Skocz do zawartości

Rzym, Watykan - majówka 2012


Pawel1o

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kilka fotek z naszej majówki :)

 

Teraz mały przegląd przyczepy i za ok 20 dni jedziemy na Peloponez. Przewidziany powrót ok 8 lipca (ale o tym w innym temacie).270635636-JUMP2.gif

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Ja polecam fajny kemping w Rzymie blisko Watykanu  (ok.3 km)-http://www.camping.it/polish/lazio/romacamping/

Na kempingu market,basen,jacuzzi,plac zabaw.

Koło kempingu znajduje sie przystanek autobusowy i duży market.

Widzę,ze maja promocję na 2014 rok :

 

http://www.ecvacanze.it/campingit6-myecv2014/?lang=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

z linku belmondo , do sieci kempingów .Przed i po sezonie 15€,  w lipcu 20€ , parcela +2 osoby 

Cieszę się ,że mogłem się przydać i pomogłem jako nowy karawanignowiec.

Piotrekbb  gdzie napisałeś  po kartę- do Elite Club Vacanze emailem?.Za darmo przysłali ?

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zarejestrowałem się na MyECVacanze i wysłali gratis .Jak ktoś ma słownik Polsko-Zagraniczny to może sobie poczytać :

 

Z tą kartą mogę tanio zwiedzić włochy w lipcu ? Dużo mają campingów ? Pytanie czy w lipcu mają miejsca ?

Byłem na trzech kempingach z tej firmy : Rzym-kemping Roma o którym pisałem wczesniej ,Michelangelo we Florencji -piękne położenie nad miastem -widać całe miasto z góry  oraz Kemping Jolly w Wenecji na obrzeżu miasta-dobry punkt wypadowy do zwiedzania Wenecji,Padwy,Werony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszym ulubionym kempingu we wrześniu od kilku lat stopniowo podnoszą cenę za dobę o 0.30 euro.

W tym roku było już aż 15,60euro/doba  <  za 2 osoby dorosłe + auto + przyczepa + prąd

Za dostęp do Internetu płacimy oddzielnie wg licznika czasu dostępu.

 

Spodziewamy się że we wrześniu 2014 r. zapłacimy 15,90 euro/doba ... zobaczymy na w/w stronie już w styczniu 2014 r.

Na pewno pojedziemy przedłużyć lato o minimum 3 tygodnie i wygrzać nasze kosteczki.

Jest to super kemping gdzie mamy wszystko czego potrzebujemy, jest to nasz drugi dom we wrześniu.

 

Pozdrawiamy,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszym ulubionym kempingu we wrześniu od kilku lat stopniowo podnoszą cenę za dobę o 0.30 euro.

W tym roku było już aż 15,60euro/doba  <  za 2 osoby dorosłe + auto + przyczepa + prąd

Za dostęp do Internetu płacimy oddzielnie wg licznika czasu dostępu.

 

Spodziewamy się że we wrześniu 2014 r. zapłacimy 15,90 euro/doba ... zobaczymy na w/w stronie już w styczniu 2014 r.

Na pewno pojedziemy przedłużyć lato o minimum 3 tygodnie i wygrzać nasze kosteczki.

Jest to super kemping gdzie mamy wszystko czego potrzebujemy, jest to nasz drugi dom we wrześniu.

 

Pozdrawiamy,

Ok na tym kempingu byłem w tym roku przełom kwietnia/maja .Wtedy jednak te piekne baseny nie były czynne,tylko ten zewnętrzny pod  białym,rozkładanym dachem.

Internet za darmo był przy recepcji w tym hotelu, a jak wychodzi ta płatność za internet w/g licznika czasu.?

 

Tak na marginesie Karta znizkowa o której wyzej piszemy nie obejmuje tego kempingu ( to jest inna firma ) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ,Michelangelo we Florencji -piękne położenie nad miastem -widać całe miasto z góry 

 

jak ktoś planuje przyjazd solo to 3 km od kempingu jest hotel typu BB , polecam Wi-FI , śniadanie ,parking 

Można powołać się na mnie ,będzie zniżka ,wyjdzie podobnie jak kemping jak nie taniej ;)

http://www.largentiere.it/

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.