Skocz do zawartości

kemping w górach


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Dwa słowa o kempingu po powrocie:

- rzeczywiście jest mokro - po całodobowym opadzie podłoże nasiąknięte jak gąbka - glina pod spodem - szczególnie na końcu kempingu i pod płotem od strony lasu

- położony w dość zacisznym miejscu, duży obszar

- woda gorąca cały czas, ale w łazienkach mimo ogrzewania dość zimno

- łazienki czyste, ale wieje PRL-em

- WiFi jeśli jest to tylko w odległej recepcji

- przy pełnym obłożeniu może być problem z ilością miejsc do mycia naczyń, kibelki są trzy, prysznice dwa i pół, bo w jednym nie ma słuchawki - mówię tutaj o męskiej, do damskiej nie zaglądałem ;)

- jest miejsce na ognisko i jedno zadaszone do posiedzenia na kilka osób - o które to miejsce łatwo zahaczyć czepką przy wyjeździe ;) Ale ja się dopiero jeździć uczę ;)

- fajna baza wypadowa, większość miejsc wartych opdwiedzenia w promieniu 30km

- do centrum około 400m

Generalnie polecam jeśli nikt luksusów nie oczekuje

Cena to około 80 zł za rodzinę 2+2 z wszelkimi dobrami (prąd itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam camping w Miłkowie Wiśniowa Polana - już o nim tu wcześniej pisano- oraz Camp 66 w Ścięgnach - oba campingi czyste i zadbane -(oba blisko Karpacza) -  to już europejski standard, można śmiało jechać. Mnóstwo atrakcji dodatkowo w okolicy.   Zdjęcia i wrażenia z obu tutaj https://campingowo.wordpress.com/2016/05/22/camping-wisniowa-polana/oraz https://campingowo.wordpress.com/2016/05/26/kemping-camp-66/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszystko zależy gdzie chcesz jechać. Sromowce u P. Laskowskich odwiedziłem kilka razy i jeszcze się nie zdarzyło żebym musiał szukać miejsca gdzie indziej. W remizie OSP jest identycznie. Zakopane tutaj nie bardzo jestem zorientowany bo byłem tylko willa skoczek i miejsca było sporo. My jeździmy tylko "w ciemno" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy gdzie chcesz jechać. Sromowce u P. Laskowskich odwiedziłem kilka razy i jeszcze się nie zdarzyło żebym musiał szukać miejsca gdzie indziej. W remizie OSP jest identycznie. Zakopane tutaj nie bardzo jestem zorientowany bo byłem tylko willa skoczek i miejsca było sporo. My jeździmy tylko "w ciemno" .

Dziękuję za szybką odpowiedź. Jak oceniasz Willę Skoczek jako warunki do campingowania? W Pieninach brałam pod uwagę camping Polana Sosny lub  Łęg, ale po Twoim wpisie po raz pierwszy usłyszałam o Sromowcach i polu namiotowym up. Laskowskich, więc rozważę :) w Okolicach Zakopanego myślałam o campingu Pod Krokwią lub właśnie Willa Skoczek, ew jak czas pozwoli to może coś po słowackiej stronie tez.. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie warunki na kempingu to sprawa trzeciorzędna bo w przyczepie tylko nocujemy. Na kempingu interesuje mnie tylko cena, równe podłoże, ciepła woda pod prysznicem wieczorem bez dodatkowych opłat i żeby mi żadna pijana łajza nie darła się, że "godzina piąta minut trzydzieści..." . 

 

Willa skoczek- piękne widoki na Tatry, tanio, 5 km do centrum ( co dla mnie jest dużym plusem bo Zakopanego po prostu nie znoszę), czysto. Minus to jeden z wjazdów ( jadąc od Krakowa pierwszy) zapewnia niezapomniane przeżycia (  stromo i wąsko) 

 

Sromowce - dopóki u P. Laskowskich będzie obowiązywał obecny cennik to ja innego miejsca nie szukam. No może skusze się kiedyś na pobyt przy remizie OSP tylko mam dwójkę dzieci w małpim wieku i trochę strach bo to przy samiutkim Dunajcu i bez ogrodzenia. Za to pod samymi Trzema Koronami. 

Polana Sosny fajny kemping tylko cena x2 i płatne prysznice 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Mamy ochotę majówkę spędzić gdzieś w okolicy Kudowy Zdr. Szukam najświeższych informacji na temat pól w tym rejonie. Radków wypadał słabo, ale może coś się zmieniło na plus. Polanica,Pasterka, Wolbórz też nas interesują, może ktoš był w tych okolicach i ma jakieś nowsze informacje.

Za wszelkie informacje. dziękuje i pozdrawiam.

We wrześniu byliśmy w Radkowie na kempingu prowadzonym przez miasto. Czysto, spokojnie i niedrogo. Wada: do zalewu trzeba dojechać około kilometra http://camping.gorystolowe.info/

A to widok na kemping z Radkowskich Skał

post-12190-0-69652500-1474538852_thumb.jpg

Edytowane przez nomadka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu byliśmy w Radkowie na kempingu prowadzonym przez miasto. Czysto, spokojnie i niedrogo. Wada: do zalewu trzeba dojechać około kilometra http://camping.gorystolowe.info/

A to widok na kemping z Radkowskich Skał

attachicon.gif101_4472.JPG

 

A bezpieczeństwo? Zastanawiam się, nad postawieniem tam przyczepy na wiosnę w przyszłym roku na weekendowe wypady z Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bezpieczeństwo? Zastanawiam się, nad postawieniem tam przyczepy na wiosnę w przyszłym roku na weekendowe wypady z Wrocławia.

Co prawda od strony stawu ogrodzenie było uszkodzone, ale na kempingu całą dobę jest ktoś z obsługi, pilnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.