Skocz do zawartości

Karawany na Zlot


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że "w kupie" raźniej :)

 

Czy zatem jest ktoś chętny na wspólną jazdę z Poznania (lub okolic) w kierunku Białego Brzegu ?

Ja planuję wyjechać z Poznania 27.04 w godz. 15.00-16.00 (do ustalenia). Nie mam wyznaczonej żadnej trasy bo to w końcu tylko 350 km. Mogę jechać autostradą ale nie muszę.

 

 

Cathay ?

 

100pa ?

 

A może kogoś po drodze z Kalisza odebrać ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiadomo, że "w kupie" raźniej :)

 

Czy zatem jest ktoś chętny na wspólną jazdę z Poznania (lub okolic) w kierunku Białego Brzegu ?

Ja planuję wyjechać z Poznania 27.04 w godz. 15.00-16.00 (do ustalenia). Nie mam wyznaczonej żadnej trasy bo to w końcu tylko 350 km. Mogę jechać autostradą ale nie muszę.

 

 

Cathay ?

 

100pa ?

 

A może kogoś po drodze z Kalisza odebrać ? :D

 

 

Hej :)

A może z Chorzowa kogoś po drodze odebrać ;)

Bo my bardzo chętnie podepniemy się pod Waszą karawanę ;)

Grażka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak ktoś będzie przez Wieluń śmigał to dajcie znać to się podepniemy 27 czy 28 to dla nas bez większej różnicy bo to tylko 130 km.

Wszystkie namiary w awatarze. Zdrowych i spokojnych świąt !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyjeżdża ktoś może w nocy 27 z Krakowa??. Ja muszę najpierw wrócić z Opola, spakować wszystko do budy i dopiero wyruszam z Krakowa. Przypuszczam, że to nie będzie wcześniej niż 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ja ze Szczecina też wyruszam 27 ale lecę jako luzak bez przyczepki .Przyczepę odstwaię do Białego Boru po zlocie w Grodzie rycerskim pod Byczyną.

Może się spotkamy na trasie.

Pozdrawiam

Edytowane przez LIXUS (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kto jedzie z Wawy badz z okolic 27go lub 28go???

pzdr

 

 

 

Witam ,mam do Ciebie pytanie.

 

 

Po zlocie muszę z cepką zamieszkać na 2 dni w okolicach Owczarni- znasz może w okolicy miejsce warte uwagi/płatne lub na dziko/

 

 

Sorki do moderatora/nie ten temat/, ale pisałem w temacie i cisza.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszkac ale to mowisz o Owczarni kolo Podkowy Lesnej??? i czy chodzi Ci o kemping naprzyklad czy miejsce tylko aby przyczepke przegarazowac te dwa dni??

Kto jedzie z Wawy badz z okolic 27go lub 28go???

pzdr

 

 

 

Witam ,mam do Ciebie pytanie.

 

 

Po zlocie muszę z cepką zamieszkać na 2 dni w okolicach Owczarni- znasz może w okolicy miejsce warte uwagi/płatne lub na dziko/

 

 

Sorki do moderatora/nie ten temat/, ale pisałem w temacie i cisza.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszkac ale to mowisz o Owczarni kolo Podkowy Lesnej??? i czy chodzi Ci o kemping naprzyklad czy miejsce tylko aby przyczepke przegarazowac te dwa dni??

 

 

 

Mam na myśli mieszkanie w cepce/żona ma szkolenie w weekend w Owczarni k.Podkowy Leśnej/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera to ciezko...bo nie kojarze zadnego kempingu w naszych okolicach...a na dziko to tam ciezko moze byc...bo chodzi mi o to ze lasu to tam jest sporo czy cos...ale czy straz miejska sie nie zainteresuje...pomysle jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera to ciezko...bo nie kojarze zadnego kempingu w naszych okolicach...a na dziko to tam ciezko moze byc...bo chodzi mi o to ze lasu to tam jest sporo czy cos...ale czy straz miejska sie nie zainteresuje...pomysle jeszcze...

 

 

 

Dzięki , może być kemping do 50 km byle nie W-wa/ceny powyżej unijnych/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.