Skocz do zawartości

Relacje z XI Zlotu Karawaning.pl w Białym Brzegu


konrad_b

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

niewiem czy nie ma sie do rzeczywistości ????? napisałem tylko że XI zlot był o niebo lepszy od jubileuszowego X ( słowa cytowane z X -pisane przez admina )

 

Przepraszam możesz dać linka do postu w którym tak pisałem ja lub Piotrek icon_eek.gif.

 

PS. Jesteśmy w domu niestety mamy małą strate. Gdzieś po drodze Adrianka zarobiła pajączka na przedniej dużej szybie... Na szczęście niewielkiego, i strata głównie wizualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wielu nieprzewidzianych i na dodatek niesprzyjających okoliczności udało nam się uczestniczyć w naprawdę fajnej imprezie, na której każdy mógł znaleźć atrakcje dla siebie. Ze swojej strony chciałem gorąco podziękować wszystkim załogom które pomogły nam wspaniale spędzić tych kilka fajnych dni z Wami wszystkimi, szczególne podziękowania śle załogom bow.gifMisio, Topmirex, Pkos, jessica. Podziękowania dla wszystkich organizatorów imprezy za wspaniała imprezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczepa na miejscu postoju tn24camping.gif

 

my w domu cali i zdrowi ,

 

bow.gifblagam.gifbow.gifblagam.gifbow.gifblagam.gif wszystkim uczestnikom zlotu ,za przybycie i za klimat

jeszcze raz wielkie blagam.gifbow.gifblagam.gifbow.gifblagam.gifbow.gif

 

do zobaczenia na następnym zlocie palacz.gifpalacz.gifpalacz.gifpalacz.gifpalacz.gifpalacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tutaj nie rozumiem :niewiem::niewiem:

Sprawdzałem z harcerzami listę kajakową w niedzielę i od nich usłyszałem godz 8 i 13. Wolnych miejsc nie było więc popłynąłem póżniej.

Byłem przy bramie gdy była afera i odniosłem wrażenie, że część ludzi po prostu zapomniała o wyjeżdzie. Harcerze byli zdumieni, że pojechało mało chętnych - sam widziałem.

Nadmienię, że byłem trzeżwy. Raczej nie piję przed kolacją. Ale nie wszyscy byli trzeżwi.

Jakże łatwo kogoś oczernić.

AH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak byłem, widziałem ale jako nowicjusz, byłem pierwszy raz mam mieszane uczucia dlatego że zlot jest ok ale są grupy grupki które znają się od dawna dlatego dołączyć do nich wbić się w nie jest trudno oczywiście poznałem fajnych ludzi ale brak integeacjl w szeroko pojętym temacie zlotowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tutaj nie rozumiem :niewiem:

 

to tak jak ja ;)

rozumiem ze powstało jakieś nieporozumienie, bo przecież nikt organizatorom siłą kajaków nie zabrał ?

a widzę że bardzo łatwo niektórym rzucać oskarżenia :oslabiony:

wiem że zamieszanie u harcerzy było, bo ja zliczki na bramie nie zostawiałem i nikt nawet nie pytał

a już załoga która wjeżdżała później musiała taką zostawić :bzik:

 

ponieważ miałem coś napisać, ale mi się odechciało po tych wszystkich zadymach

to tylko napiszę że dziękuję Organizatorom za kupę roboty, bardzo dobrej roboty

dziękuję harcerzom za świetne przygotowanie stanicy na nasz przyjazd

i fajnie było się spotkać z Wami ... co prawda było krótko ale siła wyższa :(

 

Pozdr

Konrad i Miłosz

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dojechaliśmy do domu. Po drodze zahaczyliśmy o Łódź, razem z załogą Misiek2. Dziękujemy organizatorom

za przygotowanie wspaniałego zlotu, a obecnym na zlocie załogom za ciepłe przyjęcie.:dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz rozpakowani a Mlody spi...

 

Dzieki wielkie organizatorom i wszystkim z osobna za spotkanie i impreze...jak zawsze bylo super :)

 

 

Co do kajakow i innych nie chce mi sie juz pisac...Fingerek zawarl to w jednym poscie....ja od poczatku wiedzialem ze splyw jest o 14...wiec przed brama bylem 13:45....

 

Zdjecia jak zrzuce to nie omieszkam kapke wrzucic...

Pozdrawienia dla Wszystkich!!

Edytowane przez Th0rn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moi drodzy, moim zdaniem XI Zlot przeszedł już do historii i proszę dajcie już spokój w wyciąganiem różnych mniejszych lub większych nieporozumień, bo jak dalej pójdzie to XII zlotu nie będzie a szkoda by było. Jak ktoś ma do kogoś jakieś uzasadnione pretensje to załatwcie sprawę na PW. Ja ze swojej strony chciałem bardzo serdecznie podziękować organizatorom w osobach Jacka, Ptaszka i Rysiaczka za ogrom włożonej pracy, bo gdyby nie tacy ludzie którzy bezinteresownie chcą coś zrobić dla ogółu to zlotów by nie było. :)

Odnośnie wypowiedzi

Tak byłem, widziałem ale jako nowicjusz, byłem pierwszy raz mam mieszane uczucia dlatego że zlot jest ok ale są grupy grupki które znają się od dawna dlatego dołączyć do nich wbić się w nie jest trudno oczywiście poznałem fajnych ludzi ale brak integeacjl w szeroko pojętym temacie zlotowym.

Niestety jest w tym sporo racji, ale zawiniła...... pogoda. Gdyby nie było tak sucho, byłoby ognisko i gwarantuję Ci, że kto tylko by chciał na pewno by się integrował - moja w tym głowa :) A poza tym przy takiej ilości osób zawsze robią się zajęcia w podgrupach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak byłem, widziałem ale jako nowicjusz, byłem pierwszy raz mam mieszane uczucia dlatego że zlot jest ok ale są grupy grupki które znają się od dawna dlatego dołączyć do nich wbić się w nie jest trudno oczywiście poznałem fajnych ludzi ale brak integeacjl w szeroko pojętym temacie zlotowym.

 

serduszka.gif też byłam pierwszy raz, nie znałam kompletnie nikogo i.............................

 

się integrowałam waytogo.gif

.... czasem wystarczy pójść tam gdzie gitara.gif..i śpiewają i zapytać: można się przyłączyć ???

 

mnie nikt nie pogonił i bawiłam się bardzo dobrze 270635636-JUMP2.gif a po kilku kawałkach znaliśmy się już jak "od podstawówki "

 

 

pamiętaj :

 

„Gdzie słyszysz śpiew tam idź, tam dobre serca mają. ┼╣li ludzie uwierz mi, nigdy nie spiewają.”J.W.Goethe

 

 

dziękuję Panie von Goethe za dobrą radę zlosnik.gif z której często i chętnie korzystam zlosnik.gif

 

 

 

 

a odnośnie pogody serduszka.gif fakt. Pogoda trafiła nam się medalowa serduszka.gifserduszka.gif

Edytowane przez jessica (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mnie tez już męczy to dukanie ale kultura osobista nakazuje mi zostawić pewne tematy i nie poruszać ich publicznie.Można ich wiele wymienić tylko po co?A ogólnie wypoczęłam i o to przecież chodzi.

Kilka fotek z placu boju dzieci bo o nich najmniej się tutaj mówi ,a bawiły się i integrowały o wiele lepiej niż dorośli i nie mają żadnych pretensji do siebie i za to wszystkie je kocham.Karina ,Ola ,Lena,Natalka pozdrowienia od Zuzi i Filipa

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez ZonaMileniusza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak byłem, widziałem ale jako nowicjusz, byłem pierwszy raz mam mieszane uczucia dlatego że zlot jest ok ale są grupy grupki które znają się od dawna dlatego dołączyć do nich wbić się w nie jest trudno oczywiście poznałem fajnych ludzi ale brak integeacjl w szeroko pojętym temacie zlotowym.

 

Wiesz, w ubiegłym roku w Sławie podszedł do mnie gość, którego widziałem pierwszy raz. Przedstawił się i zapytał czy może się dosiąść. Zaczęliśmy gadać. Spędziliśmy bardzo mile czas. Później były spotkania całymi rodzinami, telefony wizyty i takie tam. W Białym Borze staliśmy obok siebie.

Więc rusz kolego tyłek i idź między ludzi bo nikt za Ciebie tegonie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.