Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

knaus sport i bagażnik rowerowy na haku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukaszw

lukaszw

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 2 postów
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:knaus sport 500fdk

Napisano 23 kwiecień 2012 - 21:48

Witam, mam pytanie. Czy ktoś z forum założył bagażnik rowerowy na haku do przyczepki Knaus Sport? Zastanawiam się jak zmienia się możliwość skręcania zestawem, oraz jak otwiera się przednia komora na butle gazową. Oglądałem w sieci hak Thule, http://www.thule.com...caravan-Comfort, czy ktoś ma taki założony? Klapa komory w moim Knausie otwiera się po łuku, po promieniu zamiast do góry jak w sudwind :(

#2 pisu22

pisu22

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Skądkrakoof
  • Model:knaus 450 tu

Napisano 24 kwiecień 2012 - 09:51

po pierwsze to nie musisz mieć dostępu do luku podczas jazdy. na kempingu i tak ściągasz rowery więc nie przeszkadzają. jeśli jednak bardzo Ci na tym zależy to : Tiltable for easy access to the storage area.
co oznacza że bagażnik odchyla się do przodu i wtedy masz dostęp do luku

rowery nie przeszkadzaja przy skręcie, nawet na max.

Użytkownik pisu22 edytował ten post 24 kwiecień 2012 - 09:52

#3 lukaszw

lukaszw

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 2 postów
  • Model:knaus sport 500fdk

Napisano 25 kwiecień 2012 - 13:09

po pierwsze to nie musisz mieć dostępu do luku podczas jazdy. na kempingu i tak ściągasz rowery więc nie przeszkadzają. jeśli jednak bardzo Ci na tym zależy to : Tiltable for easy access to the storage area.
co oznacza że bagażnik odchyla się do przodu i wtedy masz dostęp do luku

rowery nie przeszkadzaja przy skręcie, nawet na max.

dzieki za info o skręcie.
Rozumiem ze masz taki bagaznik i mozna go otworzyc w Knaus Sport z lukiem otwieranym w kierunku holownika, a nie teleskopowo do góry ?

Wlasnie mi codzi o informacje jak "easy" ten "access" jest dla mojego przypadku.

Jesli chodzi o dostep do luku podczas jazdy, to ja musze mieć ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych