Skocz do zawartości

Karawany na Zlot


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

a to musi byc kemping?? moze jakis parking czy cos...przychodzi mi w grodzisku jedno miejsce do glowy ale jest to raczej parking gdzie na codzien sa jakies firmy i stacjonuja ciezarowki...to jest ogrodzone itd...nie jest to generalnie piekne miejsce ale miejsce gdzie byc moze za oplata by pozwolili postac dwa dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a to musi byc kemping?? moze jakis parking czy cos...przychodzi mi w grodzisku jedno miejsce do glowy ale jest to raczej parking gdzie na codzien sa jakies firmy i stacjonuja ciezarowki...to jest ogrodzone itd...nie jest to generalnie piekne miejsce ale miejsce gdzie byc moze za oplata by pozwolili postac dwa dni...

 

 

 

Będziemy tam jechali z XI zlotu i może być problem z uwagi na fakt, że pojawic sie tam musimy o swicie w sobotę, a to wolny dzień od pracy i nie będzie z kim pogadać . Może jakiś duży ORLEN w pobliżu ,żeby postać parę godzin i przemieścic sie na inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tam generalnie na bramce zawsze ktos jest....

spytam ojca bo tak sie sklada ze pracuje tam na tym terenie...ale jak mowie...ani tam lazienki ani nic...i parking sam w sobie malo urokliwy....zwyczajnie brzydki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tam generalnie na bramce zawsze ktos jest....

spytam ojca bo tak sie sklada ze pracuje tam na tym terenie...ale jak mowie...ani tam lazienki ani nic...i parking sam w sobie malo urokliwy....zwyczajnie brzydki....

 

 

 

 

 

 

Wielkie dzięki,ale znalazłem stacje Orlen przy ul.Królewskiej w Milanówku i przy 2-pasmówce w Przeszkodzie.

 

 

Także już miejsce znalazłem chyba ,że byłby jakiś kemping do ok 50 km./będę z 2 pieskami , a to juz problem/

 

Jeszcze raz dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek2...na orlenie w milanowku jest kapke malo miejsca...no ale mozesz probowac...

 

 

vojtas ja bede wyjezdzal z grodziska maz. ale troche mi sie chyba pokrzyzowalo i bede musial po zone i malego jechac w okolice opoczna jeszcze tak wiec generalnie pewnie polece w piatek popoludniu zeby pojechac tam po nich jechac na miejsce...zostawic graty i w niedziele musze wrocic do opoczna na impre rodzinna tak wiec...musze poglowkowac jeszcze jak to zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek2...na orlenie w milanowku jest kapke malo miejsca...no ale mozesz probowac...

 

 

 

 

 

 

 

I tak wielkie dzięki za okazaną pomoc :dzieki: /to nie Twoja wina ,że to teren ubogi w kempingi/ :niewiem:

 

 

 

 

Do spotkania na Zlocie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jedzie ktoś z podkarpacia na zlot ?? Ja startuję 1 maja około 5 rano z Przemyśla przez Rzeszów i Opatów. Może ktoś się podłączy, w grupie zawsze raźniej :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku :przyczepa:

Edytowane przez Myszorki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek2...na orlenie w milanowku jest kapke malo miejsca...no ale mozesz probowac...

 

 

vojtas ja bede wyjezdzal z grodziska maz. ale troche mi sie chyba pokrzyzowalo i bede musial po zone i malego jechac w okolice opoczna jeszcze tak wiec generalnie pewnie polece w piatek popoludniu zeby pojechac tam po nich jechac na miejsce...zostawic graty i w niedziele musze wrocic do opoczna na impre rodzinna tak wiec...musze poglowkowac jeszcze jak to zrobic :)

 

Ok to do zobaczenia na zlocie w takim razie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny do stworzenia karawany z Krakowa lub okolic, to my prawdopodobnie wyruszymy we wtorek 1.05 najwcześniej jak się da, ale nie liczcie, że będzie to rano :) . Jakby co, to priv albo telefon z podpisu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.