Skocz do zawartości

Relacje z XI Zlotu Karawaning.pl w Białym Brzegu


konrad_b

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

R_apa, zmień temat, albo wczytaj się bardziej w forum, bo to co piszesz jakoś nie ma się do rzeczywistości.

niewiem czy nie ma sie do rzeczywistości ????? napisałem tylko że XI zlot był o niebo lepszy od jubileuszowego X ( słowa cytowane z X -pisane przez admina ) .Nie kazdy musi sie zgadzać że nie wszystko było OK ,jak napisałem wyzej jestem pod wrazeniem i chylę czoła przed tymi co to zorganizowali .A jezeli chodzi o wczytywanie to polecam wolniejszą lekturę tego co sie czyta ,Relacje z XI Zlotu -to nie tylko same OHY I AHY ale też porównanie do tego co było , prawdopodobnie gdyby nie bardzo długi i podzielony na dni pracy i wolne czas to nie zmieścilibyśmy się na tym placu ,co skutkowało by lepsza integracją,w zwiazku z tym że że wszyscy byli by w jednym czasie w jednym miejscu - ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie . Edytowane przez r_apa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefa wszystkich szefów proszę aby ten post został.

Jest pełen goryczy, ale nie można wszystkiego zamiatać pod dywan. Należy piętnować zachowanie Sz...., L... , tych którzy zlali wycieczkę, nalepki, znaczki czy w końcu uciekli.

 

 

Szefem szefów nie jestem, ale jestem za pozostawieniem Twojej wypowiedzi. W przypadku takich spotkań sprawy powinny być jasno postawione!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postu Cathay'a nie powinniśmy usuwać. To czy trzeba było używać aż tak ostrych słów pozostawiam ocenie czytających. Dobrze jednak, że temat został poruszony. Tak jak pisze Szary - sprawy powinny być jasno postawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie czuję, że w poście Cathaja i Spablo jest mowa o mnie. Mianowicie chodzi o wycieczkę autokarową. Przyznam, że na wycieczkę zapisałem się wcześniej niż na sam Zlot - nie wiedząc nawet czy na Zlot przyjadę. Załapałem się na listę rezerwową na drugi autokar. Lista ta była ze znakiem zapytania. Kiedy dzień przed Zlotem udało się dopiąć sprawę tylko jednego dnia urlopu, już wiedziałem, że w dniu wycieczki będę z powrotem w pracy. Jechałem więc do Białego Brzegu z świadomością, że skansen i jaskinię podziwiać będą inni. Trzy dni przed wycieczką przyszedł do mnie Piotr (harcmistrz i szef stanicy) i zapytał, czy chcemy jechać bo zwolniły się miejsca na liście głównej. Zaskoczony pytaniem - wszak byłem na liście rezerwowej - po chwili odpowiedziałem, że nie mogę, bo muszę być w pracy.

Dzień przed wycieczką zbierana była przez niego kasa. Podszedłem i zapytałem ile mam zapłacić? Odpowiedział, że nic. Przy ostatnim moim słuchaniu muzyki u Eda dowiedziałem się, że jest problem z kasą i udałem się do żony Jacka (chyba Ani) i wrzuciłem do szkatułki niewielką sumkę (nie wpisując się na żadną listę). Przyznam, kwota była niewielka, jednak w związku z wcześniejszym zdarzeniem (moją chęcią zapłacenia Piotrowi, który powiedział, że płacić nie muszę) nie specjalnie wiedziałem o jaką kwotę chodzi?

Niemniej proszę Rysiaczka, Jacka lub żonę Jacka o przysłanie mi na pw numeru konta, na który wpłacę brakującą sumę.

Co do naszego wyjazdu, to wyjechaliśmy tuż nad ranem, i mogło to dla kogoś wyglądać jak ucieczka, ale pobyt uregulowaliśmy jak należy. Naklejek nie rezerwowałem, ale jedną kupiłem.

Wracając do tego, co napisał Cathaj, to w pełni się z Nim zgadzam, choć częściowo sprawa dotyczy także mnie.

Edytowane przez terenowiec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że temat został poruszony. Winni zostali napiętnowani. Bardzo proszę o powstrzymanie się od dalszych "kolejnych forumowych akcji". Robienie zdjęć "z ukrycia" odsyłanie do postów, szukanie afery - to świetny początek do kolejnego forumowego linczu.

 

Tak jak napisałem - winni zostali opublikowani - pomimo, że bez nicków, ale i tak każdy wie o co chodzi. Dalsze sądy i nagabywania są niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostali jeszcze do opublikowania "uciekinierzy" !!!

 

Szkoda, że przez swoje postępowanie skutecznie wyleczyli organizatorów z robienia czegoś fajnego dla ogółu w przyszłości.

 

Rysiaczku, Ptaku, Jack, Piotr i inni, którzy zrobili coś bezinteresownie dla wszystkich - jesteście wielcy :ok: Dziękujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, o ile tacy są - i jest pewne, że to oni - piszcie i kończymy ten temat. Tu jest miejsce na relacje ze zlotu!!!

 

właśnie... na które ja czekam, bo nie byłem i oko mogę nacieszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostali jeszcze do opublikowania "uciekinierzy" !!!

 

Szkoda, że przez swoje postępowanie skutecznie wyleczyli organizatorów z robienia czegoś fajnego dla ogółu w przyszłości.

 

 

Dlatego w przyszłości trzeba pobierać zaliczki na jakiekolwiek zorganizowane wycieczki, a za pobyt opłata powinny być pobierana

z góry za maksymalny czas pobytu a potem ewentualnie zwracać różnicę jak ktoś wyjedzie wcześniej, fakt że jest więcej pracy

ale nie będzie strat finansowych i obciachu.

 

Dobrze, o ile tacy są - i jest pewne, że to oni - piszcie i kończymy ten temat. Tu jest miejsce na relacje ze zlotu!!!

 

To właśnie jest relacja ze zlotu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest relacja. To śledztwo. Jak tak dalej pójdzie to będziemy przy okazji zlotu zatrudniać policję zlotową. Są chętni na jesienny zlot? :miga::nono:

 

Myślę że nie wiesz jak czuli się organizatorzy jak takie numery wychodziły na wierzch. A takie " śledztwo" jak to piszesz na pewno pomoże

w organizacji właśnie jesiennego zlotu i to bez policji, po prostu w pewnych sytuacjach należy mniej ufać ludziom.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Dalsze prowadzenie śledztwa w niczym nie pomoże, a wręcz przeciwnie zaszkodzi i może spowodować rzucenie fałszywych oskarżeń. Tak pisał Terenowiec, który zwrócił uwagę, że prawda wygląda zgoła odmiennie, niż można przypuszczać. Wiele opiera się na domysłach, jednych prawdziwych innych fałszywych. Forum nie będzie areną jakichkolwiek sądów i śledztw.

Dla organizatorów należą się olbrzymie słowa podziękowań i uznania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.