Skocz do zawartości

HOBBY 440


GregorY

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Poniżej przedstawiam następcę mojej Hobby 420 - HOBBY 440 kupioną w Center-Camp w Bieruniu - tutaj pozdrowienia dla chłopaków z tej firmy - naprawdę w porządku ludzie. Zostałem zatem przy jednej marce pomimo, że oglądałem naprawdę sporo innych budek.

Założeniem była łazienka ze stała umywalką (moja ładniejsza połowa okreslała warunki konieczne), oraz miejsce na mikrofalę i piekarnik. Dodatkowo na zlecenie założono ciepłą wodę w łazience i kuchni, zamontowano zbiornik 45 litrów pod łóżkiem z wlewem z zewnątrz, wyprowadzono osobne gniazdko do przedsionka oraz poprawiono kilka niedogodności charakterstyczne dla Hobby jak zakonserwowanie podłogi - w tym równiez w rogach przyczepy, poprawa stelaża przy przednich uchwytach (stąd inny odcień blachy), poprawa mocowania bagażnika rowerowego. Taka forma zakupu jest wygodna chociażby z tego powodu, że płaci sie tylko za części, montaż jest gratis.

Do przyczepy oczywiście przedsionek Dorema oraz dokupiona podłoga Bolon. Co ciekawe - wszystkie okna sa uchylne, z moskitierą i żaluzją, rama to Peitz wyposażona w zaczep AKS 1300 i ogrzewanie Trumatic z nadmuchem rozporowadonym po całej przyczepie.

Poniżej kilka zdjęć - niektóre jeszcze z ogłoszenia w Center-Campie, gdy juz postawię ją u siebie i umyję, uzupełnię informację.

 

W zwiazku z sierpniową awarią - podsyłam zdjęcia przyczepy ze zlotu w Białym Brzegu oraz ostatniego wypadu w Sopocie.

post-5296-0-26728500-1345114492_thumb.jpg

post-5296-0-56812200-1345114510_thumb.jpg

post-5296-0-50290000-1345114529_thumb.jpg

post-5296-0-02898100-1345114548_thumb.jpg

 

Do zrobieia na przyszłość pozostała jeszcze przeróbka elektryki na 12V - przyczepa wyposazona została w przetwornicę i w zasadzie użależniona jest od 220V.

 

A propos - poszukuję wentylatora pod okap do Hobbyty - mam na panelu włącznik wentylatora i z tyłu panela gniazdo na to urządzenie, ale... nie wiem nawet jak powinno wygladać :)

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez GregorY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu gratuluję i ja z Weroniką bardzo serdecznie - jako, że przez Nas pozbyłeś się swojej 420-tki, w której wczoraj na małym wyjeździe spędziliśmy pierwszą noc...:)

 

już się baliśmy, że z namiotem na XI zlot przybędziecie:)

 

gratuluję, fajnie, że Hobby o 20 cm dłuższa - wierny marce:)

 

pozdrawiamy i do zobaczenia na zlocie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.