Skocz do zawartości

Relacje z XI Zlotu Karawaning.pl w Białym Brzegu


konrad_b

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, ja z moją żonką i synkiem niestety musieliśmy już 1 maja wrócić do domku i dopiero teraz znalazłem chwilkę aby cosik napisać..a więc Zlot był zajeb.sty :dzieki: dziękujemy organizatorom i dodatkowe podziękowania dla Rysiaczka, który jest super gościem :dzieki: Był to Nasz pierwszy tak wielki zlot i napewno nie ostatni.Pozdrawiam wszystkich...

 

Ps.postaram się wrzucić parę fotek ze zlotu

 

 

coś ciężko mi wychodzi to wstawianie zdjęć ale próbuje...

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy też trochę zdjeć zrobili:)

 

 

Zamek Królewski Chęciny

 

Pilica::

 

Chęciny- Kościół św. Bartłomieja:

 

Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez karaboo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To my jeszcze raz pozdrawiamy wszystkich,było fajnie, a na dowód tego kilka(kilkanaście) zdjęć od nas.

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich . Wróciliśmy dopiero wczoraj o 23 . Smutno było wyjężdżać bo zlot mimo tego co o nim piszą powyżej był bardzo udany . Był inny .

Gdy wyjeżdżaliśmy na polu było już bardzo przestronnie .

Dzięki :dzieki: dla organizatorów za piękne miejsce .

Dziękuję sąsiadom za długie pogawędki przy piwe i nie tylko .

Do zobaczenia na następnych zlotach .

Później wrzucę kilka fotek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cathay napisała

Kajaki.

Są zapisy są składy. W niedzielę na 14 idą między innymi Wiecho, Th0rniak i Finger. Niestety nie płyną bo niejaka Sz....ja , postanowiła pospać dłużej i zamiast ruszyć dupsko na spływ o ósmej, to przylazła przed czasem na ten o 14-tej z dodatkowymi gośćmi. Skutkiem tego trzech wymienionych wyżej obyło się smakiem i zostali na lądzie.

Frajerstwo wysokiego stopnia ze strony Sz.....

 

To jest nieprawda. Chodzi tu o mnie i Szaraję. Na spływ zapisaliśmy się na 13.00 i o tej godzinie byliśmy pod bramą. Była podana liczba osób (7) i była mowa że jedno miejsce w kajaku jest wolne. Szaraja przed spływem około 10 mówiła Piotrowi, że coś jest nie tak, bo byliśmy zapisami na pierwszych pozycjach a potem masa osób i wiadomo było, że zabraknie kajaków. Ktoś schował głowę w piasek i nie podjął żadnych działań, żeby to wyjaśnić przed spływem. Do południa pytałem Piotra (komendanta) o godzinę spływu i potwierdził 13. Próbowaliśmy to wyjaśniać po spływie, ale żadne wyjaśnienia nie docierały do osób, które miały do nas pretensje. Nie my decydowaliśmy o godzinie spływu. Lista osób była sporządzona w sobotę. Być może zaistniała sytuacja wynikała z faktu, że niektórzy nie pamiętali, co się działo dwie godziny wcześniej. Nie mam zamiaru dalej ciągnąć tego wątku, ale musimy podać informację, jak było naprawdę. Nie jesteśmy frajerami ani cwaniakami.

Przykro nam że w ten sposób zostaliśmy ocenieni.

Nawiasem mówiąc, zamówione gadżety zlotowe odebraliśmy, złożyliśmy się też na wycieczkę, na którą się nie zapisywaliśmy.

Edytowane przez JacekSz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jednak jest tak jak pisałem wyżej. Nie wszystko wygląda tak jak przedstawiają zlotowi policjanci. Kończymy więc temat oskarżeń/tłumaczeń. Jeśli organizatorzy mają do kogoś pretensje niech to wyjaśniają między sobą. Postronnym zlotowiczom nic do tego.

 

Tak na marginesie - więcej luzu proszę, bo na następnych zlotach będziemy się czuli wzajemnie zaszczuci. Nie będzie wiadomo kto kogo i za co obserwuje, żeby go potem opisać. Smutne to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli organizatorzy mają do kogoś pretensje niech to wyjaśniają między sobą. Postronnym zlotowiczom nic do tego.

 

Tak najlepiej. Niech naiwniacy robią zloty abyś Ty mógł się bawić, a jak ktoś kogoś wydyma, czy na kasę czy inaczej to nie Twoja sprawa. Łeb w piasek.

 

Typowy syndrom roszczeniowy.

