Skocz do zawartości

Xsara picasso a przyczepa


stef

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdżę Picasso od 2006 i też nic się nie działo. Ciągnąłem przyczepę 1300 kg całą Turcję, Zaliczyłem też Czarnogórę i kilka innych krajów. Teraz Norwegię (gdzie też bywało różnie) z przyczepką 1000kg i spoko. Jeszcze nic nie robiłem przy zawieszeniu a na liczniku mam 250000.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...

Szanowni

 

Mój Scenic z 2000r ma teraz 147000 km i zaliczy chyba piąty sezon z różnymi przyczepami od niewiadówki przez Adrię do Beyerlanda. Żadnych widocznych oznak zużycia belki, koła prosto. Oczywiście jak człowiek czyta takie rzeczy to zaraz leci do auta i zaczyna oglądać. A może jednak to lewe trochę jest pochylone. A może tylko krzywo stoi... Wszystko jest OK, nic nie stuka i nie ściąga i nie ścina opon. Ale samochód jest zadbany, nie przeciążany, poza wyjazdem z czepką oczywiście. Nikt nim nie wozi gruzu czy cementu. Bo podejrzewam, że te co to się tak rozjeżdżają z tyłu to wcześniej musiały solidnie dostać po tyłku od użytkownika.czerwona.gif

 

Także, jak na razie Scenic forever.bow.gif

 

Pozdrawiam

Kajtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy swoje chwali - ja hak załozyłem i narazie wszystko jest ok po zapięciu przyczepy siada tył samochodu ale to jest francuski samochód więc i zawieszenie bardziej komfortowe poza tym nie widzę żadnych niedogodności n/t użytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
 

Mi bardzo dobrze. Teraz przyczepy już nie mam - tylko dwie towarówki... ale autko fajnie jeździ z przyczepą. Co prawda jak to benzyna w gazie i 16V - trzeba trzymać na obrotach. Ale ja jestem bardzo zadowolony. Jedynie musiałem zrobić tylna belkę - przy około 200 000 km przebiegu. Zamawiając poprosiłem by ją trochę podkręcili. Autko co prawda teraz stoi trochę wyżej ale jak podczepiam przyczepę to nie ma problemu, że ciąga tyłem po ziemi.

Spalanie z przyczepa było rewelacyjne. około 12 l LPG/100km - uważam że to super wynik po płaskim.

Dodam tylko - przyczepa MW 950kg, a DMC 1100kg.

Uroczysko Sumowo - Bakałarzewo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mi bardzo dobrze. Teraz przyczepy już nie mam - tylko dwie towarówki... ale autko fajnie jeździ z przyczepą. Co prawda jak to benzyna w gazie i 16V - trzeba trzymać na obrotach. Ale ja jestem bardzo zadowolony. Jedynie musiałem zrobić tylna belkę - przy około 200 000 km przebiegu. Zamawiając poprosiłem by ją trochę podkręcili. Autko co prawda teraz stoi trochę wyżej ale jak podczepiam przyczepę to nie ma problemu, że ciąga tyłem po ziemi.

Spalanie z przyczepa było rewelacyjne. około 12 l LPG/100km - uważam że to super wynik po płaskim.

Dodam tylko - przyczepa MW 950kg, a DMC 1100kg.

 

Ja już 2x cała Chorwacja od Istrii po Dubrownik ; średnia co roku jak w mordę 11,5 / 100 LPG ; miałem już kilka ciągników ale tak wygodnego jak XP do jazdy z przyczepką jeszcze nigdy , raz zrobiłem 980 km z marszu i żeby nie czas na kimono to mógłbym jechać dalej , fizycznie nie odczuwałem żadnego uszczerbku ; najmniejsze spalanie z N-ką 95 - 100 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.