Skocz do zawartości
lukaszw

knaus sport i bagażnik rowerowy na haku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Czy ktoś z forum założył bagażnik rowerowy na haku do przyczepki Knaus Sport? Zastanawiam się jak zmienia się możliwość skręcania zestawem, oraz jak otwiera się przednia komora na butle gazową. Oglądałem w sieci hak Thule, http://www.thule.com/en/GB/Products/RV-Accessories/RVBikeCarriers/Thule-Omni-Bike-sport-caravan-Comfort, czy ktoś ma taki założony? Klapa komory w moim Knausie otwiera się po łuku, po promieniu zamiast do góry jak w sudwind :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po pierwsze to nie musisz mieć dostępu do luku podczas jazdy. na kempingu i tak ściągasz rowery więc nie przeszkadzają. jeśli jednak bardzo Ci na tym zależy to : Tiltable for easy access to the storage area.

co oznacza że bagażnik odchyla się do przodu i wtedy masz dostęp do luku

rowery nie przeszkadzaja przy skręcie, nawet na max.

Edytowane przez pisu22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po pierwsze to nie musisz mieć dostępu do luku podczas jazdy. na kempingu i tak ściągasz rowery więc nie przeszkadzają. jeśli jednak bardzo Ci na tym zależy to : Tiltable for easy access to the storage area.

co oznacza że bagażnik odchyla się do przodu i wtedy masz dostęp do luku

rowery nie przeszkadzaja przy skręcie, nawet na max.

dzieki za info o skręcie.

Rozumiem ze masz taki bagaznik i mozna go otworzyc w Knaus Sport z lukiem otwieranym w kierunku holownika, a nie teleskopowo do góry ?

Wlasnie mi codzi o informacje jak "easy" ten "access" jest dla mojego przypadku.

Jesli chodzi o dostep do luku podczas jazdy, to ja musze mieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi