Skocz do zawartości

Informacje i relacje z Rajdu.


Miodzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Pierwsze załogi już od dłuższej chwili są już w Rovinju. Niestety Amarin nie okazał się być przyjazny. Oprócz uwag sygnalizowanych przez Irka okazało się, że na Amarinie trwają jakieś koncerty i obsługa kempingu nie zapewnia spokoju i możliwości wyspania.

Z przekazanych mi informacji załogi przeniosły się na kemping Porton Biondi.

 

Ja wyruszam już jutro (rant.gif) i mam nadzieję być na miejscu w poniedziałek rano. Postaram się na bieżąco opisywać sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak to własnie bywa, dobrze,że odwołałem booking kwater na Amarinie .Ktoś może powiedzieć czy przy tym dugim kempingu sa jakies domki itp. koniecznie z aneksem kuchennym i możliwościa parkowania wysokiego samochodu ( 2.4m) ?

Patrze tak na maps google i lipa trochę, nie widać.My wyruszamy dopiero 2maja i jesli nie ma tam kwater to jedziemy prosto do Włoch bo jak wiadomo nie mam już przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę teraz na przy recepcji i spróbuję coś napisać, ale internet tu bardzo słaby.

Roosolez spokojnie zdjęcia się znajdą i będą. Trzeba tylko dotrzeć do domu i wszystko na spokojnie przeglądnąć.

Stan na dzień dzisiejszy wygląda następująco: wczoraj odjechała spora grupa, a dziś też kilka zestawów opuściła Stoję.

Zostały trzy załogi: Gosia, Focus i my.

Jutro niestety zostaniemy sami i dopiero rozpoczynamy podbój Istrii, opóźnienie spowodowała choroba naszej córki. Ale dzięki temu miałem okazję więcej posiedzieć na kempingu i nacieszyć się towarzystwem współrajdowiczów.

Bardzo dziękuję wszystkim załogom za miłą atmosferę i zgranie. Miło mi było poznać nowe załogi jak również spotkać się ze znanymi mi już wcześniej osobami.

Żałuję, że Michał nie dołączył do tego kempingu, ale fajnie, że znalazł chwilę i nas odwiedził. Przepraszam, że nie mogłem poświęcić Ci więcej czasu ani Was ugościć, ale sytuacja tego wieczoru nie była szczególnie komfortowa dla mojej rodziny, Na szczęście wszystko już idzie w dobrą stronę.

Ja wracam w piątek 11 maja i dopiero wtedy będą mógł powrzucać jakieś zdjęcia i co nieco poopisywać, ale mam nadzieję, że Ci którzy wrócą wcześniej zdadzą przyzwoitą relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za spóźniony meldunek, ale wczoraj nie było za bardzo czasu. My wczoraj wieczorem dotarliśmy szczęśliwie do domciu.

Nie przenocowaliśmy w końcu nad Chiemsee, postanowiliśmy pociągnąć do Monachium, ale jakieś pół godzinki przed Monachium trafiliśmy na korek powypadkowy i na kemping dotarliśmy ok. 23.00. Kemping zamknięty, nikogo w recepcji. Mimo poszukiwań nie udało się nikogo znaleźć. A, że było już późno pojechaliśmy na najbliższy parking (30 EUR do przodublagam.gif). Dziękuję w swoim i imieniu i całej swojej ekipy za bardzo mile spędzony czas w Rovinji i Puli. Bardzo nam się podobało, szczególnie wieczorne spotkania pod gościnnym przedsionkiem Miodzia kawa.gif(Aga już doszła do siebie). Nie możemy się już doczekać na kolejne spotkania. Teraz muszę już kończyć, bo za godzinkę ruszam w kolejną podróż, tym razem służbową. W tygodniu znajdę czas to powrzucam trochę fotek z komentarzami.

Miodzio - udanego dalszego pobytu dla całej twojej ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też właśnie wróciliśmy.

Termy CATE┼╣ w Słowenii super.

Droga powrotna bez przygód.

Pozdrawiam wszystkich uczestników Rajdu i dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

 

Czarek, Renata, Bartek i psy: Trampek i Gloria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety sprawy zawodowe nie pozwalają na powrót, ale Grecję ( Thassos) na przełom lipca i sierpnia już planujemy. Prom rzeczywiście ok 120-140 euro w dwie strony :slina:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Waszym odjeździe na kempingu zrobiło się jakoś smutno i pusto. W nocy mieliśmy burzę i potężną wichurę - akurat wiało od tego naszego widoku na morze. Na szczęście przedsionek wytrzymał i przyczepa też nie odleciała, ale z półwyspu zniknęły wszystkie kampery. Trochę pochmurno ale za to wymarzona pogoda na wycieczki, więc zaczynamy zwiedzanie. Wczoraj poszła na tapetę Pula.

Dziś wycieczka na Kamenjak i Medulin.

Dziewczyny się naprawdę sporo nachodziły i już dawno śpią. Kamenjak przepiękny - urzekł nas swoim krajobrazem i przyrodą.

Pooglądałem dziś inne kempingi na Medulinie i po drodze do niego i Stoja jednak najfajniejsza.

 

Pozdrowienia z wietrznej CRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.