Skocz do zawartości

tropical islands . de


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety woda dalej ma 32 stopnie, więc ciągle jestem jedyną chyba osobą, która w niej marznie :] , a tak po za tym to teraz duże  ślizgawki są w cenie.

 dalszy ciąg zdjęć:

namioty na campingu do wynajęcia

post-14439-0-20841700-1413475995_thumb.jpg

sanitarka

post-14439-0-43360800-1413476022_thumb.jpgpost-14439-0-48532100-1413476034_thumb.jpgpost-14439-0-93100400-1413476039_thumb.jpgpost-14439-0-19789600-1413476052_thumb.jpgpost-14439-0-77050600-1413476063_thumb.jpgpost-14439-0-25924800-1413476076_thumb.jpgpost-14439-0-48561200-1413476091_thumb.jpg

miejsca comfortpost-14439-0-29823600-1413476109_thumb.jpg

 Dla tych co jeszcze nie byli, a nikt o tym jakoś głośno nigdzie nie mówi:- dodatkowe wejście dla osób z pola znajduje się na końcu hali jadąc od campingu- sama bramka bez ludków:

post-14439-0-30791600-1413476125_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

"Niestety woda dalej ma 32 stopnie, więc ciągle jestem jedyną chyba osobą, która w niej marznie  :]"

 

Nie tylko Ty, Marzena  to by najchętniej wskoczyła do wody w piance  :]  ale trochę było by głupio a więc marznie :)

 

 

Ze ślizgawek też korzystaliśmy, fajnie że są w cenie, muszę jednak przyznać że były warte te 5 EURO.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Cześć Wam!!!  W końcu wyżebrany urlopik!!!! Od dwóch tygodni usiłuję wyjechać, ale praca nie pozwala. Dziś twardo powiedziałam koniec i kropka, bo zejdę! Plan mieliśmy nad Linówko, ale pogoda jakoś nie zapowiada się rewelacyjnie, więc odpaliłam stronę tropicala i jakiś cudem było wolne miejsce na 6 dni od 29 lipca!!! Kłopot,tylko że komfort. :oslabiony:  Ale nic to , może ktoś by się zamienił? Maila wysłałam z zapytaniem. A jak sie nie uda, to jakoś w tym ordnungu wytrzymam   i za chiny urlopu po raz kolejny nie przełożę! Ktoś  z Was się wybiera może od 29 lipca do 3 sierpnia? Zamienię komforta na standard :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

temat warty odświeżenia

 

Byłem w weekend majowy i zgodnie ze wskazówką na forum próbowałem od tyłu wejść, ale niestety nie da rady przegonili nas. Wejście tylko dla pracowników, wejść trzeba od przodu głównym wejściem.

Kemping- czyściutko za dwie doby zapłaciłem 206 euro za całość (pole, auto, przyczepa, 4 osoby, wejściówki na tropical w cenie). wiekszość Niemców na polu ale Polaków też paru było.

 

Do podłączenia do prądu musisz mieć przejściówkę taką jak do przyczepy wpinasz, na kempingu przy recepcji mają w sklepie za 16.90 euro.

 

Z dodatkowych atrakcji - na tropical uruchomili zewn baseny i rwącą rzekę

 

Ogólne wrażenia - duszno, brak wolnych leżaków, wojna o leżaki to średnio mi się podobało. Atrakcji dla dzieci trochę jest, warto się balonem przelecieć bo poznasz gdzie co sie znajduje, ułatwi to później korzystanie z atrakcji.

 

w dniu wyjazdu pole musisz opuścić do 11 tej, jak chcesz jeszcze na tropiki iść (tzn jechać bo z pola to z 3 km jest) to pod tropikami jest parking dla przyczep i kamperów, goły darmowy plac z asfaltu więc na darmowe biwakowanie to klimat kiepski,lepiej na polu biwakować. Wchodzisz na tropiki z opaskami, które ci zostawili i na zakończenie, po opuszczeniu pola i rozliczasz się już z wszystkich przez cały okres dodatkowych zakupów na koniec w kasie tropików.

 

Na forum pisali, że drogo na tropikach tzn chyba aż tak drogo nie jest, generalnie możesz wychodzić z tropików ile chcesz i autem jechać na pole zrobić sobie grilla jak chcesz oszczędzać, napoje jedzenie możesz mieć swoje, na basenach z obsługi nikogo nawet nie spotkasz więc na luzie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.