Skocz do zawartości

Co z tym Viatol-em?


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Tomiy napisał:

Kielce - władysławowo to 80 zeta viatoll + amber one 71 zł co daje 151 zł. Dla mnie ta cena sie liczy, bo taka z kieszeni wypływa, a czy to do prywatnej czy państwowej to wszystko jedno. Zasady stworzyło Państwo.

Kielce- Świnoujście - to przecież tez nad morzem 112 zł + kulczyk + nie wiem czy od strykowa do autostrady kulczyka płaci się osobno czy to juz kalkulator wyliczył.

Zależy przy jakiej klasie emisji przy 5 wychodzi Viatoll 45zł, autostrada to już osobna kwestia.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 17.06.2018 o 20:28, Tomiy napisał:

Kielce - władysławowo to 80 zeta viatoll + amber one 71 zł co daje 151 zł. Dla mnie ta cena sie liczy, bo taka z kieszeni wypływa, a czy to do prywatnej czy państwowej to wszystko jedno. Zasady stworzyło Państwo.

Kielce- Świnoujście - to przecież tez nad morzem 112 zł + kulczyk + nie wiem czy od strykowa do autostrady kulczyka płaci się osobno czy to juz kalkulator wyliczył.

Stryków-Konin policzył Ci już kalkulator,  na tym odcinku podjeżdzasz pod bramkę oznaczoną VIATOLL,em i samo kasuje oraz  podnosi szlaban,

Ty nic nie robisz.

Edytowane przez visitor1967 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dwie ciekawostki:

- wracając 22 lipca znad Bałtyku trasą A2, na pierwszej bramce w Koninie (w kierunku wschodnim) wjechałem zestawem na pas dla ViaToll. Przede mną na ówże pas wjechało dwóch cwaniaczków: jeden motocyklem, drugi osobówką. Zdumiony myślę co też oni robią na tym pasie. Okazało się, że coś gmerali przy urządzeniu (w tym i pięścią udało im się zdzielić obudowę szafy) i po chwili uzyskali bileciki i bramka się podniosła. Przez ich kombinacje stałem z 5 minut. Nigdy nie sądziłem, że na bramce przeznaczonej dla pojazdów z ViaTollem można otrzymać bilet. W mojej ocenie to jest skandal. Skoro bramka jest dla ViaTolla to nie powinno tam być możliwości wydawania biletów, bo jak to się rozniesie, to ludziska osobówkami będą hurtem wjeżdżali na te pasy i bramki, 

https://polskicaravaning.pl/artykuly/ksiega-skarg-i-zazalen-na-e-myto-porozmawiajmy,53190?newsletter=88 . Podoba mi się rozwiązanie Belgów. Prosto i praktycznie. W Polsce raczej to nie przejdzie, zbyt proste to rozwiązanie dla naszych hegemonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łot łameryke odkryłeś :) ale niestety zawsze tak było. Bilet można pobrać na viatolla h, ale już skasować się nie ma opcji. Chyba że jest duży ruch i uruchomią wszystkie bramki, ale o tym informują tablice świetlne. Ale fakt faktem nawet w sytuacji poluzowywania kolejki powinna zostać chociaż jedna bramka tylko dla viatoll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jacekzoo napisał:

Łot łameryke odkryłeś :) ale niestety zawsze tak było. Bilet można pobrać na viatolla h, ale już skasować się nie ma opcji. (...).

No odkryłem Amerykę. Do tej pory byłem święcie przekonany, gdyż nie spotkałem się naocznie z pobieraniem biletu na bramce ViaTolla, że bramki te są tylko i wyłącznie dla pojazdów i zestawów przekraczających 3,5 tony w DMC oraz pojazdów z ViaAuto, po to by miały ułatwiony przejazd. A tu tymczasem jest Polska i musi być inaczej.

We Francji np. jak nieświadomie (bo nad bramkami nie było piktogramów jak się płaci, czyli była loteria)wjechałem na bramkę, na której płatność była dokonywana ichniejszą kartą autostradową musiałem wyprosić pojazdy stojące za mną i zestaw wycofywać, bo nie było możliwości pobrania biletu lub uiszczenia gotówką, gdyż dla tej formy płatności były bramki obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Logował się ktoś ostatnio do swojego konta z poziomu komputera, a nie telefonu? Chodzi mi o dostęp do "Panelu obsługi klienta".
Od jakiegoś czasu próbuję i kicha - wyskakują jakieś głupoty nie mające pokrycia z rzeczywistością :look:

76014257_Viatolllog.thumb.jpg.a4e0b694d6ef05c00c4f5453a391975d.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie nie wiem, co u mnie wymyślili, ponieważ próbowałem już i z laptopa i z tabletu (Opera, Firefox, IE). Za każdym razem ten dziwaczny komunikat, który wkleiłem dwa posty wcześniej. Wychodzi na to, że technicznie, problem raczej nie jest po mojej stronie :niewiem:

Myślałem, że może ktoś jeszcze z tym się spotkał. Nie próbowałem jeszcze jedynie przez telefon - nie mam zainstalowanej apki, ale coś czuję, że będzie podobnie :pad: Miesiąc temu i wcześniej, wszystko było OK.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu, czy chcesz przez to powiedzieć, że próbowałeś się logować i masz ten sam problem???

Jeśli tak, to byłoby to dla mnie potwierdzeniem, że wina jest po stronie Viatolla i nie drążyłbym tematu przez jakiś czas - może się poprawi :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku przypiął/eła ten temat
  • Tomii odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.