Skocz do zawartości

Akcja BEZPIECZNE WAKACJE 2012


przyczepy-wiola

Rekomendowane odpowiedzi

15 Kwietnia otwieramy nowy punkt w Łodzi (przy trasie numer 1), Aleja Jana Pawła II

Sprzedaż przyczep i części, serwis oraz wypożyczalnia

 

Do początku wakacji postaram się zagospodarować serwis, prawdopodobnie od Lipca również w tym punkcie zrobimy akcję darmowych przeglądów - oczywście jeśli będą chętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiście że będą chętni wpisuje się na listę jako pierwszy :przyczepa:

Wybierałem się do was w ub. roku ale czasu brakło :sciana:

a tu taka niespodzianka serwis przyjeżdża do Łodzi :bevil:

Fajnie by było gdyby udało ci się chwilkę przed wakacjami uruchomić serwis :blagac:

wówczas na wakacje można by jechać ze spokojną głową :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dopiszę do szanownego grona

 

Lista chętnych z Łodzi na przegląd w serwisie Przyczepy-Wiola:

1.szczepan

2.Luksusowa_buda

3.Ufolz

4.Ptaku

5.Depeche (Michał fanklub Niewiadówek)

6.Botax1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem umówiony z Kolegą na Mazurskiej ale chyba czasowo się nie wyrabia bo ciągle przekałda terminy tak więc i ja przed weekendem majowym chciałbym się pokazać na Jana Pawła :)

 

 

Lista chętnych z Łodzi na przegląd w serwisie Przyczepy-Wiola:

1.szczepan

2.Luksusowa_buda

3.Ufolz

4.Ptaku

5.Depeche (Michał fanklub Niewiadówek)

6.Botax1

7. GrzesiekW

8. JERY

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś byłem umówiony z Arielem na przegląd i inne takie rzeczy (mam do niego ok. 100 km.) no i ......... w nocy okradli mi przyczepkę - mój nowy nabytek.... Normalnie parkuję ją jakieś 45 km ode mnie u teścia, ale wczoraj sobie ją przywiozłem pod dom na takie małe osiedle, aby nie musieć jeździć rano wcześnie po nią do teścia (to przeciwny kierunek niż do Ariela). Rano wstaję o 7 mej, patrzę, a przyczepka bez kół, bez tablicy rejestracyjnej i zaczepu stabilizowanego, którego zamontowałem przedwczoraj !!! Złożyłem zawiadomienie w organach ścigania, przyjechał piesek i ślad urwał się nad małą, brudną rzeczką nieopodal (pewnie łodzią podwodną przypłynęli :(....

 

Nie mam ani zaczepu, ani kółek, ani tablicy rej (świeżo przecież przerejestrowana), a i też Ariela zrobiłem w konia bo w związku z moim zleceniem odnośnie tej przyczepki zarezerwowaliśmy u niego prawie cały dzień dla mnie, a ja nie stawiłem się u niego......

 

 

Wystarczyła jedna noc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś byłem umówiony z Arielem na przegląd i inne takie rzeczy (mam do niego ok. 100 km.) no i ......... w nocy okradli mi przyczepkę - mój nowy nabytek.... Normalnie parkuję ją jakieś 45 km ode mnie u teścia, ale wczoraj sobie ją przywiozłem pod dom na takie małe osiedle, aby nie musieć jeździć rano wcześnie po nią do teścia (to przeciwny kierunek niż do Ariela). Rano wstaję o 7 mej, patrzę, a przyczepka bez kół, bez tablicy rejestracyjnej i zaczepu stabilizowanego, którego zamontowałem przedwczoraj !!! Złożyłem zawiadomienie w organach ścigania, przyjechał piesek i ślad urwał się nad małą, brudną rzeczką nieopodal (pewnie łodzią podwodną przypłynęli :(....

 

Nie mam ani zaczepu, ani kółek, ani tablicy rej (świeżo przecież przerejestrowana), a i też Ariela zrobiłem w konia bo w związku z moim zleceniem odnośnie tej przyczepki zarezerwowaliśmy u niego prawie cały dzień dla mnie, a ja nie stawiłem się u niego......

 

 

Wystarczyła jedna noc...

 

wręcz niesamowite...

 

ja dlatego też trzymam przyczepę pod domem - nie swoim a u teściów, a pod blok na osiedle chyba nigdy nie zajadę, niby bezpiecznie ale pewnie też tak myślałeś.

 

u mnie na osiedlu stoi z 5 przyczep - same Niewiadówki - pewnie profilaktycznie - bez kół i elementów dodatkowych na zewnątrz.

 

ja itak bałbym się o przyczepę na osiedlu - bo jak nie dla fantów to dla jaj - zniszczą albo pomalują, prędzej czy później - niby mam AC - ale skoro mam gdzie trzymać to nie ryzykuję.

 

szczerze współczuję, niestety, jakiś sk......n sobie ją upatrzył jak jechałeś, bo zdemontować stabilizator też trzeba umieć..

 

szkód nie narobili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.