Skocz do zawartości

tropical islands . de


Rekomendowane odpowiedzi

Zanka ............ pamiętaj że atrakcyjne ceny są przy rezerwacji z minimum tygodniowym wyprzedzeniem (przynajmniej kiedyś tak było) atrakcja polega na tym że za wejście do tropicala płacisz tylko w pierwszy dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:]  Nie wiem właśnie- ponieważ , gdzieś już słyszałam o tym ,że tygodniowe wyprzedzenie musi być, a my ile razy nie byliśmy z różnorakim terminem rezerwacji, zawsze  było tak samo tzn ,że  pierwszy dzień  płacisz , a wejście potem jest za free. Ale ,żeby nie było, sprawdziłam obojętnie jaki termin wpiszę cena wyskakuje taka sama :]  A to ,że wejście jest za free po pierwszym opłaconym dniu jest z automatu- odkąd pamiętam jedynym ograniczeniem jest maksymalna długość 21 dni :]  Więć Wszyscy już będą wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ćwiczyłem rezerwacji na stronie .......... zawsze robiłem przez jakąś firmę z Wrocławia (chyba z Wrocławia). Hm........... to może też się wybiorę na 4 dni w tym roku jeszcze. 

A wracając do tropicala to osobiście wolę parcelę komfort bo większa lepszy wjazd i jest wytyczona dokładnie (ale ja mam większą budę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  :] No widzisz.  Ta firma z Wrocka to  słabo. Ja  rezerwuję normalnie na stronie- w 5 sekund. Natomiast co do parceli to mam dokładnie odwrotnie :]  Jak jechalismy pierwszy raz chciałam Komforta , bo podłączenia i większa, ale nie było miejsc. Natomiast jak przyjechaliśmy na miejsce i zobaczyłam komforty to prawie padłam na kolana ze szczęścia ,że nie było :]  Każdy ma inne potrzeby. Standardy są różne. natomiast my mamy swoje ulubione  i zazwyczaj na nim stoimy.    Teraz tez dopisałam w rezerwacji- może się uda- chociaż jak nie - to płakać nie będę, bo nie wiadaomo jak będzie z pogodą :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło ... Witam Cię Zanka.

Przypomnę się.... poznaliśmy się o ile dobrze pamiętam dwa lata temu właśnie na kempingu od Tropicala. Byliśmy w sierpniu z dwójką dzieci (dwie dziewczynki). 

Kiedyś z żoną rozmawiałem, żeby wybrać się na Tropical w Maju i że pewnie Was tam spotkamy :)

Rozjechaliśmy się bez wymiany namiarów a muszę przyznać że fajni z Was ludzie :)

Teraz wiem jak Was namierzyć .  Pozdr i życzymy udanego wypoczynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy :-) Jak zwykle było super:-) Jednak nastąpiło troszkę zmian. Zlikwidowanych zostało  2/3 miejsc standard, więc  na sierpień pewnie będę rezerwować  w styczniu :] A dla obrazu sytuacji  kilka zdjęć:

Plan campingu

post-14439-0-51736100-1413455956_thumb.jpg

post-14439-0-92829800-1413456042_thumb.jpgpost-14439-0-57596800-1413456068_thumb.jpgpost-14439-0-34836800-1413456092_thumb.jpgpost-14439-0-37606500-1413456131_thumb.jpgpost-14439-0-87564200-1413456152_thumb.jpgpost-14439-0-25433000-1413456169_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano nie ma . Ale Powiem Wam ,że o ile domki -prznajmniej z zewnątrz przepiękne- to widzę jeden mankament. Pod domek podjeżdża się w celu wypakowania, a ogólnie samochód zostawia się na parkingu za recepcją. Latem spoks spacerek wskazany, ale zimą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tam w sezonie będzie tłok jak cholera... a może powiększą kemping... Zanka masz jakieś info o ew. przyszłej rozbudowie kempingu pod przyczepy?

 

Apropo wieńca, może pomyślimy w przyszły weekend na Jezierzyce na nockę (w ten pracuję)?

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nic. My zazwyczaj bierzemy to miejsce pierwsze obok placu zabaw. Tym razem się nie udało. Pewnie dlatego,że przy rezerwacji poprosiłam o stanowisko 3081, bo taki zawsze miało numer:-) , a tu klops takiego -  takiego niet. :]  ale i tak , przy naszym stylu nie mieliśmy problemu,ponieważ klasycznie cały dzień byliśmy sami na polu, a dopiero wieczorem ruszaliśmy się na halę :]  A nie - był jeden mankament. Przyjechała hobby -  z pieskiem. Państwo na halę podreptali , a piesek uparcie wył w przyczepie . Jedyna rzecz, która doprawadza mnie do szału.  Na szczęście nie stali strasznie blisko nas.Jedynym moim pocieszeniem był fakt,że  po jakimś czasie z otwartych okienek zaczął się ulatniać wątpliwej jakości aromat :]  więc wnoszę,ze z zemsty im nas...ł i bardzo dobrze, a przyczepka taka  z tych droższych :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezierzyce mnie interesują ale muszę to w domu dobrze sprzedać bo dzieci dajemy w piątek do babci i są do odebrania w sobotę wieczorem ............... obawiam się że Jezierzyce to nie jest Gosi wymarzony weekend :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Zanka :)

to fajnie że było Wam fajnie :)

dzięki za cenne informacje, zmiany wg mnie na lepsze ale szkoda że kosztem parcel dla karawany...

Teraz faktycznie trzeba będzie rezerwować min pół roku do przodu.

 

A samym Tropicalu są jakieś nowości ?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.