Skocz do zawartości

kemping w górach


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

szukam jakiegos sensownego kempingu w tych rejonach - zeby byl w miare latwy dojazd /cepa 2,5 szer/ blisko centrum miejscowosci i z zadbanymi sanitariatami :hmm:

 

zna ktos takie miejsce - lub jakas agroturystyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Karpacz a Kudowa to spora rozbieżność - o ile w kotlinie jeleniogórskiej nie wiem

 

o tyle w kłodzkiej (kudowa, duszniki jest totalna lipa dlatego chce otworzyć własne małe pole:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polanicy parę lat temu byliśmy na campingu - średnio było - po deszczach sporo błota

  • Ośrodek Sportu i Rekreacji Camping nr 169
  • rezerwacje - informacje 703 400 550, 708 477 507 (cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
  • telefon: 66 258-96-94 [centrum info.]
  • liczba miejsc: 90
  • adres: ul. Sportowa, Polanica Zdrój, dolnośląskie
  • GPS: pokaż współrzędne GPS ┬╗ coordinates,5902.jpg

W kotlinie Jeleniogórskiej ładny camping w Miłkowie - Artur (AKISSJG) organizował tam zlot - pogadaj z nim na spotkaniu w grodzie rycerskim

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosolez - wiem wiem... napewno przyjade do Ciebie jak bedzie pole otwarte i dopracowane...

ed byles tam moze? uboga strasznie galeria i niewiele widac

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed byles tam moze? uboga strasznie galeria i niewiele widac

 

O jaki camping Ci chodzi? W Polanicy i w Miłkowie (koło Jeleniej Góry) byłem, gdybym miał wybierać to na pewno Miłków bardzo dużo do zwiedzania i w niewielkich odległościach, Kowary miniatury Doln. Śląska, Karpacz świąt. Vang. Dużo zamków i pałaców. W Miłkowie jest na camp. basen. Na hasło karawaning.pl są bonusy

pozdrawiam

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaki camping Ci chodzi? W Polanicy i w Miłkowie (koło Jeleniej Góry) byłem, gdybym miał wybierać to na pewno Miłków bardzo dużo do zwiedzania i w niewielkich odległościach, Kowary miniatury Doln. Śląska, Karpacz świąt. Vang. Dużo zamków i pałaców. W Miłkowie jest na camp. basen. Na hasło karawaning.pl są bonusy

pozdrawiam

 

ED uprzedziłeś mnie

 

Bodzio polecam Miłków koło Karpcza więcej informacji o kempingu i okolicach w sprawozdaniach z VII zlotu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coraz bardziej mi sie ten milkow podoba - jak tam z sanitariatami ? mozna tam dodatkowo domek wynajac?

kroi mi sie dodatkowo ekipa "bezprzyczepkowa" dlatego pytam

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Kudowie Zdrój ale camping z lat 70-tych owszem blisko do Kaplica Czaszek w Czermnej ,Wielki Szczeliniec ,Błędne Skały ale standard wc i pryszniców lata 80 -te jedyny plus to ciepła woda jest bez ograniczeń w godzinach podanych na tablicy.Kemping oceniam na 3 w skali2 do 6 A zapomniałem za płotem jest targowisko ciekawe mają rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coraz bardziej mi sie ten milkow podoba - jak tam z sanitariatami ? mozna tam dodatkowo domek wynajac?

kroi mi sie dodatkowo ekipa "bezprzyczepkowa" dlatego pytam

 

Miłków ? - polecam :ok:

 

Kemping ładny, bezpieczny i godny polecenia. Spędziliśmy tam tydzień ubiegłego lata i byliśmy zadowoleni. Duża rotacja i sporo gości zagranicznych. Czystość ok. Sanitariaty sprzątane non stop.

W sumie miło i przyjemnie.

 

Na kempingu stoi taki drewniany drogowskaz, na którym widnieje napis: "Karpacz - 30 minut". Nie wierz w te brednie :D:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się na wekend majowy do Radkowa - pole namiotowe Nad Zalewem. Okolice znam - są wspaniałe. Sklane grzyby, błędne skały, do CZECH za darmo. Kempingu nie znam. Myślę, że jeżeli będzie prąd i wc na terenie (zapewniono mnie że są) to powinno być super. Jeśli ktoś ma doświadczenia z Radkowa to proszę o opinię. Planuję wycieczki rowerowe. W tych okolicach są dwa długie (międzynarodowe) szlaki rowerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Radkowa zawitaliśmy kilkanaście lat temu. Wtedy uciekaliśmy gdzie pieprz rośnie. Sanitariaty pod psem to jeszcze komplement. Być może coś się od tego czasu zmieniło na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się na wekend majowy do Radkowa - pole namiotowe Nad Zalewem. Okolice znam - są wspaniałe. Sklane grzyby, błędne skały, do CZECH za darmo. Kempingu nie znam. Myślę, że jeżeli będzie prąd i wc na terenie (zapewniono mnie że są) to powinno być super. Jeśli ktoś ma doświadczenia z Radkowa to proszę o opinię. Planuję wycieczki rowerowe. W tych okolicach są dwa długie (międzynarodowe) szlaki rowerowe.

 

witam

cały teren rekreacyjny nad zalewem został odnowiony chyba dwa lata temu - są nowe ścieżki, parkingi, etc, niewiem jak z sanitariatami, postaram się zorientować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.