Skocz do zawartości

tropical islands . de


Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem pomysłu w którym dziale opchnąć posta ..............

 

 

Mam pytanie do bywalców kempingu tropical-a o jakość tamtego "darmowego - czyli w cenie kempingu" Wi-Fi.

 

1) czy da się robić dajmy na to przelewy

2) czy będzie działać np. skype (oczywiście pytam o fonię) .

3) czy może lepiej dokupić pakiety roamingowe do mojego blueconnecta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zasięg jest tam marny ale wszystko działa poprawnie. Na słupach sa dwie skrzynki jedna chyba dla normalnych miejsc i jedna dla komfortowych. Ja musiałem sie przemieszczać aby cos złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stałem na parceli 84 i działało bardzo dobrze ale sporo usług jest wyciętych. na pewno nie działa ftp, rdp ... o ile ftp rozumiem o tyle rdp to przegięcie ........... musiałem podpinać się modemem hsdpa. W hali w zasadzie zasięg  jest wszędzie (sprawdzałem na telefonie). Generalnie pocztę da się sprawdzić i połazić po stronach w celu wyszukania lokalnych atrakcji ewentualnie zrobienia przelewu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięg jest tam marny ale wszystko działa poprawnie. Na słupach sa dwie skrzynki jedna chyba dla normalnych miejsc i jedna dla komfortowych. Ja musiałem sie przemieszczać aby cos złapać.

@MaximusPL

Na kempingach oraz na trasie używam w zależności od potrzeb anten małego i dalekiego zasięgu:

 antena < info > ANTENA

Pozdrawiam,

PS

W drodze do Hiszpanii i Portugalii przetestowałem na przemian obie anteny.

Ostatnio korzystałem z tych anten na kempingach w Chorwacji i Włoszech.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja stałem na parceli 84 i działało bardzo dobrze ale sporo usług jest wyciętych. na pewno nie działa ftp, rdp ... o ile ftp rozumiem o tyle rdp to przegięcie ........... musiałem podpinać się modemem hsdpa. W hali w zasadzie zasięg jest wszędzie (sprawdzałem na telefonie). Generalnie pocztę da się sprawdzić i połazić po stronach w celu wyszukania lokalnych atrakcji ewentualnie zrobienia przelewu :-)

Po co ci rdp ? To wypoczynek mam nadzieje, ze nie pracujesz wtedy .... Choć sam mam zboczenie zawodowe czasami mnie ponosi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam

ktos chetny na wyjazd w dlugi weekend listopadowy na 3 - 4 dzionki?

chyba nie pomylilem dzialow z tym pytankiem?

czym sie rozni wersja standard od komfort na tym campie?

wielkoscia i szambem? czy czyms jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy cztery dni. Wcześniej rezerwowałem miejsce na kempingu bo było to w sierpniu a dokładnie podczas długiego weekendu. Dzięki temu że dokonałem rezerwacji za wejście na wyspę płaciłem tylko raz. Możesz wchodzić i wychodzić w ciągu dnia ile razy chcesz, nawet w ostatni dzień pobytu korzystasz z tropicala do 24:00 a rozliczasz się na kasach w samym tropicalu.

My zrobiliśmy tak; pobyt na kempingu kończył się w niedzielę, opuściliśmy kemp i pojechaliśmy na ogromny parking przy wyspie. Na obiad poszliśmy do przyczepy, kolacja również zaliczona w naszej przyczepie i wieczorem rozliczenie z "zegarków"  a następnie nocny powrót do domu. 

Na zakupy jeździliśmy do Golben, jakieś 8km od kempingu za miejscowością Krausnik. Są tam dwa dyskonty spożywcze i spory sklep przemysłowy. Oprócz tego kilka kawiarni i inne mniejsze sklepiki. Ceny bardzo przystępne, sporo rzeczy kupiliśmy do domu bo niestety u nas po prostu jest drożej.

Moim zdaniem to Tropicalna Wyspa tak Was pochłonie, że będziecie mieli mało czasu na nudę, tam na prawdę jest co robić. Jeżeli poczulibyście nudę to jakieś 60km jest do Berlina, w podobnej odległości Poczdam. 

 

To co mnie zaskoczyło, to przejściówka przyłącza do wody. Miałem ze sobą tylko szybko złączkę 1/2 cala a okazało się, że potrzebuje mieć nakręcaną końcówkę 3/4cala ale takową kupiłem za 1euro w sklepie przemysłowych o którym pisałem. Zresztą bardzo dobrze zaopatrzony jest sklepik przy recepcji na kempingu, produkty zarówno spożywcze jak i akcesoria kempingowe.  

Chętnie bym się wybrał jeszcze raz bo wg mnie naprawdę warto, dzieciaki były w siódmym niebie tyle jest atrakcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeszcze raz dzieki za porady P_JA :)

Obawialem sie ze bedziemy sami ( druga polowka nczytala sie przed wyjazdem jak to ludzie marzna podczas listopadowych wyjazdow) a tu niespodzianka : sporo Niemcow ( nawet tacy pod namiotem - brrr) no i kilku Polakow (podziekowania dla jednego gdanszczanina spod Wawy z Hobby za zapalniczke, gdyz wzrok zony byl bezcenny sprzed kuchenki podczas porannej jajecznicy jak sie okazalo ze potrzeba zaru zeby cudo odpalic, a samochodowa zapalniczka zawiodla)

Co do wifi - jak widac ( parcela 3031) na iphonie dziala ( w kopule tez) , ipad mial problem:(

Jak wrocimy - napisze cos wiecej,

Pzdr

P.s. P_Ja placiliscie dodatkowo na miejscu poza oplata z rezerwacji za pobyt za szafke w przebieralni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzieki za porady P_JA :)

Obawialem sie ze bedziemy sami ( druga polowka nczytala sie przed wyjazdem jak to ludzie marzna podczas listopadowych wyjazdow) a tu niespodzianka : sporo Niemcow ( nawet tacy pod namiotem - brrr) no i kilku Polakow (podziekowania dla jednego gdanszczanina spod Wawy z Hobby za zapalniczke, gdyz wzrok zony byl bezcenny sprzed kuchenki podczas porannej jajecznicy jak sie okazalo ze potrzeba zaru zeby cudo odpalic, a samochodowa zapalniczka zawiodla)

Co do wifi - jak widac ( parcela 3031) na iphonie dziala ( w kopule tez) , ipad mial problem:(

Jak wrocimy - napisze cos wiecej,

Pzdr

P.s. P_Ja placiliscie dodatkowo na miejscu poza oplata z rezerwacji za pobyt za szafke w przebieralni?

Witam !

 

Dla przebywających na polu szafka jest dodatkowo płatna 2,50 euro/dzień ,otrzymuje się dodatkowy zegarek do tego służący .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Cześć Wam. Jako ,że chatka puchatka nam dojadła, a 14 października jest wolny w szkole - zabieramy dzieciarnię na przedłużony weekend na tropical. Wybiera się może Ktoś  z Was? My będziemy od 11 do 14 października.  mam tylko nadzieję ,że  z pogodą dramatu nie będzie. Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chetnie bym dolaczyl ale 10 wkoncu koncze sezon na Kaszubach i zjezdzam z moja sunia fo Bydzi :(

Pogoda to tam raczej nie ma wplywu na jakosc pobytu - u mnie teraz nocki kolo 0 C , sunia spi na zewnatrz w klateczce dogrzewana promiennikiem podczerwieni , gorzej jak dmucha od wody ;(

Chyba ze myslales o ew. Sniegu i trasie ;)

Pzdr i zycze milego pobytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.