Skocz do zawartości

CARAVELAIR


bammber

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie na kolach bez tablic :-? A czerwone to na okreslony czas cos ok 52zł. A jak oryginalne holenderskie poda w przegladzie to bedziesz musial je oddac, a jak nie poda nr. To musisz napisac oswiadczenie ze tablic nie bylo (przy rejestracji). Jezeli wtracilem sie nie na temat to z góry ptzepraszam i pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Tablice holenderskie mi nie potrzebne ,tak samo jak numery próbne

 

wystukane palcem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 610
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

90caee5528774800e25168fa0ae1f02a.jpg

 

55c582e141485599859846721403cef9.jpg

 

Tylko nie mam tej małej karty plastikowej ,wkladanej w lewy górny róg

 

wystukane palcem

Sprawdzałem moje dokumenty i ma te same co ty masz (równiez nie mam tej małej plastikowej karty) ale mam faktycznie jeszcze jeden dodatkowy  dokument o nazwie podobnej jak ta  duza kartka czyli Kentekenbewijs Deel II. Mozo o to im chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Wlasnie wyszedlem z urzedu I musze sie z wami podzielic wiadomoscia. A wiec na razie jest ok. Pani w okienku nawet mila I zarejestwala mi przyczepke. Mam probne tablice I w ciagu 30 dni musze jechac na przeglad.Jak razie poszlo gladko(moze zadzialal moj urok osobisty)☺Dam wam znac jak bede po przegladzie.pozdrowka

 Super, że idzie gładko :) Mówisz urok osobisty..hmmm :fuck:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem moje dokumenty i ma te same co ty masz (równiez nie mam tej małej plastikowej karty) ale mam faktycznie jeszcze jeden dodatkowy dokument o nazwie podobnej jak ta duza kartka czyli Kentekenbewijs Deel II. Mozo o to im chodziło?

Czyli masz trzy kartki ?

O to chodzi ?cb41ec30f8b141b308d0d043d00069d6.jpg

 

wystukane palcem

 

Edytowane przez maciejek34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz trzy kartki ? O to chodzi ?cb41ec30f8b141b308d0d043d00069d6.jpg wystukane palcem

Tak mam trzy. Ta trzecia to taka malutka kartka (1/4 formatu A4). Wieczorem sprawdzę dokładnie jak wygląda ponieważ teraz jestem w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Super, że idzie gładko :) Mówisz urok osobisty..hmmm :fuck:

Na razie idzie dobrze. Czytając informacje na forum martwiłem się, że może być problem. Z tym urokiem osobistym to wiesz jak jest; jednemu podoba się córka, a drugiemu teściowa. :skromny:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam trzy. Ta trzecia to taka malutka kartka (1/4 formatu A4). Wieczorem sprawdzę dokładnie jak wygląda ponieważ teraz jestem w pracy.

Przesyłam  ten ostatni dokument który ja mam.

post-25111-0-08150000-1489695178_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie idzie dobrze. Czytając informacje na forum martwiłem się, że może być problem. Z tym urokiem osobistym to wiesz jak jest; jednemu podoba się córka, a drugiemu teściowa. :skromny:  

:]  hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie bylem,moze w przyszlym tygodniu zalatwie.Tablice probne musze zwrocic w ciagu 30 dni,to jeszcze troche czasu mam. Moze ktos wie co jest sprawdzane na przegladzie -hamuce, swiatla i co jeszcze? Bede wdzieczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie każda stacja sprawdza podobnie ale inaczej. Na mojej:

- wszystkie światła (ja nie mam przeciwmgielnych i nie mam cofania)

- hamulec ręczny

- hamulec najazdowy

- do kanału diagnosta nie wchodził.

- miałem naklejkę NL, diagnosta kazał odkleić !!!, nie mogłem odkleić bo się klej zwulkanizował. Wziąłem z przyczepy naklejkę zlotową (przygotuj sobie jakąś) nakleiłem na NL i było git. :yay: :yay: :yay:

- na opony zerknął tylko ukradkiem.

 

i to chyba wszystko.

 

PS. o tak, tak jacekzoo przypomniał o sprawach biurokratycznych.

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Port. Ja tez nie mam przeciwmgielnych I cofania. Swiatla sprawdzalem I dzialaja.Reszte rzeczy sie dowiem na przegladzie.☺

W ktorymiejscu powinien byc ten numer?

W ktorymiejscu powinien byc ten numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.