Skocz do zawartości

Karawany na Zlot


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chętny do stworzenia karawany z Krakowa lub okolic, to my prawdopodobnie wyruszymy we wtorek 1.05 najwcześniej jak się da, ale nie liczcie, że będzie to rano :) . Jakby co, to priv albo telefon z podpisu :)

 

my chcemy jechać już w sobotę 28 ... szkoda że dopiero 1 maja dojedziecie :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

My jedziemy z W-wy. Na razie założenie jest takie, że rano, ale jak to z założeniami bywa może się okazać, że po południu. :)

Jeszcze nie wiem, czy przez Piotrków czy Grójec i Końskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba na ten Piotrków to trochę remontów jest tak przynajmniej było w zeszłym roku więcej stania niż jazdy do borek jechałem ponad trzy godziny

 

jak byście jechali po 15 to możemy się gdzies spotkać, chyba jakies dwa tygodnie mineliśmy się na wybrzeżu gdyńskim pod sklepem z częściami do przyczep - czy mam racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jedziemy z W-wy. Na razie założenie jest takie, że rano, ale jak to z założeniami bywa może się okazać, że po południu. :)

Jeszcze nie wiem, czy przez Piotrków czy Grójec i Końskie...

 

Witaj

My tez z wawy konkretnie z wesołej, i tez plany ze rano.

Obmyslam ze chyba jednak Grójec i Konskie, za duzo remontów na gierkówce.

Jakby co daj znac czy piszesz się na karawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam znać w piątek wieczorem - będę widział jak jesteśmy zaawansowani z pakowaniem.

Wybrzeże Gdyńskie dwa tygodnie temu? Hmm, to chyba nie ja... albo nie pamiętam co tam robiłem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wstępnie ja też między 11 a 15 startuję z pod Warszawy. Może jakaś ustawka? np. w samo południe o trzynastej?:]

 

Może tradycyjnie na Krakowskim Przedmieściu... hehe(1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Mamy zamiar wyjechać w piątek, bardzo wczesnym rankiem, z Koronowa koło Bydgoszczy. Coś tak około czwartej. drive.gif

Może ktoś się do nas podhaczyć jeśli będzie w pobliżu.banan.gif

Edytowane przez paulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na poważnie to może na parkingu w Jankach: po prawej stronie trasy katowickiej pod centrum handlowym, tam jest zwykle sporo miejsca. Pod Ikeą będzie tłoczniej i trudniej się manewruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na poważnie to może na parkingu w Jankach: po prawej stronie trasy katowickiej pod centrum handlowym, tam jest zwykle sporo miejsca. Pod Ikeą będzie tłoczniej i trudniej się manewruje.

 

 

Albo z nowego światu!

A tak poważnie to tak jak mówię myślę że mógłbym być w Jankach 13-14 godzina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.