Skocz do zawartości

Butla gazowa - gdzie nabić w Warszawie


pplaw

Rekomendowane odpowiedzi

Ruszamy w piatek - czy na trasie Warszawa - Czestochowa - Katowice - Cieszyn znajdziemy jakis punkt napelniania butli?

Poczytaj, napelnilem tam gdzie zaproponowal adi http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=1357

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszamy w piatek - czy na trasie Warszawa - Częstochowa - Katowice - Cieszyn znajdziemy jakiś punkt napełniania butli?

Poczytaj, napełniłem tam gdzie zaproponował adi http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=1357

 

.......w Katowicach ulica Dobrego Urobku (chyba 32) jest stacja LPG i nabija każda butlę (nie wiem czy kompozytowe), .......

 

Czy mogę prosić o informację gdzie jest ten punkt? Czy jest on blisko "katowickiej"?

 

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na www.pf.pl pod hasłem "napełnianie butli gazem" albo gdzieś w Googlach można znaleźć różne napełnialnie.

Odnośnie napełniania na stacjach LPG polecam zapoznać się z następującym artykułem.

Aha, nie pracuję w BP :hop1: , choć sprawy bezpieczeństwa nie są mi obce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam to miejsce.

Minol ul. Jana Kazimierza 61 Warszawa

Jest tam tez sklep częściami.

 

http://www.pf.pl/serwis/%22Minol%22+Spoldzielnia+Pracy+Zaklad+Gazu+Plynnego-Gaz+~+napełnianie,+butle,+wymiana----I--warszawa------N1BI3590O1R0E1C5351100B3590T22ROP50PN0V2IP0_INF.html

 

Byłem tam jak wymieniałem butle turystyczną(ok 2 lata temu).

Profesionalne urządzenia do napełniania butli turystycznych z lat 60-70 :hop1:

Dobre jest to że butla przed napełnieniem jest ważona, co nie powoduje jej przepełniania i odkształcania(Panowie opowiadali mi jakie to butle dostają do regeneracji, chtórych kształ zbliżony jest do jaja), wlewają tyle gazu ile potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam to miejsce.

Minol ul. Jana Kazimierza 61 Warszawa

Jest tam tez sklep częściami.

 

http://www.pf.pl/serwis/%22Minol%22+Spoldzielnia+Pracy+Zaklad+Gazu+Plynnego-Gaz+~+napełnianie,+butle,+wymiana----I--warszawa------N1BI3590O1R0E1C5351100B3590T22ROP50PN0V2IP0_INF.html

 

Byłem tam jak wymieniałem butle turystyczną(ok 2 lata temu).

Profesionalne urządzenia do napełniania butli turystycznych z lat 60-70 :hop1:

Dobre jest to że butla przed napełnieniem jest ważona, co nie powoduje jej przepełniania i odkształcania(Panowie opowiadali mi jakie to butle dostają do regeneracji, chtórych kształ zbliżony jest do jaja), wlewają tyle gazu ile potrzeba.

 

Witajcie.

 

Minol nie funkcjonuje już od ponad roku.

Na szczęście udało mi się dziś znaleźć punkt napełniania.

Podaję namiary:

 

GazTank GT

Al. Jerozolimskie 287A

tel. 0.22.723.94.28

Punkt jest przy trasie z Pruszkowa do Centrum na wysokości centrum szkoleniowego Citroen.

 

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w Ząbkach stacje LPG która przelewa z butli 11kg do butli turystycznych :hop1:. Butla 2kg - 15 zł, 3kg - 17 zł.

Adres podam zainteresowanym na PW bo może lepiej publicznie takich "ewenementów" nie będę podawać :hop1:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z butlami 11kg? Z tego co pewnie na forum wyczytałem ich się nie napełnia tylko wymienia. Wczoraj dowiedziałem się, że jak wymienię ją poza Polską to takiej np. z Niemiec nie wymienią mi w Polsce (info z BP).

Ktoś przerabiał ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.