Skocz do zawartości

Zaczep ze stabilizatorem


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli tak, jak pisałem. Dostają całe zmontowane UN z AL-KO, a czasem ktoś potrzebuje osobno UN bez zaczepu, innym razem ktoś potrzebuje sam zaczep i to tyle. Jeśli w Twoim przypadku dystanse nie są potrzebne, to taki zakup jest sensowny i opłacalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 534
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli w Twoim przypadku dystanse nie są potrzebne, to taki zakup jest sensowny i opłacalny.

I to właśnie muszę zmierzyć, bo zaczep mam nówkę w zeszłym roku wymieniony podczas akcji bezpieczne wakacje w firmie przyczepy-wiola.

A jeżeli nawet trzeba by było dystanse to uważam że nie powinny być drogie, chociaż nie mogę takich znaleźć. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to właśnie muszę zmierzyć, bo zaczep mam nówkę w zeszłym roku wymieniony podczas akcji bezpieczne wakacje w firmie przyczepy-wiola.

 

A jeżeli nawet trzeba by było dystanse to uważam że nie powinny być drogie, chociaż nie mogę takich znaleźć. :niewiem:

Pojedyncze dystanse kupisz w Katowicach na Koników. Kupowałem, kosztowało kilka złotych, taką redukcję jaka była potrzebna w moim przypadku.

Pojedyncze dystanse kupisz w Katowicach na Koników. Kupowałem, kosztowało kilka złotych, taką redukcję jaka była potrzebna w moim przypadku.

Najlepiej zadzwoń, telefon na stronie przyczepytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, to w takim razie nie rozumiem: jeśli masz nowy zaczep i to wymieniony przez fachowców, to w czym problem :hmm:

Pewnie lubi wozić zapasowy w bagażniku :) albo kupił bez stabilizacji !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, to w takim razie nie rozumiem: jeśli masz nowy zaczep i to wymieniony przez fachowców, to w czym problem :hmm:

Bo ja nie mam ze stabilizatorem tylko zwykły.

Pewnie lubi wozić zapasowy w bagażniku :) albo kupił bez stabilizacji !

O dokładnie mam bez stabilizacji  :ok:

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja nie mam ze stabilizatorem tylko zwykły.

 

O dokładnie mam bez stabilizacji :ok:

Jak będziesz na Koników w Katowicach, powiedz, w jakiej cenie jest dostępny zaczep w internecie. Te Panie pogrebią w komputerze i spróbują zrobic taką samą cenę ! Ostatnio tak kupiłem amortyzatory :) .. no i odpada wysyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni go tam mają po 1100zł raczej 3,5 stówy w dół nie zjadą :hmm: , ale powinni mieć te podkładki dystansowe

gdyby u mnie takie były potrzebne.

Z amorkami zeszli ze 145 na 120, zapytać nie zaszkodzi :)

 

Kiedy ja szukałem dystanse mieli.

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

a ja mam taki temat...

jak kupiłem przyczepę z AKS3004 to był cały w smarze.

Odkręciłem i wszystko wyczyściłem i osuszyłem.

Hak wypolerowany, suchy i lśniący

Czyli wszystko tak jak ma być.

 

Tylko, że strasznie teraz skrzypi! W aucie słychać bardzo głośno. Jakbym przemierzał ulice starą kanapą. 

To na pewno tarcie okładzin o hak (dodam że okładziny są w b. dobrym stanie).

 

Ktoś tak ma? To ma tak skrzypieć?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.