Skocz do zawartości

Francja Nowe Przepisy


Rekomendowane odpowiedzi

A tu :

 

http://www.samochodowo.com.pl/przepisy/oplaty-za-autostrady-w-europie-zachodniej/

 

wyczytałem , że opłaty zależą między innymi jaką porą dnia jedziemy i którego dnia tygodnia ....

 

Czyli jak jest najtaniej ?  W poniedziałek nad ranem będzie taniej niż w sobotnią noc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, nie zakładam tematu a zapytam się tutaj, czy jechał ktoś w ostatnich dniach przez kanał la manche?

Głównie chodzi mi o przeprawę z Anglii do Francji jak to wygląda naprawdę bo czasami rzeczywistość

jest inne niż to co piszą w necie. A jeszcze lepiej jak wygląda przeprawa ciężarowym autem. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paczek,

 

masz na mysli Francje?

 

Popatrz tu: http://www.frankreich-info.de/service/reiseinformationen/autobahngebuhren-maut-in-Frankreich

Pisza, ze NIEKTORE odcinki maja rozne taryfy w zaleznosci od pory roku lub dnia. Jezdzac po Francji jakos tego nie zauwazylem. Tabela podaje ceny maksymalne. Gdzie ceny sa zmienne -  nie jest podane.

Mam nadzieje, ze sobie poradzisz, mimo, ze link nie jest po polsku.

 

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Edytowane przez MaK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 14-tej w kombinacie .....

 

Fajnie,że pomyśleliście o nas 

 

Zaproszenie do HR chętnie przyjmujemy , ale HR traktujemy raczej rezerwowo. jakby znów nie wypaliła wyprawa pod Francji i Holandii  to wówczas jedziemy do HR.

 

Już byliśmy w HR , nie zaprzeczę , że piękniutko tam ..... a F i NL nie znamy w ogóle ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Paczek

 

jest, jest. Nie wiem z jakiego powodu nie przekierowuje...

 

 

http://www.frankreich-info.de/service/reiseinformationen/autobahngebuhren-maut-in-frankreich

 

Moze teraz...

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

 

 

U mnie dziala...

 

MaK

Edytowane przez MaK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paczek,

 

bedziesz mial rowery na dachu? Pytam, bo czytalem na campen.de, ze zdarza sie, ze klasyfikuja zestaw w grupie 4.( Mi sie nie zdarzylo).  Pomaga wtedy interwencja przez "domofon", czyli urzadzenie do gadania z obsluga.

I  z innej beczki, bo mnie zaciekawilo: "Kombinat" to taki rzeczywisty, czy taki o ktorym spiewal nieodzalowany G. Ciechowski?

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
Wznawiam temat. Czy ktoś zna aktualne przepisy obowiązujące we Francji oczywiście samochód z przyczepą?
Pozdrawiam
Przyczepę muszą ciągnąć dwa kare konie. Z tyłu konieczna jest zapalona lampa naftowa zawieszona na drągu minimum 50 cm.



Wysłane z mojego Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, chris_66 napisał:

Przyczepę muszą ciągnąć dwa kare konie. Z tyłu konieczna jest zapalona lampa naftowa zawieszona na drągu minimum 50 cm.

emoji848.png

Wysłane z mojego Tapatalka
 

Ciągnie 120 KM a z tyłu brak rowerów bo wspomagają dyszel.

Any way, dzięki za konstruktywną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.