Skocz do zawartości

Chłapowo 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Witamy ponownie .Mamy jeszcze pare pytan basen jest dodatkowo płatny ? A jak warunki sanitarne na campingu Miraż ? I moze jeszcze jedno co was tak strasznie wystraszyło ?. Byłem 4 moze 5 lat temu na zlocie w Cetniewie w Osrodku przygotowan olimpijskich było spoko mysle ze w Chapowie tez bedzie ok pozdrawiamy. :jump:

 

Basen dla gości campingu był bezpłatny. Warunki sanitarne były bardzo dobre.

Ogólnie warunki pobytowe :)

Minusem i to dużym jest miejsce. Dokładnie chodzi o odległość do morza, zejście na plażę, plaża i ilość wczasowiczów. O wycieczkach rowerowych nie było mowy, wyjechać z campingu samochodem w weekend nie było mowy ( korek na Hel ), o plaży napisał MarcinT więc nie komentuję. I oczywiście ważna jest pogoda. Myśmy trafili na dwa tygodnie wiatrów i pochmurnej pogody więc ..... :?

To są tylko i wyłącznie moje odczucia i prosze ich nie brać w 100% pod uwagę.

Jeżdżę z dziećmi dlatego wybieram campingi gdzie do plaży mam do 100m z wiadomych względów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak - z korkami to jest tam tragedia. Jeśli ktoś tam jedzie to najlepiej tak rozplanować se trasę żeby do Władysławowa wjechać o godzinie 7-8 rano. Wtedy daje się jeszcze normalnie przejechać.

Wspomnę jeszcze że COS Cetniewo rok temu nie otworzył kempingu :jump:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o korki to proponuje wykorzystac malo znana tzw. "Droge Chlapowska"

Wjezdzajac do Wladyslawowa skrecamy w lewo w uliczke zaznaczona na mapie jako "Droga..." a nastepnie ulica kopalniana az do wyjazdu ulica wietrzna na glowna droge prowadzaca w kierunku Jastrzebiej Gory. Jest to spore udogodnienie w momencie kiedy centrum Wladyslawowa jest zakorkowane. W zeszlym sezonie kiedy to zmuszeni bylismy do pobytu na kwaterach (ostatni raz w zyciu :jump: ) jezdzilem wylacznie ta droga. POLECAM !!!

MAPKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilkakrotnie byłem w okolicach Chłapowa ,Rozewia i Jastrzębiej Góry.Najbardziej do niemiłych niespodzianek jakimi te miejsca mogą zaskoczyć nawiązł w swych postach Marcin T .Potwierdzam to wszystko jest prawdą,a oprócz tego dodał bym drogę tzw<kocie łby> mieszkanie w okolicach tej drogi to słuchanie cały czas turkotu podskakujących kół samochodowych na kostce brukowej(samochody jada całą noc).Ale i tam mozna odkryć piekno naszego morza dlatego czasem warto i w takie miejsca zaglądnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat, wyjace radia cały dzień, można tam wg. mnie najwyzej na wycieczkę pojechać.

A na Hel to z obwodnicy przez Gdynie, Babie Doły, potem przez Mostki do Pucka, potem w lewo

i wjechać do Władka z góry, przy radarach.

Sprawdzone wielokrotnie, polecam, Jacek.

 

Ps. A w Rewie byliście ?, deskarzom szczególnie polecam jak wieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukacie w miarę cichego i profesjonalnego kempingu w Chłapowie zobaczcie ten link:

 

http://www.alexa.gda.pl/

 

:ok::ok::ok:

 

Byłem tam z rodziną parę lat temu. Było bajkowo. Wtedy byliśmy tam z Niewiadówką. Super węzeł sanitarny, stanoiwisko do oprawiania ryb, ochrona, przestrzeganie ciszy nocnej po 22 itp. Idealny dla rodzin z małymi dziećmi. Po prostu super bajka.

 

P.S.

 

Chłapowo ogólnie jest głośnym miasteczkiem, plaże kamieniste itp. Jeżeli szukacie bajecznych plaż pojedźcie do Karwi. Ja z rodziną zostawialiśmy (na kempingu Alexa) przyczepę i na cały dzień jechaliśmy na plaże do Karwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotras piszesz że nie byłes tam kilka lat ,ja byłem dwa lata temu i jazda do karwi to już był klopot takie były korki.Przejechać się dało i plaza w karwi fatycznie ładna ale jak mozna w karwi lub w dębkach lub w okolicach znaleźć fajny camping to po co codziennie streczeć w korkach,a napewno teraz są jescze większe.Ale mam znajomych któzy tylko tam spędzają urlop tak lubią wybrzeże klifowe.w tym roku też tam jadą :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wybiera sie moze ktos z okolic Krakowa do CHŁAPOWA zlot PFCC od 10 07 2007 Pozdrawiamy :)

 

No witajcie :) to się spotkamy na zlocie. :zlo:

 

My tzn. Robert, Monika i dzieci oraz AnetaTomek z córcią wszyscy z Kutna jedziemy na ten zlot i mamy nadzieję że pomimo wszystko będzie super. :)

 

A tak wogóle to chyba liczy się tylko to ( przynajmniej dla nas ) żeby odpocząć od wszystkiego czym człowiek jest bombardowany przez cały rok.

 

OBY TYLKO POGODA DOPISAłA TO BęDZIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.