Zupełnie jak robol. Niech szef buduje fabrykę żebym miał gdzie robić, a jak się spali fabryka to już tylko jego problem, ja nie odpuszczę choćby jednej wypłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cathay, czy Ty naprawdę nie widzisz, że wsadzasz nos w nie swoje sprawy? Wyzywasz ludzi na forum i jeszcze się dziwisz, że ktoś zwraca Ci uwagę. Nie wszyscy muszą akceptować Twój punkt widzenia, a tym bardziej uważać go za pewnik.

 

Jak pisałem wyżej - koniec tematu śledztwa. Tu piszemy relacje ze zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także wreszcie odpaliłem kompa . Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę . Szaraje należy usprawiedliwić gdyż nawet jeżeli była zapisana na rano to termin zmieniła wcześniej zgłaszjąc to do Piotra / tak jak pisze Jacek / . Sam słyszałem jak mówiła że nie jest w stanie wstać o 8 rano. Jest tu trochę niedopatrzenia mojego i harcerek. Był mały młyn z tymi kajakami na początku i w tym temacie nasza Szarajka jest niewinna . :serducha:

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim . A najwazniejsze jest to to że poznałem nowych wspaniałych ludzi i załogi. I to jest najwaźniejsze w naszych spotkaniach . Fotki wrzuce niebawem. :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Zlot bardzo udany,pełen relaks, dzieci wybiegały się i wyszalały wspólnie z innymi dziećmi i my też. Właśnie o to chodziło i to jest wyższość kempingu nad "kwaterką" pełen luz i kulturka. Poznaliśmy wielu fajnych ludzi. Pozdrawiamy wszystkich co nas poznali oraz tych co nie pamiętają, że nas poznali. Dziękujemy Organizatorom całej Stanicy wraz z harcerzami za znalezienie tak fajnego miejsca i zorganizowanie tak dużej imprezy. Mamy nadzieję pomóc przy organizowaniu następnej.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaraje należy usprawiedliwić gdyż nawet jeżeli była zapisana na rano to termin zmieniła wcześniej zgłaszjąc to do Piotra / tak jak pisze Jacek / . Sam słyszałem jak mówiła że nie jest w stanie wstać o 8 rano. Jest tu trochę niedopatrzenia mojego i harcerek. Był mały młyn z tymi kajakami na początku i w tym temacie nasza Szarajka jest niewinna . :serducha:

A to ciekawe. W Białym Brzegu wielu z nas (100pa, finger, Th0rn, Cathay) słyszało zupelnie co innego od Ciebie. Jakaś zmiana frontu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ze Sławy .

Całe to zamieszanie z kajakami jest jakieś dziwne .

Przyjeżdżając w piątek wieczorem zostaliśmy wpisani na listę spływu na godzinę 14.00 .

Lista na godz.8.00 była już zajęta .

Przychodząc pod bramę harcerze oznajmili nam , że o godz.13.00 wypłynęły osoby zajmując 4 kajaki .

Stwierdzono , że pewna Pani bardzo się śpieszyła i zależało jej bardzo aby już wyruszać na wycieczkę .

Skąd się wzięła lista na godz. 13.00 to już chyba pozostanie niewyjaśnioną tajemnicą skoro wiadomym było , że na dzień są możliwe jedynie dwie tury wyjazdowe bo wynikało to z ograniczeń czasowych .

Z jakichś powodów znalazła się tura pomiędzy tymi ustalonymi ( z 8.00 i 14.00).

Zastanawia mnie fakt , że z pełnego składu kajaków w liczbie 8 sztuk o godz. 13.00 wypływają tylko 4 m.in. z Szarają w składzie . Dodam , że jeden kajak był wykorzystany w 50% . Harcerze byli w plecy z kasą o 1 osobę . Sami by sobie raczej gola nie strzelili .

Moim zdaniem spływ z godz. 13.00 byłem spływem pod presją chętnych z godzin wcześniejszych .

Kolega Thorn , będący w zupełnie innym sektorze kempingu też był zapisany na godz. 14.00 i w zupełnie innym czasie po przyjeździe , podobnie jak my , więc nie tu mowy o pomyłce z naszej strony .

 

Pokornie zrezygnowałem wraz Wiechem i Daną ze spływu dla dobra reszty grupy . Thorn , też został na lodzie .

 

Co tam , kiedyś sobie jeszcze popływamy . Mam nadzieję , że lista oraz godziny spływu będą przed wypłynięciem bardziej szczegółowo pilnowane oraz nie pojawią się osoby którym się będzie spieszyło bardziej jak nam . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.