Skocz do zawartości

Co jest z Wielkopolską???


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio usłyszałem w radiu że od kilku lat jest stopniowy spadek ilości turystów odwiedzających Wielkopolske :oslabiony: Odrazu pomyślałem o Naszym forum ... i jak widać na forumowym przykładzie, faktycznie marnie to wygląda :oslabiony: Zastanawiam sie dlaczego tak mało sie dzieje w Wlkp? :niewiem: Dlaczego nie promujemy Naszego regionu, nie próbujemy pokazać jego walorów i przedstawic atrakcji? :niewiem: Niby gospodarna Wielkopolska a jednak nie wykazujemy sie zbytnio lokalnym patryjotyzmem Promocja miasta jakaś niby jest ale już o turystyce w regionie mało sie mówi Może nie jesteśmy regionem super atrakcyjnym turystycznie ale pustynią też nie jesteśmy, mamy przecież sporo jezior, rzek, górek pagórek, lasów, łąk i bagien ... to w czym leży problem by Wlkp rozwijała się turystyczne :niewiem:

 

 

Dodam że nie chodzi mi tu o opinie na temat działań władz miasta czy województwa tylko o spojrzenie na "Nasze własne" forumowe podwórko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to zacznijmy od siebie. Składam oficjalną propozycję zorganizowania XII zlotu u nas w Wlkp.Chętnie zostanę jego współorganizatorem!

 

Wstępnie XII Zlot był już zaklepany, ale nie wiem czy dalej aktualne.

 

Mógłby być XII Zlot u Was, ale słyszałem że ceny (wcale nie niskie jak za jazdę z budką) mają podnieść na autostradzie wielkopolskiej smirk(1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blisko mam do wlkp.. jakies 30 km i juz przekraczam granice...;)

dzialajcie wielkopolanie... a napewno sie zjawie na imprezie "po sasiedzku"

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by miał być zlot w Wlkp też chętnie pomoge :ok: jednak nie to było moim zamysłem przy tworzeniu tego tematu Chodzi o dyskusje, poznanie zdania Wielkopolan jak i odwiedzających Nasz region turystów :hmm: czy są wogóle chęci do jakichkolwiek działań, czy będzie konsekwencja itd ... może zaczniemy od czegos mniejszego ... jakieś cykliczne spotkania czy cóś :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby być XII Zlot u Was, ale słyszałem że ceny (wcale nie niskie jak za jazdę z budką) mają podnieść na autostradzie wielkopolskiej smirk(1).gif

 

ale 11 - tka platna tylko w Kórniku... wiec polnoc i poludnie moze tanio dojechac

 

Kit - trzeba dac "cynk" i dalej juz poleci... nie ma co "debatować" trzeba "majstrować"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spadać to z wysokiego konia.

Jak nie XII to na wiosnę XIII.

 

Oficjalnie brać poznańską i wielkopolską zapytuje: POMOŻECIE?

 

 

 

 

a opolanie beda dopingowac... bo nie ma to jak zlot za miedzą... blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio nie jest tak hop-siup jak sie zdaje :bzik:

 

Spablo ja wiem że Mandragora świetnie wychodziła ale może idąc dalej tym torem rozszerzymy dziłania na cały region? :hmm:

 

Cathay najpierw to obgadajmy :-] a co do pomocy to ja zawsze jestem chętny :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a opolanie beda dopingowac... bo nie ma to jak zlot za miedzą... blisko

 

Zlot za miedzą to nic dobrego - potem będą Wam wytykać, że zawsze blisko macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.