Skocz do zawartości

Lodówka turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem sobie taką lodówkę jak na fotce firmy ELTA. Używał ktoś takowej? Jak to się sprawdza w praktyce. Zdecydowałem się na nią bo potrzebna mi jest czasem zchładziarka w samochodzie. Firmę wybrałem po przeczytaniu testu w MOTORZE kilku podobnych lodóweczek. Ta wygrała. Zchładzała z 26 do 14 stopni w ciągu godziny.

 

Co o tym myślicie?

post-22234-imported-60181fbe-5a28-4804-8e96-cbd0ccb91992_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie też kupiłem na wszelki wypadek do przedsionka ale ma 12 i 220 i jest większa.

Kupilem w Leclerku, dałem 3 paczki, próbowałem w domu , jest ok.

Oczywiscie made in China.

Jutro dam fotki.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też ma tę funkcję, wprawdzie nie wiem po co, ale jest WIĘKSZA, bo ja JUŻ mam większą rodzinę, a Ty będziesz musiał potem dokupić jeszcze jedną :ok::ok::ok:

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że mi wystarczy... kierowałem się nie wielkością a jakością chłodzenia. Tylko mam nadzieje, że to nie jednostkowo (test) wypada dobrze ta lodówka. Ale podobno 6 butelek 1,5 litra ma się zmieścić :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna sprawa .. ale chyba juz to bylo na forum... na rynku jest peeeelno roznorakich lodoweczek ale cudow po niej nie spodziewajcie sie... ale ale .. potrafi caly dzien zamrozona butelke przetrzymac... no pod warunkiem ze nie bedziemy zagladali do niej co 5 min... swietna lodoweczka w upalne dni na wieksze zakupy... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś takowej

 

Fajna. Firma też nie "no name" nie wiem do czego potrzebujesz jest sprytna i malutka.U nas na giełdę do Mysłowic przyjeżdżają goście co kupują w Niemczech taki sprzęt na lawety i były po 80zł 50% tego co w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podobno 6 butelek 1,5 litra ma się zmieścić :ok:

 

Pustych czy pełnych ???? :ok::ok:

 

Żartuje oczywiście a wracając do tematu to mam taką na oku .

W opisie jest chłodzi do 20 stopni poniżej temp. otoczenia ile w tym prawdy :ok: . Bo trudno mi uwierzyć ,że przy 15 st. na zewnątrz będe miał - 5 st. :ok: w środku.

 

Dokładnie to jest to: http://www.allegro.pl/item187371728_lodowka_turystyczna_12_230_v_25_l_severin_nowa_fv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zbytnio nie wierze w te możliwości 20 stopniowego schłodzenia. Żeby nie test w MOTORZE chyba bym się nie zdecydował bo sceptycznie podchodze do takich wynalazków. Kupiłem kiedyś nagrzewnice to do niczego była...Ale to może się jakoś sprawdzi na jakieś pikniki czy zakupy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem podobną schładzarkę 17 lat temu w Hong-Kongu i działa do dzisiaj bez zastrzeżeń jeżeli weźmie się pod uwagę, że to jednak nie lodówka.

Grzanie - ta funkcja jest niezbędna kiedy zimą jedzie się (z dzieciakami lub bez) na narty lub sanki i po kilku godzinach baraszkowania na śniegu wyjmuje się ciepłe kotlety lub sznycle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmuje się ciepłe kotlety lub sznycle
he he niezle :ok: ... kawalarz z ciebie Lepciak,

 

 

Słuchaj, ale podobno te lodówki dają rade podgrzać o ok 30stopni w góre w porównaniu z otoczeniem :ok:

 

 

No nic, powinienem dostać jutro przesyłkę to opisze te urządzenie od kuchni :ok: Może będe miał na zbyciu lodówkę i mikrofalówkę :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.