Skocz do zawartości

kemping w górach


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

z wstępnych informacji wynika, ze rzeczywiście wszystko jest, aczkolwiek muszę to jeszcze potwierdzić, same otoczenie zalewu jak najbardziej miłe

 

cisza, spokój, muzyka lasu - pod warunkiem, ze nie ma ekipy licealistów, bądź jakiejś 18-tki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Już się cieszę na wyjazd do Radkowa. Planuję zabrać rowery i przyczepkę rowerową dla psa (owczarek niemiecki) Wyrobiłem w zeszłym tygodniu paszport dla czworonoga i teraz możemy legalnie podróżować za granicę. Mamy zamiar zwiedzić na rowerach (z psią przyczepką) czeską stronę Gór Sowich. Może spotkamy się na szlaku z innymi forumowiczami. Achoj przygodo Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już się cieszę na wyjazd do Radkowa. Planuję zabrać rowery i przyczepkę rowerową dla psa (owczarek niemiecki) Wyrobiłem w zeszłym tygodniu paszport dla czworonoga i teraz możemy legalnie podróżować za granicę. Mamy zamiar zwiedzić na rowerach (z psią przyczepką) czeską stronę Gór Sowich. Może spotkamy się na szlaku z innymi forumowiczami. Achoj przygodo Pozdrawiam

 

a kiedy będziesz w Radkowie, też na 2 dni bym podjechał:biwak::piwo:

 

hmm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Witam.

Mamy ochotę majówkę spędzić gdzieś w okolicy Kudowy Zdr. Szukam najświeższych informacji na temat pól w tym rejonie. Radków wypadał słabo, ale może coś się zmieniło na plus. Polanica,Pasterka, Wolbórz też nas interesują, może ktoš był w tych okolicach i ma jakieś nowsze informacje.

Za wszelkie informacje. dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Polanicy pewnie będę mógł coś powiedzieć... po majówce :]

Mam rozumieć, że tam się wybierasz. Przeglądając relację ze zlotu w 2010r, to miejsce chyba najbardziej mi odpowiada. Brałem pod uwagę Radków, ale sanitariaty na obecną chwilę odtrącają, chyba, że właściciel zrobił jakiś remont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w listopadzie 2015 r. na zakończenie sezonu. Kemping był czynny bez problemu, sanitariaty do przyjęcie wtedy ogrzewane. Jako baza wypadowa w góry i na rowery (drogi krajowe asfaltowe z minimalnym natężeniem ruchu) polecam. Położenie kempingu w cichej , spokojnej okolicy. Basen kiedyś był okazały ale od kilku lat nieczynny - brak dobrego gospodarza. Sama Polanica czysta , bardzo zadbana, dużo prawdziwych kawiarenek bez "zapachów" frytek itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w listopadzie 2015 r. na zakończenie sezonu. Kemping był czynny bez problemu, sanitariaty do przyjęcie wtedy ogrzewane. Jako baza wypadowa w góry i na rowery (drogi krajowe asfaltowe z minimalnym natężeniem ruchu) polecam. Położenie kempingu w cichej , spokojnej okolicy. Basen kiedyś był okazały ale od kilku lat nieczynny - brak dobrego gospodarza. Sama Polanica czysta , bardzo zadbana, dużo prawdziwych kawiarenek bez "zapachów" frytek itp.

Nurtuje mnie jedna sprawa, a mianowicie, czytałem o bardzo grząskim terenie jak popada deszcz/kalosze obowiązkowo/, czy w tej kwestii coś się zmieniło, a może jest to urok miejscówek w górach.

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi  się do tego ustosunkować bo podczas naszego pobytu wprawdzie było zimno ale nie padało. Raczej nie powiedziałabym, że podczas intensywnych opadów będzie grząsko. grunt jest równy i raczej utwardzony a pas drogi dla dojazdu na konkretne miejsce już na kempingu zdecydowanie twardy. Gdyby były znaczne opady to kemping ma jeszcze drugą część bliżej drogi dojazdowej i raczej z ruchem większym. Ta część jest wysypana szutrem i utwardzona ale bez zieleni,, zupełnie goła. Z tego co mówił właściciel to w szczycie sezonu tam też stoją zestawy ale sanitariaty są tylko w głównej części kempingu. Nam się podobało, dużo zieleni, spokój i cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie jedna sprawa, a mianowicie, czytałem o bardzo grząskim terenie jak popada deszcz/kalosze obowiązkowo/, czy w tej kwestii coś się zmieniło, a może jest to urok miejscówek w górach.

Dzięki i pozdrawiam.

 

Poszukaj na forum tematu o spotkaniu w czerwcu 2010r własnie w Polanicy, tam jest sporo informacji i zdjęć Z tego co pamietam bezpośrednio po deszczach było grząsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytałem o tym spotkaniu i widziałem zdjęcia, mam świadomość, że jak popada to też będziemy utopieni. Mam nadzieję, że właściciel pola założył już drenaż, ale chyba jest to tylko moje pobożne życzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.