Skocz do zawartości

Holowanie przyczepy automatem.


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Tak sobie czytam i myślę, że może mi ktoś mógłby tu podpowiedzieć jak się sprawdzają te wersje 7-osobowe?

To znaczy:

- czy 3 rząd jest taki bardziej tylko dla dzieci, czy faktycznie może spokojnie podróżować tam także przeciętny dorosły?

- jak w ogóle z komfortem w 3 rzędzie i bagażami w razie jego użytku?

- czy przy 6-7 osobach z taką przyczepką powyżej tony one sobie radzą, czy raczej słabo?

 

Potrzebujemy z rodzinką samochodu na 4 dorosłych i (jak na razie) 2 dzieci i się zastanawiamy czy ta klasa wystarczy, czy od razu szukać w rozmiarach espace, galaxy itp.

Za wszelkie rady dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawowe pytanie to czy pytasz o konkretne auto czy ogólnie bo inaczej będzie w smaxie (dla dorosłego znośnie, ale nie chciałbym tam siedzieć 1500km), natomiast w transicie jest rewelacja :)

też mam ten dylemat, jednak tez kilka miesięcy jeszcze na decyzję jest :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe panowie tak się składa, że też od jakiegoś czasu rozważam zakup nowego citroena. Może ktoś polecić swojego dealera (hehe) może przy takim zorganizowanym zakupie z polecenia udałoby się ugrać jakiś większy rabat szczególnie przy teraz przy wyprzedaży rocznika.

Wysłane z mojego LEX720 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Hehe panowie tak się składa, że też od jakiegoś czasu rozważam zakup nowego citroena. Może ktoś polecić swojego dealera (hehe) może przy takim zorganizowanym zakupie z polecenia udałoby się ugrać jakiś większy rabat szczególnie przy teraz przy wyprzedaży rocznika.

Wysłane z mojego LEX720 przy użyciu Tapatalka
 

Trzeba pytać u każdego dealera. Co do wyprzedaży to posucha w tym roku akurat jest. Wszystko schodzi na pniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem autko 2 lata temu to w citroenie tym na Zakopiańskiej nic a nic nie chcieli rabatować, no i musiałem zmienić dealera
Ja byłem u Golemo ul. Opolska i jeszcze gorzej. Pomijam fakt tragicznej rozmowy handlowca, który od momentu przekroczenia progu salonu traktował mnie jak natręta. W sumie to ja prowadziłem rozmowę handlową i czułem się jakbym to ja mu sprzedawał auto.

Cały czas się waham między C3 Aircross manual 130KM a automat 110KM ale na większym wypasie wyposażenia. Wiem co większość by radziła ale przy moim ciąganiu poczciwej Niewiadowki parę razy w roku, nie potrzebuję jakiegoś super mocnego holownika. Niewiadówkę mam od ponad 8 lat i pewnie moje wnuki będą ją ciągać. Nie zamierzam zmieniać przyczepy a auto będzie w blisko 90% wykorzystywane do jazdy po mieście. Także wygoda przede wszystkim. Mój koncept wyceniony jest w cenniku na 90 tys. Zobaczymy ile uda się finalnie uzyskać.

Wysłane z mojego LEX720 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni całkiem inaczej traktują Cię jak wchodzisz i widać, że jeszcze nie jesteś na 100% zdecydowany, całkiem inaczej podchodzą jak już wiesz co chcesz kupić i widać, że teraz chcesz tylko zyskać jak najniższą cenę na wybrany model/konfigurację. Trzeba im dać do zrozumienia, że wybierzesz ten salon, który da najniższą cenę za ten sam produkt.

Spróbuj rozesłać mejle z wybranym, kolorem, wersją i konfiguracją do wszystkich salonów w promieniu tak dużym, jaki jest dla Ciebie akceptowalny, żeby jechać po auto. Adresy DW dodawaj w widoku otwartym, żeby wiedzieli że mail poszedł do wielu salonów i muszą z nimi konkurować ceną. Mi się w ten sposób udało nakłonić handlowców do mejlowej mini licytacji - wszytko przesyłałem w postaci otwartej, żeby każdy miał wgląd w ofertę konkurenta. Z tym, że to było 2 lata temu i nie było takiego boomu na nowe auta jak teraz.

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
9 minut temu, Commander napisał:

Wymień olej w dobrym serwisie... niekoniecznie autoryzowanym

Jeśli nie domontuję dodatkowej chłodnicy oleju to raczej nie wymienię. Kolegi znajomy stwierdził że ma przejechane 200tkm tiptroniciem no to czas wymienić olej (wymienił pierwszy raz w tym aucie) no i jak wymienił to trochę go to później kosztowało. Były ze skrzynią jakieś problemy i nie wiem czy nie skończyło się nawet na wymianie skrzyni. A co do dodatkowej chłodnicy to muszę to dokładnie przemyśleć toteż pytam na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w dobrym serwisie skrzyń automatycznych (przedzwoń sobie w kilka miejsc w Polsce) czy jest potrzebne dokładanie dodatkowej chłodnicy. Tiptronic to bardzo solidne skrzynie, nie jestem pewien czy przy tiptronicu fabrycznie z hakiem były dodawane jakieś dodatkowe chłodnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.