Skocz do zawartości

Spotkanie majówkowe - Miłków k/Karpacza


Rekomendowane odpowiedzi

WiFi jest, ale nie na całej powierzchni. Nadajnik jest w barze, więc weźcie to pod uwagę przy ustawianiu się

 

Jak staniecie w pobliżu bramy wjazdowej lub toalet to nie powinno być problemu z WiFi. Jeśli natomiast staniecie pod drzewami to zapomnijcie o necie.

Chyba, że coś się zmieniło od ubiegłego roku :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też, trzeba odpocząć od tych lodówek :hehe:

 

Bartek napisz kiedy planujesz przyjazd, to może się sprężymy i przybędziemy w sobotę a nie jak wcześniej ustaliłem z Bodziem na niedzielę. Mamy wolne i blisko więc szkoda siedzieć w domu..

 

 

 

 

 

 

Planuje wyjazd na 9 rano w sobotę, mam do przejechania jakieś 350km więc mam nadzieję że zmieszczę się w 5h, prawie całą drogę mam dwupasa........... z viatollembeksa.gif

 

 

Mam jeszcze takie pytanie organizacyjne czy ktoś z przyjeżdżających ma trochę większego grilla tak żeby weszło na niego jednorazowo więcej niż 4 kiełbaski ?

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie organizacyjne czy ktoś z przyjeżdżających ma trochę większego grilla tak żeby weszło na niego jednorazowo więcej niż 4 kiełbaski ?

 

 

ja wezme grilla.... zreszta w grodzie taki z grill z biedronki o srednicy czterdziestu paru cm przyjal na raz 8 kielbasek i 1/2 kg miesa i sie nie zarwal... wiec wszystko sie da

 

 

na mojego grila wchodzi spokojnie 15 kielbasek

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wezme grilla.... zreszta w grodzie taki z grill z biedronki o srednicy czterdziestu paru cm przyjal na raz 8 kielbasek i 1/2 kg miesa i sie nie zarwal... wiec wszystko sie da

 

 

na mojego grila wchodzi spokojnie 15 kielbasek

 

To może jakoś do poniedziałku wytrzymamy :D ja mam takiego małego stołowego na wyposażeniu że wchodzi na niego jednorazowo 4 kiełbaski, a i tak już trzeba je upychać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze koledzy - weźcie grilla bo ja wcale nie zabieram :P , ze względu na młodego - wiem, że więcej byłoby pilnowania niż grillowania, liczyłem co prawda, że na miejscu będzie jakiś dyżurny albo ognisko...

 

odnośnie netu - ja biorę antenkę mocną, więc powinienem złapać troszkę dalej od baru :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do nas dojedzie na 1-3 maja jeszcze siostra z mezem i synkiem... bedzie ciasno w cepie ale chyba damy rade bo tylko spac w budzie bedziemy :hehe:

 

wiec musowo musze wziac duzego grill'a...

 

bartosz_b, maarec kiedy wracacie? - moze zrobimy sobie powrot razem? chyba skocze do Opola po Box'a zeby gonic autostrada aby na czasie zaoszczedzic w poniedzialek

 

a pozniej moge wracac dowolną trasą

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do nas dojedzie na 1-3 maja jeszcze siostra z mezem i synkiem... bedzie ciasno w cepie ale chyba damy rade bo tylko spac w budzie bedziemy :hehe:

 

wiec musowo musze wziac duzego grill'a...

 

bartosz_b, maarec kiedy wracacie? - moze zrobimy sobie powrot razem? chyba skocze do Opola po Box'a zeby gonic autostrada aby na czasie zaoszczedzic w poniedzialek

 

a pozniej moge wracac dowolną trasą

 

u mnie, jeżeli wszystko będzie ok to planowany powrót to niedziela 06 maja - z rana - tak do 10 -11 aby spokojnie dojechać, odstawić budkę i rozpakować się.

 

Bodzio - przy takiej pogodzie jaką zapowiadają to spokojnie możesz brać sypialnię do przedsionka a jak nie masz to dodatkowy namiot :P. Fakt, że p-pę masz dużą ale czy jest sens się w nocy dusić ? - chyba, że masz klimę.

 

Ja za godzinkę zamykam biuro i ruszam do p-py, zamieniam jeszcze oponki z autem teścia - idzie do sprzedania i pakuje rowery i pozostałe 300kg "potrzebnych" rzeczy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio - przy takiej pogodzie jaką zapowiadają to spokojnie możesz brać sypialnię do przedsionka a jak nie masz to dodatkowy namiot :P. Fakt, że p-pę masz dużą ale czy jest sens się w nocy dusić ? - chyba, że masz klimę.

 

normalnie my zawsze spimy z dzieckiem na dużym łóżku w sypialni...

 

dla reszty bedzie podkowa cala - syna maja 11 lat wiec sie spokojnie zmieszcza... to tylko 2 noce ;) a i tak pewnie pol nocy przesiedzi sie na zewnatrz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My musimy wrócić najpóźniej w czwartek 3 maja, bo żonka 4 musi jechać do pracy.

Ja sobie właśnie przeliczyłem drogę to mnie wyszło prawie 120pln w jedną stronę haraczu :( No ale nic, za wygodę i przyjemności się płaci :D

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My musimy wrócić najpóźniej w czwartek 3 maja, bo żonka 4 musi jechać do pracy.

Ja sobie właśnie przeliczyłem drogę to mnie wyszło prawie 120pln w jedną stronę haraczu :( No ale nic, za wygodę i przyjemności się płaci :D

 

alternatywna trase masz przeciez... krotsza i bez oplat ;)

mi jak starczy czasu aby rano skoczyc do Opola to bede z Boxem jechal.... a jak nie to przez Strzelin - Świdnice polece

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alternatywna trase masz przeciez... krotsza i bez oplat ;)

mi jak starczy czasu aby rano skoczyc do Opola to bede z Boxem jechal.... a jak nie to przez Strzelin - Świdnice polece

 

No niby tak ale autobahną szybciej dojadę, a jakoś nie lubię jeździć wioskami, a ponarzekać sobie poprostu trochę muszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.