Skocz do zawartości
FOTOFUN

Duze kempingi w lubuskiem

Rekomendowane odpowiedzi

FOTOFUN

Witajcie, poszukuje duzych i ciekawych kempingów w lubuskiem. I z duzym obłozeniem. Pewnie sie zdziwicie dlaczego? Otóz chce połaczyc prace z wypoczynkiem i robic na kempingach kubeczki ze zdjeciami., Dlatego zalezy mi na duzej ilosci ludzi

Czy mozecie dac jakies namiary na takie miejsca w lubuskiem? Bo tam chce zaczac, A pozniej kierunek Mazury. Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11thebest

hmmmm

jadąc od gorzowa w. w kierunku gdańska droga nr 22 za miejscowoscia strzelce kraj. (ok. 10km), jest taka miescina DŁUGIE jest tam wielkie jeziorko z kempingiem czynnym tylko w sezonie letnim, no ale jest tam duzo plazowiczow z okolicznych miescinerk i wiosek....natomiaja jakos w pierwszy weekend sierpnia jest tam jakas cykliczna impreza co przyciaga kilka razy wiecej ludzi.....

moze ci to w czyms pomoże! :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
miradym

Mieszkam w Gorzowie, a wiec Lubuskie. Na Długiem jest duże pole campingowe, a w pierwszą sobotę i niedzielę sierpnia /w tym roku 4 i 5/ są Szanty, no i mnóstwo ludzi, bo przyjeżdża caly Gorzow i okolica. Po za tym koło Międzyrzecza na Głębokim też jest duży camping. Jeszcze Łagów, gdzie obecnie odbywa się Lato Filmowe. Są jeszcze Lubniewice- tam jest dużo ludzi, ale pole campingowe byle jakie. Są jeszcze inne pola Campingowe, bliżej Zielonej Góry, ale ich nie znam. :ok: Zyczę przyjemnego pobytu w Lubuskiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Andrzej

W Łagowie nie ma już tego dużego kempingu o nazwie "PROMYK". Podobno kupił to jakiś Holender i nastawiane jest tam pełno domków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
miradym

Przyznaje, dawno nie byłam w Łagowie, wiec może co nieco się zmieniło. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Serek

co do Lubniewic , to fakt -ludzi dość w okresie wakacyjnym , ale standard kampingów daje wiele do zyczenia, ja byłem w osrodku "Pod Baszta" dość fajnie :ok: , ale brak jakis atrakcji , ale jest piekny las na grzyby, byłem tam 4 razy 2 razy w okresie lipiec-sierpień 2 razy w czerwcu i wrześniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Andrzej

Ja chyba w w sierpniu wybiorę się w lubuskie. Najprawdopodobniej do Wolsztyna i Wielenia bo Sławę znajomi odradzali z uwagi na czystość wody, która czasami jest nie najlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Suzu4x4

Odświeżę temat ;)

czy ktoś może zna "Kemping Pod Brzozami" w Łagowie ? znajomi zarezerwowali tam domek i chcemy dojechać do nich z przyczepą na necie nie ma zbyt wiele informacji, ktoś może tam był ? jakieś opinie ?

lub czy ktoś może polecić jakiś sprawdzony kemping w okolicach (bliższych lub dalszych) Łagowa   ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi