Skocz do zawartości

Chłapowo 2007


Rekomendowane odpowiedzi

A ja bylem rok temu, moja noga rowniez w tej miejscowosci nie postanie :)

Jeden fajny kemping, reszta to targowisko i jeden wielki deptak. Plaza brudna, piasek z kamieniami a 5 metrow brzegu morza to zwir :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot w Chłapowie organizowany jest na tym kempingu takim ala dziki zachód?

 

Mi tam w Chłapowie się nawet podobało (nie na zlocie tylko będąc prywatnie). Miałem tani kemping z widokiem na morze :jump: - studentowi do życia potrzebny jest jeszcze tylko sklep monopolowy blisko kempingu czynny 24h i można siedzieć :?:):) - i był zaraz jak się z kempingu wychodziło. W sumie co fakt to fakt - ciasno zarówno na kempingu jak i na plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to że byłem na Klifie rok temu to też pewnie bym tam w niedziele jechał :jump:.

 

Dzidas jedź, popatrz a jak się nie spodoba to zawsze można się na zachód gdzieś przemieszczać. Po drodze do Karwii są kempingi na których na prawdę jest mało osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze rozszerze

Chlapowo jest dzielnica Wladyslawowa nastawiona praktycznie w 100% na zysk z ruchu turystycznego. Dlatego uliczki pelne sa sklepikow i wszelakich budek z pamiatkami, lodami i bele, bele czym. Glowna ulica jest bardzo ruchliwa i nawet postawiony w scislym centrum foto radar nie straszy gowniarzy, ktorzy przyjechali poszpanowac samochodami z poprzewiercanymi tlumikami :jump:

Zejscie do plazy jest bardzo strome ze wzgledu na klif, sa zejscia schodkami jak i bez.

Plaza zaskoczyla nas szerokoscia ale wszedobylskie kamyczki wchodza tu i tam. Mi najbardziej przeszkadzal zwir i ostre kamyczki przy wejsciu do morza, Baltyk tam wyrzuca rozne takie dziwactwa i to akurat w tym pasie gdzie stary czlowiek stoi pol godziny po kolana w zimnej wodzie i mysli wejsc dalej czy nie wejsc. Na boso jest to dosyc uciazliwe :)

W poblizu kempingu Miraz jest fajna jest wioska hamerykanska z starym parowozem waskotorowym i muzyczka country.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam to co napisał MarcinT, jedynym plusem całego wyjazdu był fakt, że na campingu dla gości jest basen zamknięty ( nieduży ale jest ). Dla dzieci w przypadku braku dobrej słonecznej i ciepłej pogody ( której nie miałem przez dwa tygodnie :jump: ) idealna sprawa. Sam camping Miraż niczego sobie, warunki dobre. O zejściu do morza i plaży napisał już MarcinT i to sie potwierdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy ponownie .Mamy jeszcze pare pytan basen jest dodatkowo płatny ? A jak warunki sanitarne na campingu Miraż ? I moze jeszcze jedno co was tak strasznie wystraszyło ?. Byłem 4 moze 5 lat temu na zlocie w Cetniewie w Osrodku przygotowan olimpijskich było spoko mysle ze w Chapowie tez bedzie ok pozdrawiamy. :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.