A pomyśl Kolego o tym jakby tak znależć dostęp do hurtowni które te sklepy tam zaopatrują? to dopiero byłby interes! :) A branża u Nas dopiero sie rozwija! Przewiduję ,że za jakies 15-20 lat to my tych Holendrów "zjemy na śnidanie" :) ! I Oni dobrze o tym wiedzą!

Pozdrawiam

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.